Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(Špulka @ 2013 05 23, 10:28)
Laba diena, o sakykit jei mūsų abiejų (ir vyro ir mano) yra minusas ar tiriami imunoglobulinai ir ar reikia leisti vaistus? Šiaip pagal teoriją lyg ir nereikėtų, o kaip realybėje būna? smile.gif

Nereikia tirtis.
Atsakyti
QUOTE(Gabriete @ 2013 05 23, 15:13)
Nereikia tirtis.


Kaip smagu skaityt siuos zodzius.. nes buvau jau sunerimus.. nes pazystama dievagojos ir 100% tikino, kad jei abi minusines gr BUTINA leist vaistus ir t.t nes jos draugei taip buvo ir reikejo ir t.t tai nenorejau gincytis.. nes irgi buvau skaicius, kad nereikia.
Atsakyti
Sveikos wink.gif gal nuraminsit smile.gif mano kraujo grupe O (I) neigiama vaiko tėvo +, gydytoja sakė, kad reiks leistis kažkokius skiepus, kiek supratau dabar, tai tą imunoglobuliną, bet ji sakė, kad jį reiks leistis kokius 6 kartus, ar aš gal blogai supratau? dar sake, kad brangiai kainuosiu valstybei, nes tas skiepas kainuoja apie 200 lt, pamaniau, kad paciai reiks moket bet dabar suprantu, kad nemokamas jis?
Taip pat gavau siuntima antikuniams, kiek supratau, tai jei ju neatsiras per nestuma, tai viskas gerai bus, bet ta imunoglubolina vistek reiks leistis, tik nesuprantu kdl? o jei antikuniu atsiras, kas tada? is knygu kiek supratau tai tie atsirade antikuniai dabartiniam vaikeliui kaip ir nebepakenks, tik busimam pakenktu, bet gal as ka nors ne taip suprantu?
Atsakyti
Mano atveju uz vaistus, kuriuos leido 7 men.nestumo ir sekancia diena po gimdymo moketi nereikejo. Del pirmo vaikelio tikrai nera ko pergyventi, o del antro taip pat jei po gimdymo suleido vaistus smile.gif
Atsakyti
Labai viliuosi, gal kas žinos:

mano - tėvo +. turim dukrelę su +. iki jos buvo pora persileidimų bet ankstyvų, iki 6 sav. Dabar bandom vėl ir buvau jau kartą pastojus du kartus ir persileidau apie 4 sav. o dabar jaučiu, kad vėl užkibo ir praktiškai pradedu eiti iš proto, nes prisiskaičiau visokių temų apie taip, kaip dažni persileidimai gali pakenkti galimybei susilaukti vaikų. Be to kaip yra su vaisiaus - grupe, juk + ar - gali būti vaisius?
Atsakyti
QUOTE(tercija @ 2015 07 13, 13:29)
Labai viliuosi, gal kas žinos:

mano - tėvo +. turim dukrelę su +. iki jos buvo pora persileidimų bet ankstyvų, iki 6 sav. Dabar bandom vėl ir buvau jau kartą pastojus du kartus ir persileidau apie 4 sav. o dabar jaučiu, kad vėl užkibo ir praktiškai pradedu eiti iš proto, nes prisiskaičiau visokių temų apie taip, kaip dažni persileidimai gali pakenkti galimybei susilaukti vaikų. Be to kaip yra su vaisiaus - grupe, juk + ar - gali būti vaisius?

Kadangi tu minusas, o tėtis +, po persileidimo irgi reikia, kad suleistų imunoglobuliną.
Atsakyti
QUOTE(Euterpė @ 2015 07 13, 15:54)
Kadangi tu minusas, o tėtis +, po persileidimo irgi reikia, kad suleistų imunoglobuliną.

nors tai savaiminis 4 savaičių persileidimas kurio dauguma moterų net nepastebėtų? ( aš visada pastebiu nes labai pykinti visuomet pradeda, todėl nepastebėti neįmanoma...)
Papildyta:
QUOTE(tercija @ 2015 07 13, 18:19)
nors tai savaiminis 4 savaičių persileidimas kurio dauguma moterų net nepastebėtų? ( aš visada pastebiu nes labai pykinti visuomet pradeda, todėl nepastebėti neįmanoma...)

ir kas, jei vaisius minusinis, tai jam pavojaus nėra? ir apskritai, tai ką man dabar daryti su tuo savo nėštumu, jog pačios gydytojos sako, ateti apie 7 savaitę nes anksčiau jos nelabai ką mato ir tipo nėra ko eiti...
Atsakyti
As taip pat labai pergyvenu nes mano rezus minus o vyro rezus plius...
Atsakyti