Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

As tyriaus 20sav, nieko nerado ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringe @ 2012 05 13, 09:24)
Nera jokio tikslo anksciau darytis, antikuniu daugeja nuo tada, kai pradeda maisytis vaisiaus ir mamos kraujas.


na žiūrėsim ka čia man rytoj pasakys g.gif o kaip jie tai tyria ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes 4u.gif Man buvo pirmas nestumas, jokiu persileidimu, nieko neturejau, tik apie 13 sav. pakraujavau ir atsirado rezus konfliktas verysad.gif Visa nestuma buvau stebima, bet viskas buvo gerai, pagimdziau pati 38 sav. sveika suneli. Tada jam gelta buvo vos stipresne nei normali, bet buvom savaite tik stebimi, daugybe tyrimu, bet viskas buvo gerai. 2 menesiu rado mazakraujyste pas leliuka, bet ja gydomes, geriam gelezi ir ji nera labai didele, be to sake, jog gali buti nebutinai del sensibilizacijos. Del vandenes darem echoskopa karta, tai irgi viskas gerai. Dar karteli ko gero darysim echoskopa, kad isitikintu jog tikrai viskas gerai. Dabar suneliui jau 4 menesiai, auga kaip visi vaikai, sveikutis, tik tiek kad mazakraujyste yra. O mus su vyru jau pradeda kankinti klausimas - o ka su antru vaikeliu? Nejau nebegalesim susilaukti daugiau vaiku? Juk jei gerai suprantu jau antram nestume jei bus leliukas pliusas, tai gali buti daug rimtesnes pasekmes... Gal kas esate susidure su tokia situacija? Gal zinote kur reiktu vykti konsultuotis pas gydytojus? Aciu 4u.gif
Atsakyti
labas visom,
manes gydytoja dar neklause kokios musu su vyru kraujo grupes,abieju vienodos III+ ar reiktu pasidometi ar sunerimti kad abieju vienodos?aciu.
Atsakyti
QUOTE(sandraandruske @ 2012 05 23, 22:49)
labas visom,
manes gydytoja dar neklause kokios musu su vyru kraujo grupes,abieju vienodos III+  ar reiktu pasidometi ar sunerimti kad abieju vienodos?aciu.


jum nereikia dėl to jaudintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2012 05 31, 22:31)
jum nereikia dėl to jaudintis mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Mano - vyro + nestumo metu suleido antikunius,ir po gimdymo,nes dukryte gime pliusiukas smile.gif
Atsakyti
O aš dabar susibalamutinau, mano minusinė vyro pliusinė kraujo grupė ir gynius sakė, kad po gimdymo būtinai reiks suleisti antikūnius nesvarbu kokia vaikučio bus kraujo grupė. Vaikas gimė su + todėl suleido, bet sakė, kad jei būtų - tai nebūtų leidę. Tai kaip yra ištikrųjų? Ar reikia leisti antikūnius jei vaikutis gimė su minusine kraujo grupe? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2012 07 06, 17:45)
O aš dabar susibalamutinau, mano minusinė vyro pliusinė kraujo grupė ir gynius sakė, kad po gimdymo būtinai reiks suleisti antikūnius nesvarbu kokia vaikučio bus kraujo grupė. Vaikas gimė su + todėl suleido, bet sakė, kad jei būtų - tai nebūtų leidę. Tai kaip yra ištikrųjų? Ar reikia leisti antikūnius jei vaikutis gimė su minusine kraujo grupe?  g.gif


