Įkraunama...
Įkraunama...

Crysler PT Cruiser

Renkuosi ir as masina...Ka manote apie Chrysler PT Cruiser? Galvoju paimt kokiu 2003-2004 metu? Ar tikrai genda ir ryja daug benzino?
Atsakyti
Labai reikia patikimu komentaru del sios masinos, kas turite ir vairuojate... Labai ji man grazi, kokie esminiai trukumai?
Atsakyti
QUOTE(Pellagija @ 2007 05 27, 21:32)
Labai reikia patikimu komentaru del sios masinos, kas turite ir vairuojate... Labai ji man grazi, kokie esminiai trukumai?

Skaityk aukščiau - viskas surašyta.
Atsakyti
QUOTE(aakutee @ 2007 05 17, 12:42)
Aš važinėju su PT cruise ir man jinai labai patinka. Dėl benzino, tai jau tikrai mieste labai daug valgo.


drinks_cheers.gif Man irgi labai patinka. Taip, benzina tikrai mieste valgo. Bet tai juk priklauso nuo variklio galingumo. Jei nori taupyti benzina reikia rinktis masina su 1,6 varikliu, na bet as asmeniskai tokios nenoreciau schmoll.gif . Man jau geriau daugiau ipilti, bet kai paspaudi tai jauti, kad vaziuoji rolleyes.gif
Na o trukumu turi kaip ir visos kitos, cia isvardintu trukumu as nelaikau trukumais, idealios masinos nera, kiekvienoj galima kazka rasti...
Be to jos tikrai nera brangios. Vyras norejo parduoti ir nupirkti kita, bet pasiziurejo, kad pardaves nieko gero nenuperka tai ir toliau dar vazinesiu thumbup.gif


Papildyta:
QUOTE(Pellagija @ 2007 05 27, 21:32)
Labai reikia patikimu komentaru del sios masinos, kas turite ir vairuojate... Labai ji man grazi, kokie esminiai trukumai?


Na o esminis jos trukumas tai, kad nemanevringa, pavyzdziui lyginant su BMV. del to dazniausiai jas vairuoja moterys, nes vyrai to nepakencia. Bet as pripratau ir man tai netrukdo. Be to pries perkant juk pavazinesi, tai ir pati pamatysi ir nuspresi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_jurgita: 28 gegužės 2007 - 11:56
QUOTE(Sigitara @ 2007 01 06, 12:47)
Viskas, jau Crysler'io nebepirksiu.Vien dėl galimų gedimų ir sunkiai gaunamų detalių, juk JAV automobiliam detales nelengva gaut, o ir kaina ne iš mažųjų.
Dabar, t.y. šiandien perku Nissan Almera.Matysim, pasitvirtins pasirinkimas , ar ne.... smile.gif


Labai idomus siuolis g.gif
Atsakyti
Aš metus važinėju su šita mašinyte- ir man labai thumbup.gif Tik benziną ji tai mėgsta smile.gif
Atsakyti
Kad nemanevringa-nesutinku schmoll.gif ir kazkas sake,kad nesimpatiska...O cia jau skonio reikalas.Pvz as is vis nesidomejau masinom,man visos jos atrodydavo vienodai.Na,gelezies gabalai ant ratu ir tiek rolleyes.gif bet kai pamaciau PT,man super patiko.Man ji labai grazi.Tokia moteriska smile.gif
Atsakyti
Kažkada bobutė sakė:
1. kad kaip jau amerikanska, tai konforto turi būti daugiau,
2. "priborai" visi nelabai protingai stovi,
3. sudėtinga vairuoti, nes nemanevringa ir matomumas per langus š..., ypač per tą mažą galinį iliuminatorių....
+
nu jau čia merginos papaskojo del kuro ir remonto.
Atsakyti
Kiekviena kart pamacius sia masinele, sakiau sau - kada nors as ja nusipirksiu.... Bet dabar paskaiciau, pradejau racionaliau galvot... Na dar reikes su meistrais pasitart, nes siaip brangi nera, bet greiciausiai taisymas ar keitimas brangus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2007 01 06, 13:47)
Viskas, jau Crysler'io nebepirksiu.Vien dėl galimų gedimų ir sunkiai gaunamų detalių, juk JAV automobiliam detales nelengva gaut, o ir kaina ne iš mažųjų.
Dabar, t.y. šiandien perku Nissan Almera.Matysim, pasitvirtins pasirinkimas , ar ne.... smile.gif


Miela mašiniukė tas PT, bet ir aš geriau pagalvojus nutariau keisti ir būtent į Nissan alera TINO, laikas parodys pasirinkimo teisingumą.

O PT cruiseris - pati gražiausia mašina mirksiukas.gif Gaila kad tik graži.
Atsakyti
Tai va, as sia tema uzvedziau, bet pati neisigijau Cruizerio.Turejau almera, bet jau neturiu....Jau pusmetis kai grizau prie pamegtojo BMW, 4u.gif Bet kai pro sali pravaziuoja PT Cruizeris-pasiziuriu su kazkokia nostalgija...simpatiskos, bet man del isvardintu , mano nuomone, trukumu, teko jos atsisakyti.Kiekvienam savo, kaip sakoma... mirksiukas.gif
Atsakyti
SVEIKOS. O AS JA TURIU GAL 2 SAVAITES biggrin.gif . PUSE METU LAUKIAU JOS.LABAI DZIAUGIOUSI JA, KIEK DAUG PRIVALUMU... ODINIS SALONAS,SILDOMOS SEDYNES,SEDI AUKSTAI VISKA MATAI.... 2003METU. O DAR AUTOMATAS,TAI VIENAS MALONUMAS.... thumbup.gif . VISADA I JA SESDAMA ZIURIU IR GROZIUOSI. JI TAMSIAI ZYDROS SPALVOS.. NA MYLIU JA LABAI wub.gif
BET..... KO GERO TEKS ATSISVEIKINTI.... verysad.gif PAKEICIAU DARBA, ALGA SUMAZEJO, O DARBAS NUO NAMU IRGI ATITOLO, TAI BENZINUI DAUG ISLEISIU. NA BUS MATYT, GAL DRAUGAS RETSYKIAIS IPILS blush2.gif
Atsakyti