Įkraunama...
Įkraunama...

Crysler PT Cruiser

QUOTE(Sigitara @ 2007 01 08, 11:50)
Aha, taip tik atrodo, kad čia daug, o kai pradėtum rinktis....neviltis apimtų doh.gif  smile.gif  smile.gif


Nu jau neee, aš tai tiksliai žinau ko man reikia biggrin.gif .
Atsakyti
Palemonai, kuo Tau patinka Citroen mašinos? ax.gif
Jei netigi, atrašyk, būtų įdomu sužinoti.
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2007 01 09, 11:19)
Palemonai, kuo Tau patinka Citroen mašinos? ax.gif
Jei netigi, atrašyk, būtų įdomu sužinoti.

Keista, bet kažkada buvau didelis citrinų priešininkas, tačiau nuomonę pakeičiau, kai keletą kartų pasivažinėjau su XM'u. Visų pirma - jos komfortiškumu lenkia visus automobilius "visa galva", antra - ekonomiškos (mano XM 2,1 TD 100 km. ima 6 l. salerkos), mažesni modeliai dar ekonomiškesni pvz.: AX su diesel motoru 100 km ima iki 4 l. salerkos. Trečias dalykas - jie nerūdyja, ir t.t., čia galima sąrašą tęsti. Man dar patinka tai, kad mano XM'as gerai pravažiuoja prastais keliais, ypač per pusnis, mat jis tutri hidroaktyvią važiuoklę, kurios dėka galima padidinti važiuoklės aukštį(pasikelti) - beveik iki džipo važiuoklės lygio. rolleyes.gif
Atsakyti
Nu jo, gal visai ir nieko tie XM (autopliuse pasižiūrėjau), bet man jų išvaizda tiesą pasakius ne kokia(bent jau 2000 m modelio), o naujesnių XM nebuvo.Bet manau , kad vyrams (bent jau daugumai) išvaizda tikrai ne pirmoj vietoj-kur kas svarbiau visi tie techniniai dalykai, komplektacija ir t.t.
O kaip su jų remontu-ar brangu ir ar nėra problemų su detalių gavimu?
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2007 01 11, 11:38)
Nu jo, gal visai ir nieko tie XM (autopliuse pasižiūrėjau), bet man jų išvaizda tiesą pasakius ne kokia(bent jau 2000 m modelio), o naujesnių XM nebuvo.Bet manau , kad vyrams (bent jau daugumai) išvaizda tikrai ne pirmoj vietoj-kur kas svarbiau visi tie techniniai dalykai, komplektacija ir t.t.
O kaip su jų remontu-ar brangu ir ar nėra problemų su detalių gavimu?

Na, jeigu indomu tai užeik į CITRINOS puslapį.
Atsakyti
Labux. mano kieme šventė thumbup.gif KEISIU AUTO Noriu šio crysler pt cruizerio.. kas turite minčių labai prašau pasidalinkit:pletkos .man labai jau ji simpatiška, bet kodėl nepopuliari?? g.gif ir ar labai jau brangus tų chrisleriu islaikymas??


www.autoplius.lt
Atsakyti
Manom, kad tingite, madam, naudotis paieška lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Prašomės: http://www.supermama...howtopic=144797
Atsakyti
nu as netingiu 4u.gif , tik kad ten nelabai jau ka parase, tik kad daug benzo.. o as jos taip noriu, kad ieskau daugia ir svariuuu priezasciu nepirkti ax.gif nu bet tai atsiprasau kad sutrukdziau.. 4u.gif
Atsakyti
[QUOTE] Labux. mano kieme šventė KEISIU AUTO Noriu šio crysler pt cruizerio.. kas turite minčių labai prašau pasidalinkit:pletkos .man labai jau ji simpatiška, bet kodėl nepopuliari?? ir ar labai jau brangus tų chrisleriu islaikymas??

kiek teko girdeti sunkoka su masineles remontu, labai sunku meistrams iki variklio ir kt. vietu prieiti, labai daug ko reikia isimti, po to aisku viska sustatyti i savo vietas. detales brangokos, o ir kasko draudimas butu nepigus. seip grazi masina ir as kazkada norejau tokios smile.gif bet pasirinkau kitokia. jei labai nori tokios manau niekas neperkalbes smile.gif
Atsakyti
[quote=vovka,2007 01 31, 14:43]
[QUOTE] Labux. mano kieme šventė KEISIU AUTO Noriu šio crysler pt cruizerio.. kas turite minčių labai prašau pasidalinkit:pletkos .man labai jau ji simpatiška, bet kodėl nepopuliari?? ir ar labai jau brangus tų chrisleriu islaikymas??

kiek teko girdeti sunkoka su masineles remontu, labai sunku meistrams iki variklio ir kt. vietu prieiti, labai daug ko reikia isimti, po to aisku viska sustatyti i savo vietas. detales brangokos, o ir kasko draudimas butu nepigus. seip grazi masina ir as kazkada norejau tokios smile.gif bet pasirinkau kitokia. jei labai nori tokios manau niekas neperkalbes smile.gif
[/quote]

Prieš pirkdama roverį norėjau PT cruizerio, bet atkalbėjo meistrai. Aišku visos mašinytės genda, jas reikia taisyti. Bet šios turi problemų su elektronika. Todėl išsirinkau kitą. Taip pat gražiąsmile.gif
Atsakyti
ir as del sito masiniuko jau senokai seile varvinu..... wub.gif
Atsakyti
Aš važinėju su PT cruise ir man jinai labai patinka. Dėl benzino, tai jau tikrai mieste labai daug valgo.
Atsakyti