Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(vanesax @ 2005 12 08, 17:42)
SOS!!! Patarkit ką daryti.Čia mano antras nėštumas. Visą gyvenimą ir su pirmu nėštumu mano rezus fakt. buvo+. Vyro taip pat +. Taigi man niekas jokių globulinų neleido.
  Laukdamasi antro pakeičiau polikliniką... ir darydami tyrimus jie nustato, kad pas mane -. g.gif
  Taigi, aš nuvažiuoju į Kraujo centrą, ir ten man nustato, kad pas mane+. blink.gif
Grįžtu patenkinta su visais antspaudais pase pas savo gydytoją. Ten paima kraują pakartotiniam tyrimui... ir ką, vėl nustato, kad -.  verysad.gif
Dabar rytoj turiu eiti susileisti tą gamaglobuliną, ir nežinau ką daryti. Jeigu man jo nereikia, o man jį suleis, ar tai nepakenks mano 2.gif
  Ir iš vis kažkokia nesamonė, nelaimės atveju net nežinočiau + aš ar - aggressive.gif


O tavo vaikas pliusinis, ar minusinis? Jei minusini, man atrodo, kad nieko ir nereikejo leisti.
O jei pliusinis, tai matyt antikuniai nesigamina pas tave, jei tiek jau isnesiojai, suleis globulino ir viskas turetu buti gerai.
Atsakyti
[quote=Wilmog,2004 12 06, 14:23]
Aš "-", bet ir mano vyras "-".

Mūsų su vyru ir abiejų minusai bet ir dar labai skirtingos kraujo grupės, mano 1, o vyro 3. Vaikelis paveldėjo tėvelio kraujo grupę todėl po gimdymo jam buvo hemolizinė liga ( eritrocitų irimas ) arba kitaip užsitesusi gelta
Atsakyti
QUOTE(SiDo @ 2004 12 10, 15:33)
O man buvo siek tiek kita problema - man po gimdymo nustate, kad mano organizmas prigamino antikuniu pries vaiko kraujo grupe. Ne pries rezus faktoriu, o grynai reagavo i kitokia kraujo grupe. Idomu, gal nuo tokiu reakciju irgi yra kokie nors skiepai?????? unsure.gif


Va pas mane lygiai ta pati situacija buvo. Man ir įdomu, nes nenoriu, kad 2 leliui taip pat būtų
Atsakyti
SiDo situacija idomi, pirma karta girdziu, niekad net pagalvojusi nebuciau. Nes as pagal lentele paziurejau, kad esant tokioms grupems, kai mano oir vyro (t.y. I (0) ir AB (IV)) vaikelis gims A (II) arba B (III) grupes. Irgi idomu, ar nepasimamins pas mane antikuniai. Rezusai mano -, vyro +.
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2005 12 08, 19:23)
O tavo vaikas pliusinis, ar minusinis? Jei minusini, man atrodo, kad nieko ir nereikejo leisti.
O jei pliusinis, tai matyt antikuniai nesigamina pas tave,  jei tiek jau isnesiojai, suleis globulino ir viskas turetu buti gerai.


Mano vaikas pliusinis ax.gif Bet iš tiesų man net neaišku koks tas mano faktorius + ar - verysad.gif
Jeigu +, tai man to globulino ir nereikia, o jeigu -, tai vadinasi man jau su pirmu nėštumu turėjo jį suleisti.
Nors man ir atrodo kad pas mane +, nemanau ,kad Kraujo centras galėtų klysti. unsure.gif Bet gydytoja tvirtai laikosi savo , kad jie pasitiki savo laboratorija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarinuko leliuko mama- 2006 @ 2005 12 08, 20:41)
SiDo situacija idomi, pirma karta girdziu, niekad net pagalvojusi nebuciau. Nes as pagal lentele paziurejau, kad esant tokioms grupems, kai mano oir vyro (t.y. I (0) ir AB (IV)) vaikelis gims A (II) arba B (III) grupes. Irgi idomu, ar nepasimamins pas mane antikuniai. Rezusai mano -, vyro +.


