Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

As minusas, o mano vyras pliusas, ir nieko man neleido nestumo metu. Nestumas praejo labai gerai. 2 kartus tikrino ar nera antikuniu.
Kadangi mano mazyle paveldejo tecio kraujo grupe, tai man po gimdymo praejus vienai dienai, suleido to gamaglobulino.
Atsakyti
Kai pasiskaiciau sia tema tai kai kurie komentarai visai i pievas.
Mielosios, visos privalote pacios nusipirkti ta vakcina ir niekas jums neprivalo leisti nemokomai- nebent, jus atsigulate i ligonine(cia jau su gydytoja susitarus) ir jums suleidzia nemokamai.
O jei jusu, moterys, -, o vyro pliusas, tai privalote susileisti vaistukus. Man tai isvis keista kai kurios raso, kad niekas nieko nepasake tai ir nereikia. Pacios turite dometis savo vaiko sveikata ir zinoma savo.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai pasiskaiciau sia tema tai kai kurie komentarai visai i pievas.
Mielosios, visos privalote pacios nusipirkti ta vakcina ir niekas jums neprivalo leisti nemokomai- nebent, jus atsigulate i ligonine(cia jau su gydytoja susitarus) ir jums suleidzia nemokamai.
O jei jusu, moterys, -, o vyro pliusas, tai privalote susileisti vaistukus. Man tai isvis keista kai kurios raso, kad niekas nieko nepasake tai ir nereikia. Pacios turite dometis savo vaiko sveikata ir zinoma savo.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 05 13, 10:15)
Kai pasiskaiciau sia tema tai kai kurie komentarai visai i pievas.
Mielosios, visos privalote pacios nusipirkti ta vakcina ir niekas jums neprivalo leisti nemokomai- nebent, jus atsigulate i ligonine(cia jau su gydytoja susitarus) ir jums suleidzia nemokamai.
O jei jusu, moterys, -, o vyro pliusas, tai privalote susileisti vaistukus. Man tai isvis keista kai kurios raso, kad niekas nieko nepasake tai ir nereikia.  Pacios turite dometis savo vaiko sveikata ir zinoma savo.... mirksiukas.gif


Na, as kai laukiausi, klausiau gydytojos ir akuseres, del to gama globulino suleidimo nestumo metu. Gydytoja pasake, kad tikrai nereikia. Bet gal Lietuvoje yra kitaip?
Atsakyti
as konsultavausi ne su vienu gydytoju ir ta pati isgirdau- reikia.... ir literaturoje ta pati raso.
nezinau, gal taip tik lietuvoje, bet...
Atsakyti
Na pas mane "-", o pas vyra "+", ir jau pagimdziau du, bet vaistukus leidausi tik po gimdymo (nors irgi niekas nesake), tik tiek, kad nestumo metu, o ypac pabaigoje vos ne kas dvi savaites dare tyrimus del antikuniu, o jie buvo neigiami ir sake, viskas gerai, svarbu, kad nera antikuniu. O vaistuku tai tikrai reikejo ieskotis paciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 05 13, 01:15)
jei jusu, moterys, -, o vyro pliusas, tai privalote susileisti vaistukus. Man tai isvis keista kai kurios raso, kad niekas nieko nepasake tai ir nereikia.  Pacios turite dometis savo vaiko sveikata ir zinoma savo.... mirksiukas.gif


Būtent todėl, kad domiuosi savo ir savo vaiko sveikata, šios injekcijos nėštumo metu atsisakiau smile.gif. Ne, ne tik Lietuvoj ją siūlo - čia (Kanadoj) irgi siūlo. Ką reiškia - privalote? blink.gif Yra toks dalykas kaip žmogaus pasirinkimo laisvė.

