Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

sveikutės, gal kam buvo neštumo metu rade antikaniu,gal galit pasakyti ar turiu šansu pamatyti savo pupą
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2012 03 14, 10:54)
Kuo daugiau neštumų, įskaitant ir persileidimai, nutrauktas neštumas ir pan. tuo didesnė rizikai gamintis antikūniams. O jūsų amžius tikrai nėra didelis  biggrin.gif


na bet juk sulig kiekvienu nėštumu yra sekama, ar jie nesigamina, ir suleidžiama imunoglobulino, Taip buvo su abiem nėštumais, abu vaikai gimė su pliusu. Nesivystančių esu turėjusi, bet jie buvo tokie ankstyvi, kad niekas nieko nedarė, o po jų sekantys nėštumai buvo sklandūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 03 14, 21:48)
na bet juk sulig kiekvienu nėštumu yra sekama, ar jie nesigamina, ir suleidžiama imunoglobulino, Taip buvo su abiem nėštumais, abu vaikai gimė su pliusu. Nesivystančių esu turėjusi, bet jie buvo tokie ankstyvi, kad niekas nieko nedarė, o po jų sekantys nėštumai buvo sklandūs smile.gif

Žinoma tyria ir seka neštumo eigą. Čia gal gręsia labiau vyresnio amžiaus žmonėm, kai dar niekas dėl antykūnių jokių tyrimų nedarė, o ir daugelis nežino, kad po nutrauktų neštumų taip pat reikia susileisti imunoglobiną
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2012 03 14, 19:13)
sveikutės, gal kam buvo neštumo metu rade antikaniu,gal galit pasakyti ar turiu šansu pamatyti savo pupą


Sansu tikrai turi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringe @ 2012 03 23, 14:00)
Sansu tikrai turi  mirksiukas.gif


iki 24asav gausiu gala doh.gif sake tik nuo 24sav tiria ar nesidaugina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2012 04 02, 17:11)
iki 24asav gausiu gala doh.gif sake tik nuo 24sav tiria ar nesidaugina unsure.gif

as tai tiek nekenteciau, pasidaryciau privaciai ta antikuniu tyrima, milijono jis tikrai nekainuoja.
Atsakyti
sveikos, gal kam taip buvo, mano grupe pirma(ta nuline) pliusine, o vyro antra pliusas, ginekologe perspejo kad gali buti vaikui gelta, kiek dienu laiko ligonineje tada? ir kaip daznai ta gelta tokiais atvejais pasitaiko? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 04 23, 18:37-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 04 23, 18:37)
sveikos, gal kam taip buvo, mano grupe pirma(ta nuline) pliusine, o vyro antra pliusas, ginekologe perspejo kad gali buti vaikui gelta, kiek dienu laiko ligonineje tada? ir kaip daznai ta gelta tokiais atvejais pasitaiko?  g.gif

Jei teisingai pamenu, tai gelta pasireiškia didžiajai daliai naujagimių, tik būna skirtingo stiprumo. Mano kraujo grupė 1 negiama, vyro 2 teigiama. Sūneliui buvo gelta, bet nelabai stipri, jokių ypatingų gydymo priemonių netaikė. Gimė penktadienį vakare, o pirmadienį paleido namo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2012 04 24, 11:02)
Jei teisingai pamenu, tai gelta pasireiškia didžiajai daliai naujagimių, tik būna skirtingo stiprumo. Mano kraujo grupė 1 negiama, vyro 2 teigiama. Sūneliui buvo gelta, bet nelabai stipri, jokių ypatingų gydymo priemonių netaikė. Gimė penktadienį vakare, o pirmadienį paleido namo 4u.gif

jums pasiseke, o mane gydytoja prigazdino , kad gali tekti ir savaite pragulet doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2012 04 24, 12:01-->
QUOTE(Bridz smile.gif @ 2012 04 24, 12:01)
jums pasiseke, o mane gydytoja prigazdino , kad gali tekti ir savaite pragulet  doh.gif

Nerimauti "avansu" tikrai neverta, niekas nuo to nepasikeis. Tiesiog tikėkitės geriausio, nes teigiamas nusiteikimas labai svarbus tiek jums, tiek vaikeliui mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar skiria antikūnių tyrimą anksčiau? Pirmas vaikas gimė pliusas, o mano minusas, šeimos gydytoja nustebo, kodėl ginekologė nėra skyrusi antikuniu tyrimo. Rekomenduoja dėl ramybės pasidaryt, tai reiks ginekologės prašyt... Įdomu kaip kitoms g.gif Mums db 14 savaičių.
Atsakyti
QUOTE(Bona -pari @ 2012 04 02, 17:11)
iki 24asav gausiu gala doh.gif sake tik nuo 24sav tiria ar nesidaugina unsure.gif


Nera jokio tikslo anksciau darytis, antikuniu daugeja nuo tada, kai pradeda maisytis vaisiaus ir mamos kraujas.
Atsakyti