Pirma ir 3 kraujo grupės labai nesutinka kiek man aiškino
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2005 12 08, 19:44)
Mano vaikas pliusinis ax.gif Bet iš tiesų man net neaišku koks tas mano faktorius + ar - verysad.gif


Siulau dar karta nusistatyti.
Nes tas grupes nustatineja "rankiniu" budu. Turi tokia kaip palete is gal kokiu 5 daliu, jose skirtingi skysciai ir i kiekviena dali po lasa kraujo ilasina. Ziuri, kur susidaro nuosedos ir kazkaip nustato grupe ir -, ar +. Tai vos ne tai, kad kreivai paziurejo ir ne taip uzrase. Nebet per kelis metus pasikeite tas tikrinimas, bet kai gyvai savo akimis maciau, kaip mano grupe ir rezusa nustate, tai pasitikejimo nesukele- abejojo, abejojo, bet nusprende, kad ta smile.gif Gerai, kad kitur patvirtino.
QUOTE(Odri20 @ 2005 12 08, 19:50)
Pirma ir 3 kraujo grupės labai nesutinka kiek man aiškino



Oho, geriau tada jei leliukas mano su II gimtu. Bet nustatyti taip tik gimusiam galima, ane?
Atsakyti
Nebet per kelis metus pasikeite tas tikrinimas, bet kai gyvai savo akimis maciau, kaip mano grupe ir rezusa nustate, tai pasitikejimo nesukele- abejojo, abejojo, bet nusprende, kad ta smile.gif Gerai, kad kitur patvirtino.
Oho, geriau tada jei leliukas mano su II gimtu. Bet nustatyti taip tik gimusiam galima, ane?
[/quote]

Tai va, kad ir aš savo akimis mačiau kaip Kraujo centre nustatinėjo. Vedžiojo mane per visas laboratorijas, kaip kokį eksponatą. blink.gif Ir niekaip negalėjo suprasti, iš kur pas mane klinikose minusą atrado schmoll.gif
O rytoj jau turiu eiti susileisti tą globuliną. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(vanesax @ 2005 12 08, 18:42)
SOS!!! Patarkit ką daryti.Čia mano antras nėštumas. Visą gyvenimą ir su pirmu nėštumu mano rezus fakt. buvo+. Vyro taip pat +. Taigi man niekas jokių globulinų neleido.
  Laukdamasi antro pakeičiau polikliniką... ir darydami tyrimus jie nustato, kad pas mane -. g.gif
  Taigi, aš nuvažiuoju į Kraujo centrą, ir ten man nustato, kad pas mane+. blink.gif
Grįžtu patenkinta su visais antspaudais pase pas savo gydytoją. Ten paima kraują pakartotiniam tyrimui... ir ką, vėl nustato, kad -.  verysad.gif
Dabar rytoj turiu eiti susileisti tą gamaglobuliną, ir nežinau ką daryti. Jeigu man jo nereikia, o man jį suleis, ar tai nepakenks mano 2.gif
  Ir iš vis kažkokia nesamonė, nelaimės atveju net nežinočiau + aš ar - aggressive.gif


Šiaip Kraujo centras, mano manymu,patikimesnis nei poliklinika. Iš ten ligoninės ima kraują perpylimui, tad tyrimai yra tikslūs. Turėtų šnektelti tos dvi įstaigos tarpusavyje, negalima žmogų palikti tokioje nežinioje doh.gif
Atsakyti
visos busimos mamytes.
musu su vury skirtingos kraujo grupes ir pries pora savaiciu palaidojom savo angeleli.patariu,REIKALAUKIT tyrimu,nes mano vaikelis mire del GYDYTOJOS APLAIDUMO.patikekit,geriau nezinoti ka reiskia laidoti savo vaika.
Atsakyti
QUOTE(dinute @ 2005 12 13, 23:01)
visos busimos mamytes.
musu su vury skirtingos kraujo grupes ir pries pora savaiciu palaidojom savo angeleli.patariu,REIKALAUKIT tyrimu,nes mano vaikelis mire del GYDYTOJOS APLAIDUMO.patikekit,geriau nezinoti ka reiskia laidoti savo vaika.

console.gif
labai gaila verysad.gif
Atsakyti
Pas mane irgi minusas, pas vyra pliusas. Man vos per klaida nepamirso suleisti injekcijos, bet aciu die suleido. Ber tai pirmas nestumas.
Atsakyti