Šis vaistas yra sąlyginai naujas, sukurtas bene 1968 metais, o daugiau-mažiau "privalomai" nėščiosioms leidžiamas tik nuo 1984 (jeigu mano skaityta info manęs neklaidina). Apie jo ilgalaikį poveikį tokiu būdu spręsti tiesiog nėra įmanoma. Nė motinai, nė vaikui. Nemėgstu profilaktinių vaistų - vaistus naudoju tada, kai/jeigu yra būtinybė smile.gif. Jei po gimdymo būtų paaiškėję, kad vaiko kraujas "+", būtų buvęs kitas reikalas, nebūčiau vaisto atsisakiusi. Tačiau vaiko kraujas buvo "-", neprireikė man jo. Tai reiškia, kad - jeigu nebūčiau atsisakiusi jo nėštumo metu - man būtų buvęs suleistas visiškai nereikalingas daiktas. O dar jeigu būtų reikėję susimokėti doh.gif, nors čia tos injekcijos tikrai yra nemokamos smile.gif.
Atsakyti
Mano kraujas - , vyro + . Abu pirmos grupės. Sėkmingai išnešiojau ir pagimdžiau 4 vaikus be jokių gamaglobulinų. Tada net nežinojau , kad taip daroma. Kraują žinoma sekė, dažnai darė tyrimus, bet jokių antikūnių. Jei būtų rade, gal ir būtų suleidę. Ir po gimdymo neleido. Du vaikai paveldėjo mano, du tėvelio grupę. Jie jau užaugę, ir augo, ir vystėsi puikiai. Nepanikuokit dėl tų bereikalingų injekcijų.
Atsakyti
Na ne, tamsta klystate ir klaidinat kitas. Niekas nieko neprivalo, injekcija yra kiekvienos būsimos mamos pasirinkimo reikalas. Domėtis, ieškoti informacijos apie savir vaikučio sveikatą patartina, bet tai nereiškia, kad reikia pulti į kraštutinumus - kažkas pasakė ir jau privalu taip daryti. Galima atsisakyti injekcijos, tiesiog tuomet kraujas dažniau turi būti tiriamas dėl antikūnių. Plius, ta injekcija turi būti suleidžiama nemokamai, jei moteris jos pageidauja ir yra ta situacija, mama minusas, tėtis pliusas.

QUOTE(vota @ 2005 05 13, 10:15)
Kai pasiskaiciau sia tema tai kai kurie komentarai visai i pievas.
Mielosios, visos privalote pacios nusipirkti ta vakcina ir niekas jums neprivalo leisti nemokomai- nebent, jus atsigulate i ligonine(cia jau su gydytoja susitarus) ir jums suleidzia nemokamai.
O jei jusu, moterys, -, o vyro pliusas, tai privalote susileisti vaistukus. Man tai isvis keista kai kurios raso, kad niekas nieko nepasake tai ir nereikia.  Pacios turite dometis savo vaiko sveikata ir zinoma savo.... mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(vota @ 2005 05 13, 11:15)
Kai pasiskaiciau sia tema tai kai kurie komentarai visai i pievas.
Mielosios, visos privalote pacios nusipirkti ta vakcina ir niekas jums neprivalo leisti nemokomai- nebent, jus atsigulate i ligonine(cia jau su gydytoja susitarus) ir jums suleidzia nemokamai.

Kodėl sakote kad vaistai yra nemokami tik ligoninėse?Man juos leido ir nei karto neprašė pinigėlių.Tik kai vaikščiojau su antru buvo toks momentas, kad visoj Lietuvoj nebuvo tų vaistų.Bet man , ačiū Dievui, 4u.gif jų nė neprireikė, antikunių nerado. thumbup.gif
Atsakyti
O ka jus mielosios sakytumete jei vaikiukas gimtu nesveikas del to, kad jus nesusileidot tu vaistuku? tada aisku kalti butu gydytojai kurie jusu nneragino ir dave laisve pasirinkti...
Atsakyti
o ka man daryt doh.gif kai laukiausi pirmo nustate, kad as-, vyras +. vaikas gime vyro gr , man po gimdymo suleido vaistuku. dabar laukiuosi antra karta ir si karta patikrine krauja nustate, kad as ne -, o +. ir pasake kad rezusas nuo gimimo nesikeicia, islieka visa gyvenima toks pats doh.gif dabar net pati nzn ar is tikruju mano rezus- ar +
Atsakyti