Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(KarinaV @ 2010 08 26, 12:48)
sveiki! laukiuosi jau 24 savaite, tai mano pirmas nestumas. mano rh- o vyro rh+. neseniai gydytoja pasake kad aptiko antikuniu, sako kad kiekis labai mazas, issiunte pakartotiniu tyrimu. dabar laukiu atsakymo ir negaliu nusiramint.gal kuri esat susidurusi su tuo? kokios pasekmes? kaip reikia tai gydyti? aciu.


Tai neisgydoma. Jei pakartotinis tyrimas tikrai parodys antikunius, visa nestuma kas koki pora savaiciu seks tavo vaisiaus kraujotaka. Mane priziurejo KMUK gydytojai, tikriausisi ir tave ten nusius.

QUOTE(Basmanozke @ 2010 08 26, 14:43)
Paaiskinkit jei zinot,nejaugi jau niekaip negalima kovot su tais antikuniai,jau esanciais?


Nea, niekaip, jie yra ir viskas, nieko nebepadarysi. Nors teorija teigia, kad issivaiksto tie antikuniai per keleta metu, bet praktiskai jie lieka visam gyvenimui.
Atsakyti
Laba diena . noreciau pasidometi . Mano Rh- yra ,o vyro Rh+, laukiuosi , eina 19savaite . 14 savaite istyre krauja rado Rh antikuniu +1 +1. Duoda siuntima i kauno klinikas , ginekologo konsultacijai. noreciau suzinoti kokius tyrimus ten darys man? ar yra didele tikimybe kad tie antikuniai dauginsis? (man tai pirmas nestumas, persileidimu , valymu nebuvo). ar didele tikimybe ,kad vaikelis gali gimti su apsigimimais, ar kitokiomis ligomis? jei taip tai kokiosmis? ar yra koks nors gydymas nuo tu antikuniu? Lauksiu jusu atsakymi, labai aciu .
Atsakyti
As labai daug nesidomejau, taciau tokia pacia problemele turime ir mes, apie 29 nestumo savaite leidzia imunoglobulina, veliau ji leidzia rodos po gimdymo ir dar paskui jei reikalinga pagal kraujo tyrimo rezultatus. Kiek zinau siais laikais ir siuolaikineje medicinoje tokia problema nera didele problema smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri busit susidurusios - jeigu gydytoja paskiria kraujo tyrima "antikuniu kiekis kraujyje" tai cia paprastas kraujo tyrimas ar ten nurodomas antikuniu kiekis? nepykit, jei juokingai skamba, bet grybo gatvej kur dariausi tyrima pasake, kad tai tas pats kas kraujo grupes nustatymas ir tyrimu lape daugiau nieko neparasyta, nors man atrodo turetu buti daugiau info (pas mane minusas, pas teveli pliusas) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sypsniukas:) @ 2010 12 09, 14:07)
Merginos, gal kuri busit susidurusios - jeigu gydytoja paskiria kraujo tyrima "antikuniu kiekis kraujyje" tai cia paprastas kraujo tyrimas ar ten nurodomas antikuniu kiekis? nepykit, jei juokingai skamba, bet grybo gatvej kur dariausi tyrima pasake, kad tai tas pats kas kraujo grupes nustatymas ir tyrimu lape daugiau nieko neparasyta, nors man atrodo turetu buti daugiau info (pas mane minusas, pas teveli pliusas)  ax.gif

Kiek suprantu, tai atskiras tyrimas. Bent jau aš gaudavau lapelį, kuriame būdavo parašyta "antikūniu nerasta" g.gif
Atsakyti
sveikos , tik vakar is vyro mamos suzinojau kad vyro kraujo grupe yra minusine, o mano pliusine, gydytojai savaime suprantama dar nespejau pasakyti, bet turiu toki klausima,ar kai ima krauja is manes tirymams gal jie iskarto mato kad kazkas negerai, nes manes netgi neklause vyro kraujo grupes, dabar sunerimau, nes jau 22 nestumo savaite... beda ta kad vyras pats nezino savo grupes doh.gif doh.gif doh.gif bet suzinoti galima tiesiog nuejus priduoti kraujo? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mixasia: 27 sausio 2011 - 13:19
QUOTE(mixasia @ 2011 01 27, 13:18)
sveikos , tik vakar is vyro mamos suzinojau kad vyro kraujo grupe yra minusine, o mano pliusine, gydytojai savaime suprantama dar nespejau pasakyti, bet turiu toki klausima,ar kai ima krauja is manes tirymams gal jie iskarto mato kad kazkas negerai, nes manes netgi neklause vyro kraujo grupes, dabar sunerimau, nes jau 22 nestumo savaite... beda ta kad vyras pats nezino savo grupes doh.gif  doh.gif  doh.gif bet suzinoti galima tiesiog nuejus priduoti kraujo? smile.gif

Jei jūsų kraujo grupė teigiama, jokių problemų kilti negali, nepriklausomai nuo to, kokia vyro kraujo grupė.
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2010 12 09, 15:42)
Kiek suprantu, tai atskiras tyrimas. Bent jau aš gaudavau lapelį, kuriame būdavo parašyta "antikūniu nerasta" g.gif

Po pirmojo kraujo tyrimo ir mano toks pats atsakymas. Ar gali antikūnių atsirasti vėliau?
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2011 01 27, 21:26)
Jei jūsų kraujo grupė teigiama, jokių problemų kilti negali, nepriklausomai nuo to, kokia vyro kraujo grupė.

aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Toe @ 2011 01 27, 19:30)
Po pirmojo kraujo tyrimo ir mano toks pats atsakymas. Ar gali antikūnių atsirasti vėliau?

Jei jūsų rezusas neigiams, o vyro teigiamas - gali. Todėl tuos antikūnius reguliariai tikrina visą nėštumą. Tik man atrodo, kai suleidžia gamaglobuliną, tada jau jie nebegali atsirasti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Killing_me_softly @ 2011 01 28, 14:39)
Jei jūsų rezusas neigiams, o vyro teigiamas - gali. Todėl tuos antikūnius reguliariai tikrina visą nėštumą. Tik man atrodo, kai suleidžia gamaglobuliną, tada jau jie nebegali atsirasti g.gif

niekas man netyre nestumo metu,tik pirmas nestumas buvo nevietoje todel pradejo leisti antikunius.Daktaras pasake,kad cia toks vitaminas,kuris stiprina krauja,jei moters kraujo grupe neigiama,o vyro teigiama.Gime sunus su neigiama grupe,tai nebeleido.O nestumo metu 1 karta 27-28 sav.leido antikunius ir pries pastojima,t.y.po operacijos.
Atsakyti
Gal kas žinot- jeigu potencialus Rh konfliktas (mano Rh-, vyro Rh+), ar tokiais atvejais galima daryto genetinį vaisiaus vandenų tyrimą? Ar galbūt tai gali paskatinti antikūnių gamybą mano kraujyje (juk praduriama placenta) g.gif

Žinau, kad tikrai daro vaisiaus vandenų tyrimus, kai jau yra stiprus Rh konfliktas, bet tam, kad nustatyti, kiek pakenkta vaisiui, o čia tyrimo tikslas kitas - dėl genetinių ligų.
Atsakyti