Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

Mano-, vyro+. Pirmo vaiko-, antro+.Vaistus suleido 28sav.,ir iskart po gimdymo.
Atsakyti
Mano-,vyro+,maziukas i teveli 4u.gif Man vaistus suleido tik po gimdymo,28sav.pamirso... 4u.gif biggrin.gif Bet viskas thumbup.gif
Atsakyti
Atleiskit uz gal ir kvaila klausima, bet jei mano pliusine, o vyro minusine - tai cia viskas normal ar irgi kazka reikia daryt?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zane @ 2007 04 11, 11:18)
Atleiskit uz gal ir kvaila klausima, bet jei mano pliusine, o vyro minusine - tai cia viskas normal ar irgi kazka reikia daryt?smile.gif


nesu tikra, bet man atrodo, kad viskas gerai.


Mano -, vyro +, tai irgi suleido tą globuliną 28 savaitę. turbūt dar leis po gimdymo, kad kiti nėštumai irgi būtų sėkmingi.
Atsakyti
QUOTE(Zane @ 2007 04 11, 10:18)
Atleiskit uz gal ir kvaila klausima, bet jei mano pliusine, o vyro minusine - tai cia viskas normal ar irgi kazka reikia daryt?smile.gif


Daryti tikrai nieko nereikia, viskas gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zane @ 2007 04 11, 11:18)
Atleiskit uz gal ir kvaila klausima, bet jei mano pliusine, o vyro minusine - tai cia viskas normal ar irgi kazka reikia daryt?smile.gif

Toks vyras - idealus variantas. Jei žmona + tai jiems jokio skirtumo, o kai žmona - tai jiems nebus problemų dėl rezus faktoriaus nesutapimų.
Atsakyti
MAno -, vyro +. Pirmo vaiko (jai 17 m) nezinau. Kai gimdziau man buvo 17 m ir tais laikais informacijos tiek nebuvo. Tik zinau kad antikunius tikrindavo ir nerasdavo, bent jau nieko nesake. Pries gimdyma kazko suleido didziule ampuole i vena. Gal ir gamoglobulino. Dabar tikrino - antikuniu nebuvo. MAno grupe I, vyro III.
Ginekologe apie jokias problemas nekalbejo. MAn 19 sav.
Atsakyti
Man atrodo, kad tevelio kraujo grupe - visai ne i tema. Svarbiausia, kad sutaptu mamytes ir vaisiaus kraujo grupe.
Atsakyti
Jei mamos + tai visai nesvarbu koks tevelio, o jei mamos - o tevelio + tikrina del antikuniu ir suleidzia to preparato, o jei mamos ir tevelio kartu - tada viskas gerai, tas pats jei ir mamos ir leliuko sutampa -
Atsakyti
O je inesuleis, kas atsitiks? Šiaip įdomu, mes abu pliusai.
Atsakyti
Sveikos mamytes. Mano -, vyro +. Turim dukryte kuriai 3metukai, sveika, nuostabia, jos +. Taciau neseniai islydejom suneli i dangu, jo+. Turim angeleli tik del sios priezasties, kad ivyko kraujo grupiu konfliktas. Nestumo metu stipriai gaminosi antikunai.
Tad mamytes, reikalaukite is gydytoju informacijos ir geros prieziuros tokiais atvejais.
Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2007 06 23, 15:17)
Man atrodo, kad tevelio kraujo grupe - visai ne i tema. Svarbiausia, kad sutaptu mamytes ir vaisiaus kraujo grupe.

mamytes ir leliuko krajo grupes sutapimas tai jau kita tema. Mano 1, dukros 2. Tai fiziologine gelta paturejomem kaip reikiant.
Atsakyti