Įkraunama...
Įkraunama...

Crysler PT Cruiser

QUOTE(ingfeting @ 2008 02 01, 10:18)
SVEIKOS. O AS JA TURIU GAL 2 SAVAITES biggrin.gif . PUSE METU LAUKIAU JOS.LABAI DZIAUGIOUSI JA, KIEK DAUG PRIVALUMU... ODINIS SALONAS,SILDOMOS SEDYNES,SEDI AUKSTAI VISKA MATAI.... 2003METU. O DAR AUTOMATAS,TAI VIENAS MALONUMAS....  thumbup.gif . VISADA I JA SESDAMA ZIURIU IR GROZIUOSI. JI TAMSIAI ZYDROS SPALVOS.. NA MYLIU JA LABAI wub.gif
BET..... KO GERO TEKS ATSISVEIKINTI.... verysad.gif  PAKEICIAU DARBA, ALGA SUMAZEJO, O DARBAS NUO NAMU IRGI ATITOLO, TAI  BENZINUI DAUG ISLEISIU. NA BUS MATYT, GAL DRAUGAS RETSYKIAIS IPILS blush2.gif


off-topic: Kas gi keicia darba i kita su mazesne alga??? Ir dar toliau vaziuoti, ir cia musu laikasi, kai zmones su proto graibsto i visas puses g.gif g.gif
Atsakyti
Turiu šį mašinuką ir džaiugiuosi thumbup.gif benzino ryja tiek kiek ir kitos benzininės mašinos, na nabent kokį visai mažytį bužiuką turėtum g.gif bet ir tai apgaulingai atrodo, kad maža tai nieko beveik neryja mirksiukas.gif teko paturėti labai daug mašinukų, nes mėgstu jas keisti blush2.gif bet ši mane kol kas labai žavi wub.gif ir išskirtinė iš dizaino ir smagiai važiuoja wub.gif nu pas meistrus nebuvau nes niekas nesugedo, tik tepalus keitėm, tai su visokiai filtrais nebuvo jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2008 02 04, 13:26)
Turiu šį mašinuką ir džaiugiuosi  thumbup.gif benzino ryja tiek kiek ir kitos benzininės mašinos, na nabent kokį visai mažytį bužiuką turėtum  g.gif bet ir tai apgaulingai atrodo, kad maža tai nieko beveik neryja  mirksiukas.gif teko paturėti labai daug mašinukų, nes mėgstu jas keisti  blush2.gif bet ši mane kol kas labai žavi  wub.gif ir išskirtinė iš dizaino ir smagiai važiuoja  wub.gif nu pas meistrus nebuvau nes niekas nesugedo, tik tepalus keitėm, tai su visokiai filtrais nebuvo jokių problemų  thumbup.gif

O KIEK TAU RYJA? MANO YR 2.4TURBO 160KW TAI GEDA NET RASYTI KIEK.... KAI KAM PASAKAU SAKO NESAMONE....
Atsakyti
Nius,tai kiek gi ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdes @ 2008 02 05, 16:38)
Nius,tai kiek gi ? smile.gif


18 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingfeting @ 2008 02 06, 13:48)

mega_shok.gif Nu tikrai nesamone...
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2008 02 06, 13:53)
mega_shok.gif  Nu tikrai nesamone...

ir jei tik i darba vaziuoju tai 350lt, o vasara arteja,noresis palakstyti....
Na bet buna biski silpnesniu varikliu,tai gal 13-15 ryja...
Cia mano tik tokia isskirtine.... Kai pirkau nezinojau... blink.gif
Atsakyti
Jei gali sau leisti tiek moketi kurui, viskas ok, bet jei tai skausminga tavo kisenei, liaudiškai tariant -Stumk ja, nusipirk kita akiai ir sirdziai malonia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2008 02 06, 14:11)
Jei gali sau leisti tiek moketi kurui, viskas ok, bet jei tai skausminga tavo kisenei, liaudiškai tariant -Stumk ja, nusipirk kita akiai ir sirdziai malonia  4u.gif

KAI JA NUSIPIRKAU NEI VIENA NEBEPATINKA verysad.gif
MAN LABAI SUNKU ISSIRINKTI.. JEI KAINA GERA-NEGRAZI IR PRIESINGAI.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ingfeting @ 2008 02 05, 17:13)
O KIEK TAU RYJA? MANO YR 2.4TURBO 160KW TAI GEDA NET RASYTI KIEK.... KAI KAM PASAKAU SAKO NESAMONE....

mano 2 l. benzinas tai tiksliai negaliu pasakyti bet manau apie 12 litrų. g.gif mieste, ji ir pagal techninius duomenis turėtų tiek naudoti, užmiesty apie 8 liltrus. Gal pas tave kas nors blogai sureguliuota? Pabandyk pas meistrus nuvažiuoti g.gif
Atsakyti
As jau apie sitas grazuoles senokai galvoju wub.gif wub.gif Man jos nerealios .... wub.gif bigsmile.gif bigsmile.gif Planuoju tokia pirkti.. blush2.gif Kad ir prisiskaicius tiek apie jas ..vistik noras isliko.... bigsmile.gif
Atsakyti
mano 14-15 ryja.
Atsakyti