Įkraunama...
Įkraunama...

Crysler PT Cruiser

Sveiki, noriu pirkt Crysler PT Cruiser ir norėčiau išgirsti nuomonių apie šią mašiną, ypač iš žmonių, kurie tikią turi ar turėjo.
Laukiu atsakymo. smile.gif
Atsakyti
Mildažytės pasiklausk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2006 12 31, 01:52)
Mildažytės pasiklausk  biggrin.gif

Pasiklausčiau, jei žinočiau kaip ją rast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2006 12 31, 18:56)
Pasiklausčiau, jei žinočiau kaip ją rast doh.gif


Į "BĖDŲ TURGŲ" skambink lotuliukas.gif . Jeigu rimtai tai ji kokie 3 metai tą tavo PT cruiserį turi.
Atsakyti
Viskas, jau Crysler'io nebepirksiu.Vien dėl galimų gedimų ir sunkiai gaunamų detalių, juk JAV automobiliam detales nelengva gaut, o ir kaina ne iš mažųjų.
Dabar, t.y. šiandien perku Nissan Almera.Matysim, pasitvirtins pasirinkimas , ar ne.... smile.gif
Atsakyti
gerai, kad neperki, nes ir baisus kaip kibiras tas cruiseris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2007 01 06, 12:47)
Viskas, jau Crysler'io nebepirksiu.Vien dėl galimų gedimų ir sunkiai gaunamų detalių, juk JAV automobiliam detales nelengva gaut, o ir kaina ne iš mažųjų.
Dabar, t.y. šiandien perku Nissan Almera.Matysim, pasitvirtins pasirinkimas , ar ne.... smile.gif


Nu va, gerai kad protingai nutarei, bet ir dėl Nissano dar pagalvok cool.gif .
Atsakyti
o aš jaučiu nostalgiją PT Cruiser'iui, nors daug kas peikia ją, bet man jinai labai labai patiko, tik benzinui labai godi jau jinai buvo smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(jurgita_zi @ 2007 01 06, 23:14)
o aš jaučiu nostalgiją PT Cruiser'iui, nors daug kas peikia ją, bet man jinai labai labai patiko, tik benzinui labai godi jau jinai buvo smile.gif))


Nu tai juk "amerikanka" - jie nepritaikyti benziną taupyti cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 06, 17:59)
Nu va, gerai kad protingai nutarei, bet ir dėl Nissano dar pagalvok  cool.gif .



Nebėr kada galvoti, jau garaže stovi mirksiukas.gif
Be to labai mašinos reikėjo, tai pasitaikė geras variantas, tai ir ėmiau.Be to, jas gerai perka, tai jei labai jau nepatiks-"dursiu" ir tiek mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Aiva. @ 2007 01 06, 16:46)
gerai, kad neperki, nes ir baisus kaip kibiras tas cruiseris doh.gif


Na, man nebuvo jis toks baisus.
Šiaip tai mano mėgstamiausios auto yra BMW.Bet šiuo metu daug kitokių išlaidų turim (remontai, baldai ir t.t.) tai normalesnė kainuoja 16 000EUR.Šiandien dienai tiek "laisvų" neturėjom, tai už Almerą paklojom 7700EUR.Ai, bus kaip bus...
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2007 01 07, 17:07)
Šiandien dienai tiek "laisvų" neturėjom, tai už Almerą paklojom 7700EUR.Ai, bus kaip bus...


Pliaaaa .... , kad man tiek "laisvų" - užvaryčiau "ledinę" citriną blink.gif .
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 07, 19:15)
Pliaaaa .... , kad man tiek "laisvų" - užvaryčiau "ledinę" citriną  blink.gif .


Aha, taip tik atrodo, kad čia daug, o kai pradėtum rinktis....neviltis apimtų doh.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti