Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(bride @ 2011 08 28, 20:03)
Gal kas žinot- jeigu potencialus Rh konfliktas (mano Rh-, vyro Rh+), ar tokiais atvejais galima daryto  genetinį vaisiaus vandenų tyrimą? Ar galbūt tai gali paskatinti antikūnių gamybą mano kraujyje (juk praduriama placenta)  g.gif

Žinau, kad tikrai daro vaisiaus vandenų tyrimus, kai jau yra stiprus Rh konfliktas, bet tam, kad nustatyti, kiek pakenkta vaisiui, o čia tyrimo tikslas kitas - dėl genetinių ligų.

Mano situacija buvo ta pati (Rh -, vyro Rh+) ir darė vaisiaus vandenų tyrimą, nebuvo jokių problemų, antikūnių kraujyje vėliau neatsirado, be to, man rodos, placenta nepraduriama, o tik gimdos sienelė, kad būtų paimti vaisiaus vandenys, tai vaikiuko kraujas neturėtų patekti į mamo organizmą g.gif
Atsakyti
QUOTE(bride @ 2011 08 28, 21:03)
Gal kas žinot- jeigu potencialus Rh konfliktas (mano Rh-, vyro Rh+), ar tokiais atvejais galima daryto  genetinį vaisiaus vandenų tyrimą? Ar galbūt tai gali paskatinti antikūnių gamybą mano kraujyje (juk praduriama placenta)  g.gif

Žinau, kad tikrai daro vaisiaus vandenų tyrimus, kai jau yra stiprus Rh konfliktas, bet tam, kad nustatyti, kiek pakenkta vaisiui, o čia tyrimo tikslas kitas - dėl genetinių ligų.



QUOTE(egliuke @ 2011 08 28, 23:39)
Mano situacija buvo ta pati (Rh -, vyro Rh+) ir darė vaisiaus vandenų tyrimą, nebuvo jokių problemų, antikūnių kraujyje vėliau neatsirado, be to, man rodos, placenta nepraduriama, o tik gimdos sienelė, kad būtų paimti vaisiaus vandenys,  tai vaikiuko kraujas neturėtų patekti į mamo organizmą  g.gif


Per kuria vieta paima vaisiaus vandenu priklauso nuo placentos isitvirtinimo vietos, priekinej, galinej, auksciau zemiau ... Yra ir tokiu atveju, kad tenka imti su rizika, kad organizmas sureaguos kaip i svetimkuni ir prades gaminti antikunius. Tokiu atveju pries darant si tyrima turetu buti suleista imunoglobulinas, kuris suleidziamas apie 30 sav, kad tie antikuniai nesigamintu.
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2011 08 29, 00:39)
Mano situacija buvo ta pati (Rh -, vyro Rh+) ir darė vaisiaus vandenų tyrimą, nebuvo jokių problemų, antikūnių kraujyje vėliau neatsirado, be to, man rodos, placenta nepraduriama, o tik gimdos sienelė, kad būtų paimti vaisiaus vandenys,  tai vaikiuko kraujas neturėtų patekti į mamo organizmą  g.gif



Teisingai, pasiskaičiau papildomai, tikrai kad neduria per placentą smile.gif Kažkodėl prisigalvojau vėjų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Neringe @ 2011 08 29, 21:25)
Per kuria vieta paima vaisiaus vandenu priklauso nuo placentos isitvirtinimo vietos, priekinej, galinej, auksciau zemiau ... Yra ir tokiu atveju, kad tenka imti su rizika...


Reikės šitą klausimą man detaliau aptarti su genetiku, kad padėtų įvertinti rizikas ir t.t., apsispręsti.

Neringe, Egliuke - ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
labas, gal kas galit patarti?rytoj turėsiu pasirodyt pas ginę, mano kraujo grupė -2, vyro +2 ,sakė leis imunoglobuliną, bet man dar tik 9savaitė, o skaičiau kad tik nuo 28 sav leidžia tą imunoglobuliną. Ar tai normalu?
Atsakyti
QUOTE(saule1990 @ 2011 12 12, 20:20)
labas, gal kas galit patarti?rytoj turėsiu pasirodyt pas ginę, mano kraujo grupė -2, vyro +2 ,sakė leis imunoglobuliną, bet man dar tik 9savaitė, o skaičiau kad tik nuo 28 sav leidžia tą imunoglobuliną. Ar tai normalu?


tai gal ne taip kažką supratai, leidžia 28-30 savaitę 4u.gif
Atsakyti
Pas mane tokia pat situacija, mano kraujo grupė 2-, vyro 2+...
Pirmiausia paima kraujo tyrimą antikūniams nustatyti, man darė kažkur 12 savaitę, antikūnių nerado...
Atsakyti
Aš iš viso labai pergyvenu dėl tų skirtingų kraujo grupių, nes vyras turi itin retą, o manoji kaip ir standartinė - 2+. Labai bijau dėl tų visų intervencijų. Stengiuosi kiek įmanoma mažiau šlamšto į savo organizmą leisti, bet jei jau tokia situacija, tai teks. Gal kuri Jūsų turėjo panašią situaciją? Nelabai randu medžiagos apie tai. Kaip ir priklausau rizikos grupei, bet niekas nieko nepaaiškina iki galo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mary.L @ 2011 12 15, 22:59)
Aš iš viso labai pergyvenu dėl tų skirtingų kraujo grupių, nes vyras turi itin retą, o manoji kaip ir standartinė - 2+. Labai bijau dėl tų visų intervencijų. Stengiuosi kiek įmanoma mažiau šlamšto į savo organizmą leisti, bet jei jau tokia situacija, tai teks. Gal kuri Jūsų turėjo panašią situaciją? Nelabai randu medžiagos apie tai. Kaip ir priklausau rizikos grupei, bet niekas nieko nepaaiškina iki galo  verysad.gif

hmm.. tai nieko tau nereikes leisti:)
Atsakyti
Mums ta pati problemele, vyro + mano - doh.gif
Atsakyti
sveikos, man nustate nesivystanti nestuma, pradejau ziauriai kraujuoti ir padare isvalyma, pasakiau seselem kad mano ir vyro kraujo grupes konfiktisku rezusu, paklausiau ar nereikia istirt kraujo ir suleist imunoglobulino, tai pasake kad neturim, ir lietuvoj isviso jo nera darbar, ir net gimdanciom neturi,sako vaziuok i londona jei nori , ar gali sitaip buti???:'(
Atsakyti
Manau kad taip tikrai negali buti blink.gif
Atsakyti
Man antras nestumas ir antra karta leis antikunus
Atsakyti