Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(saule1990 @ 2012 01 13, 18:54)
sveikos, man nustate nesivystanti nestuma, pradejau ziauriai kraujuoti ir padare isvalyma, pasakiau seselem kad mano ir vyro kraujo grupes konfiktisku rezusu, paklausiau ar nereikia istirt kraujo ir suleist imunoglobulino, tai pasake kad neturim, ir lietuvoj isviso jo nera darbar, ir net gimdanciom neturi,sako vaziuok i londona jei nori , ar gali sitaip buti???:'(

Tikra nesamone. Man siandien kaip tik skambino akusere ir primine, kad laikas ateit susileist imunoglobino. Per pirma nestuma irgi nebuvo problemu su tuo, suleido ir nestumo metu ir po gimdimo.
Tik va man rupi dabar toks klausimas. Kas bus jeigu suleis imunoglobina veliau nei 32 sav. ? Ar labai dideles reiksmes turi plius minus savaite? g.gif
Atsakyti
Pas mane kita situacija : Mano kraujo grupe 3 su +, o MB 3 grupė su -. Ar yra kam nors šitaip kad vyro kraujo grupė neigiama? kas tada vyksta? ar neštukei reikia kokiu vaistu ar kažka daryt? As zinau kad jei moteriai neigiama butu tai vaistai visokie geriami bet jei vyrui neigiamas ar nepersiduos vaisiui ir kazkaip nesutrigdys busimo kudikio augimo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Uzsispirele @ 2012 03 03, 21:20)
Pas mane kita situacija : Mano kraujo grupe 3 su +,  o MB 3 grupė su -. Ar yra kam nors šitaip kad vyro kraujo grupė neigiama? kas tada vyksta? ar neštukei reikia kokiu vaistu ar kažka daryt? As zinau kad jei moteriai neigiama butu tai vaistai visokie geriami bet jei vyrui neigiamas ar nepersiduos vaisiui ir kazkaip nesutrigdys busimo kudikio augimo? g.gif

ne.. viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2012 02 10, 14:31)
Tikra nesamone. Man siandien kaip tik skambino akusere ir primine, kad laikas ateit susileist imunoglobino.  Per pirma nestuma irgi nebuvo problemu su tuo, suleido ir nestumo metu ir  po gimdimo.
Tik va man rupi dabar toks klausimas. Kas bus jeigu suleis imunoglobina veliau nei 32 sav. ? Ar labai dideles reiksmes turi plius minus savaite?  g.gif

g.gif leidziama 28 savaite, plius minus viena savaite gal ir nieko, bet
32 t g.gif tai gydytoja sake negalima tiek veluot

o man irgi vienoje poliklinikoje nebeturejo imunoglobulino (sake du menesius netures, kazkoks limitas ten baiges), tada greit persirasiau kitur, ir be problemu suleido.
Atsakyti
o kaip daznai reike krauja imti antikuniams nustatyti? man 8savaiciu ziurejo, antikuniu nerado. kazi kada dabar ziures. Kazkip norisi paciai daugiau zinoti, nes zinau atveju kai daktarai paprasciausiai uzmirsta doh.gif
Atsakyti
o kodėl reikalingi genetiniai tyrimai, jei kraujo grupės RH nesutampa? Pirmą kartą girdžiu, man nieko nesiūlė. Pirmas vaikas gimė su RH +, todėl po gimdymo suleido imunoglobulino, identiškai situacija buvo su antruoju. DAbar laukiuosi trečio, bet jokių genetinių tyrimų neplanuoju schmoll.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2012 03 03, 23:09)
g.gif  leidziama 28 savaite, plius minus viena savaite gal ir nieko, bet
32 t  g.gif tai gydytoja sake negalima tiek veluot

o man irgi vienoje poliklinikoje nebeturejo imunoglobulino (sake du menesius netures, kazkoks limitas ten baiges), tada greit persirasiau kitur, ir be problemu suleido.

Leidžia 28-32 savaitę, aš pavelavau visa savaite, bet man vistiek suleido, buvo 33. Gyd. man paaiškino, kad šitos savaitės nustatytos sveikatos ministerijos. Jei suleidžia anksčiau ar vėliau tada gydytojai būna problemų ax.gif bet kadangi aš tyrimus dariausi dar būnant 32 savaitei, tai skaitos, kad aš dar spėjau į tą nustatytą terminą. Gyd, buvo svarbiausia, kad antikūnių nerasta. Nes jei būtų pradėję gamintis, tada jau nebegalima imunoglobulino leisti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiviuke: 06 kovo 2012 - 22:19
QUOTE(*Viskasgerai* @ 2012 03 03, 22:09)
o man irgi vienoje poliklinikoje nebeturejo imunoglobulino (sake du menesius netures, kazkoks limitas ten baiges), tada greit persirasiau kitur, ir be problemu suleido.

Mano poliklinikoj ir nebeturi to imunoglobulino, tai važiuosiu į ligoninę ir ten suleis... g.gif smile.gif kažkokia mistika čia su tuo vaistų neturėjimu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 03 05, 19:19)
o kodėl reikalingi genetiniai tyrimai, jei kraujo grupės RH nesutampa? Pirmą kartą girdžiu, man nieko nesiūlė. Pirmas vaikas gimė su RH +, todėl po gimdymo suleido imunoglobulino, identiškai situacija buvo su antruoju. DAbar laukiuosi trečio, bet jokių genetinių tyrimų neplanuoju  schmoll.gif  g.gif

Tai genetinius tyrimus turbut siule ne del kraujo, o del to kad trecias. Didesne apsigimimu tikimybe. g.gif
Atsakyti
kad apsigimimų rizika nepriklauso nuo to, KELINTAS vaikas g.gif blink.gif tiesiog gal jei trečias yra gerokai vyresniame amžiuje, tai dėl to? Man 26 eri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2012 03 09, 13:47)
kad apsigimimų rizika nepriklauso nuo to, KELINTAS vaikas  g.gif  blink.gif  tiesiog gal  jei trečias yra gerokai vyresniame amžiuje, tai dėl to? Man 26 eri  blush2.gif

Kuo daugiau neštumų, įskaitant ir persileidimai, nutrauktas neštumas ir pan. tuo didesnė rizikai gamintis antikūniams. O jūsų amžius tikrai nėra didelis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamaiviuke: 14 kovo 2012 - 10:55
QUOTE(Uzsispirele @ 2012 03 03, 21:20)
Pas mane kita situacija : Mano kraujo grupe 3 su +,  o MB 3 grupė su -. Ar yra kam nors šitaip kad vyro kraujo grupė neigiama? kas tada vyksta? ar neštukei reikia kokiu vaistu ar kažka daryt? As zinau kad jei moteriai neigiama butu tai vaistai visokie geriami bet jei vyrui neigiamas ar nepersiduos vaisiui ir kazkaip nesutrigdys busimo kudikio augimo? g.gif



Kiek sake mano gydytoja, kad viskas gerai, mano kraujo grupe I + , o MB IV -. Irgi pergyvenau, kad gal kas negerai bus, bet sake, kad gerai ir nieko daryt nereikia.
Atsakyti