Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

Aisku kad neturi nieko kainuoti... smile.gif gal tokiu budu bando kazkas pasipelnyti, naudodamasis moteru nezinojimu? unsure.gif
Atsakyti
Laba, mano tokia pati situacija, kaip ir daugumos cia esanciuju. Mano rezusas -, o vyro +. Bet cia pasiskaicius is vis nieko nebesugaudau. Ar cia reikia reikalauti, kad tau suleistu to gamaglobino, ar ne. Man tai pirmas nestumas ir dar iki tos 28 savaites tolokai, bet kaip cia geriau padarius? Kiek suprantu, tai 28 savaite galiu neleisti to gamaglobino, o jei vaikas gims su rezus +, tai po gimdymo iskart prasyti, kad suleistu. Ar teisingai supratau?
Atsakyti
QUOTE(zmonele @ 2005 02 23, 11:50)
Laba, mano tokia pati situacija, kaip ir daugumos cia esanciuju. Mano rezusas -, o vyro +. Bet cia pasiskaicius is vis nieko nebesugaudau. Ar cia reikia reikalauti, kad tau suleistu to gamaglobino, ar ne. Man tai pirmas nestumas ir dar iki tos 28 savaites tolokai, bet kaip cia geriau padarius? Kiek suprantu, tai 28 savaite galiu neleisti to gamaglobino, o jei vaikas gims su rezus +, tai po gimdymo iskart prasyti, kad suleistu. Ar teisingai supratau?


tikrai taip!!! as nieko neprasiau, as tik priminiau, nes jei nesusileisi tai bus sunku pastoti ir isnesioti sveika kudyki.
Atsakyti
O mano dar sudėtingesnė situacija. Mano -, vyro +, o antikūnių jau nuo 16 sav. rasta. Bet nieko baigiam išvaikščioti, tik sakė gimdyti 38-39 sav. privalomai reikės. Bet čia jau viskas gerai, nes ir taip pati galiu pagimdyti smile.gif Tai man antiglobulino nebeleido ir turbūt nebeleis, na šito dar neišsiaiškinau ax.gif
Atsakyti
As pasiklausia pas gydytoja, sake,kad kai kurios ligonines neturi pasirasiusios sutarties su sveikatos ministerija del tu vaistu, bet siaip jie kainuoja 128 lt. ir juos privalo suleisti nemokamai. 28sav. ir po gimdymo per 72 val. bet jeigu neplanuojate daugiau gimdyti po gimdymo ju leistis nebutina...
Atsakyti
QUOTE(inguzas @ 2005 03 25, 12:13)
As pasiklausia pas gydytoja, sake,kad kai kurios ligonines neturi pasirasiusios sutarties su sveikatos ministerija del tu vaistu, bet siaip jie kainuoja 128 lt. ir juos privalo suleisti nemokamai. 28sav. ir po gimdymo per 72 val. bet jeigu neplanuojate daugiau gimdyti po gimdymo ju leistis nebutina...



Na papasakosiu kaip man buvo...
Mano -, tecio +. Del gamaglobulinu ar kaip jis ten mano gydytoja pasakojo taip:
pirmas nestumas - ypatingai reta, kad atsirastu antikuniu; bet cia atseit del sekanciu nestumu, jei vaikelis gimtu +. Siaip tai sake, kad jis yra mokamas ir kainuoja gan nepigiai, bet pas mumis gydytoja itraukia nesciasias i dienos stacionara 3 dienom ir dave nemokamai 28 savaite. Po gimdymo - per 3 paras irgi reiks sake suleisti, jei vaikutis +.
Atsakyti
QUOTE(Ex-panele-nerealybe @ 2005 03 25, 21:52)
Siaip tai sake, kad jis yra mokamas ir kainuoja gan nepigiai, bet pas mumis gydytoja itraukia nesciasias i dienos stacionara 3 dienom ir dave nemokamai 28 savaite.



Gamaglobulinas kainuoja apie 130 Lt, bet ne vienai nesciajai su minusu jis negali kainuoti ne lito, nes PRIVALO buti suleistas nemokamai 28 nestumo savaite ir po gimdymo (jei gims vaikiukas su +) per 72 val.
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2005 02 23, 12:54)
tikrai taip!!! as nieko neprasiau, as tik priminiau, nes jei nesusileisi tai bus sunku pastoti ir isnesioti sveika kudyki.



Na, pastoti tai TIKRAI nebus sunku biggrin.gif .
Atsakyti
Mano irgi yra - tetės +, pirmas vaikas paveldėjo mano kraują, o su antruoju kitaip.Bet nėštumo pabaigoje antikūnių vis dar nebuvo rasta.Po gimdymo vaistus suleido - tik nežinau ar jo bereiks.Kažkaip manau kad užteks dviejų tongue.gif
Atsakyti
Mano kraujo grupė neigiama, o vyro teigiama, bet per neštumą negavau jokiu vaistų, niekas net neaiškino kad kažkas daroma. Kie esu girdėjusi, nors nežinau ar tai ties jau po gimdymo pasakė, kad man pasisekė kad vaiko kraujo taip pat neigiama kaip ir mano. Nors problemų neštumo metu buvo. :oh
Atsakyti
Sveikos, minusiukes group.gif
Papasakosiu jums tai, ka zinau apie tuos rezusu neatitikimus - tiesiog is gyvenimo...Mano mociute yra minusas, seneliukas pliusas - pasigimde jie 4 dukteris, be jokiu globulinu ir viskas buvo ok. Kaime, o ypac po 1950-ju, matyt dar niekas apie tai nezinojo. Nei viena is mergaiciu nepaveldejo mamos minuso. O paveldejau as, anuke doh.gif Man 28ta savaite suleido gamaglobulina, po to - pirma para po gimdymo.
Kai kas susieja is tu kraujo grupiu neatitikimu atsirandancias blogybes pvz su vaiko lytimi - tipo jei gimsta tik mergaites ( i sia grupe patenka mano mociute) - tai viskas gerai, o jei pvz. mergaite, o po to bernaitis - jau gali but problemu. Manau, kad sie faktai visiskai nepagristi - esme tame, ar neatsiranda antikuniu. Ar ne taip?
Laaabai prasau, atsiliepkite tos, kurios esate antra karta nestuke.gif minusiuke - kaip sekasi nesioti, ar is tiesu padeda tas globulinas uzkirsti kelia tiems antikuniams su antruoju vaikeliu? O gal yra ir tokiu, kurios nesileido, bet sekmingai ir su antikuniais susilauke 2.gif Papasakokit, nes esu tiek visko prisiklausius doh.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Situacija mano irgi tokia "+", vyro "-". Apie visą šį reikalą gydytoja man aiškino taip: skiepytis reikėtų, jei tai yra II-asis ar daugiau nėštumų ir jei pertrauka tarp vaikučių mažesnė nei 4 metai.
Atsakyti