Jeigu vaiko minusinė, tai jokio anti-D imunoglobulino leisti nereikia, nes tavo kūnas tikrai negamins antikūnių.
Papildyta:
QUOTE(soledada @ 2012 05 15, 12:03)
Sveikos, mamytes 4u.gif  Man buvo pirmas nestumas, jokiu persileidimu, nieko neturejau, tik apie 13 sav. pakraujavau ir atsirado rezus konfliktas verysad.gif  Visa nestuma buvau stebima, bet viskas buvo gerai, pagimdziau pati 38 sav. sveika suneli. Tada jam gelta buvo vos stipresne nei normali, bet buvom savaite tik stebimi, daugybe tyrimu, bet viskas buvo gerai. 2 menesiu rado mazakraujyste pas leliuka, bet ja gydomes, geriam gelezi ir ji nera labai didele, be to sake, jog gali buti nebutinai del sensibilizacijos. Del vandenes darem echoskopa karta, tai irgi viskas gerai. Dar karteli ko gero darysim echoskopa, kad isitikintu jog tikrai viskas gerai. Dabar suneliui jau 4 menesiai, auga kaip visi vaikai, sveikutis, tik tiek kad mazakraujyste yra. O mus su vyru jau pradeda kankinti klausimas - o ka su antru vaikeliu? Nejau nebegalesim susilaukti daugiau vaiku? Juk jei gerai suprantu jau antram nestume jei bus leliukas pliusas, tai gali buti daug rimtesnes pasekmes... Gal kas esate susidure su tokia situacija? Gal zinote kur reiktu vykti konsultuotis pas gydytojus? Aciu 4u.gif


Dabar medicina pažengusi ir nemanau, jog bus labai didelių problemų, jeigu lauksitės antro vaikelio. Juk problemos gali atsirasti tik jeigu vaikelio kraujas + ir jeigu dėl kažkokių priežasčių maišysis mamos ir vaiko kraujas. Bet juk gydytojai tokias nėščiasias visą laiką atidžiai stebi. Pakalbėkit su gydytojais, manau, kad jie jus tik nuramins.
Atsakyti
Man suleido 28sav, mano minusas, vyro pliusas smile.gif ziuresim kokia lelius pasiims smile.gif
Atsakyti
Sveiki, nemuskit uz kvaila klausima, bet gydytojai kazkada mane taip apsviete, dabar praejus 10 metu bandau susirasti info pati, ir dar galvoju pasiklausiu jusu nuomones. Gal ka zinot.
Mano grupe -, vyro +, pries 10 metu gimdziau pirma savo sunu, suleido antikuniu. Bet gydytoja prigasdino, kad su minusine kraujo grupe nelabai patartina tureti tarkim 2 dar nieko, bet jau 3 vaiku nelabai. Nes didele rizika apsigimimams ir t.t.
Dabar su vyru bandom antra leliuka ir vis baisu darosi kazkaip. Kiek zinau man vel turi suleisti antikunius kai tik pastosiu.
Ar cia tikrai tokia rizika didele yra, ar perdejo mano gydytoja siek tiek.

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anubis @ 2012 07 09, 16:10)
Sveiki, nemuskit uz kvaila klausima, bet gydytojai kazkada mane taip apsviete, dabar praejus 10 metu bandau susirasti info pati, ir dar galvoju pasiklausiu jusu nuomones. Gal ka zinot.
Mano grupe -, vyro +, pries 10 metu gimdziau pirma savo sunu, suleido antikuniu. Bet gydytoja prigasdino, kad su minusine kraujo grupe nelabai patartina tureti tarkim 2 dar nieko, bet jau 3 vaiku nelabai. Nes didele rizika apsigimimams ir t.t.
Dabar su vyru bandom antra leliuka ir vis baisu darosi kazkaip. Kiek zinau man vel turi suleisti antikunius kai tik pastosiu.
Ar cia tikrai tokia rizika didele yra, ar perdejo mano gydytoja siek tiek.

Aciu  4u.gif



Nezinau kaip su teorija ir tikimybem, bet praktiskai turim 2 nuostabius vaikucius, sveikut sveikutelius. thumbup.gif Planuose ir trecias 2.gif O per buri vaiku visokiu pasitaikys - ir ryzu, ir sleivu, ir zvairu... lotuliukas.gif
Atsakyti