Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(vanesa9 @ 2010 04 13, 18:30)
jei antikunu nera, tie vaistai leidziami tam kad antram leliukui nieko nenutiktu, ne pirmam  mirksiukas.gif

as su neigiama kraujo grupe esu,bet mano mylimojo teigiama,pirma nestuma placenta nevietoje buvo ir vaisius uzkibo nevietoje,teko lauk imti,tada suleido antikunius,o db jau 27sav. nestuke.gif vel suleidobet namie lb negerai pasijutau vos neisgriuvau,gal kokia reakcija buvo nezinau net.Bet tikiuosi,kad si karta leliuka isvysiu. g.gif
Atsakyti
Mano kraujo grupe yra Rh+, vyro RH-. Nestumo metu problemu del to neturejau, gime sveika dukryte thumbup.gif Tik nepadare mums kraujo grupes nustatymo tyrimu, tai nezinome, kokia Rh turi musu dukryte doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*only* @ 2010 04 14, 12:59)
O jeigu mamos kraujo grupe teigiama, o tecio - ta pati, tik neigiama? Del to reiketu susirupinti? g.gif

pas tave super thumbup.gif ,nieko nereikia pergyvent
Atsakyti
mano kraujo grupe RH- o vyro RH+, tai 28 savaite man suleido ta vaista, net pati daktare primine kad reikia, o po gimdymo net pamirsau paklausti, bet ir taip jau nereikejo nes sunelio RH - thumbup.gif
Atsakyti
Na pas mus irgi skiriasi kraujo grupes, taigi manau, kad tai galejo prisideti prie ziema ivykusio persileidimo, o siaip daugiau tai net nezinau ar kazka tai keicia g.gif
Atsakyti
QUOTE(megyte @ 2010 05 05, 20:41)
mano kraujo grupe RH- o vyro RH+, tai 28 savaite man suleido ta vaista, net pati daktare primine kad reikia, o po gimdymo net pamirsau paklausti, bet ir taip jau nereikejo nes sunelio RH - thumbup.gif

as irgi dedu viltis,kad leliukui viskas bus thumbup.gif ,aisku visko prisigalvoju kartais verysad.gif bet tikiuosi viskas bus ok.
Papildyta:
QUOTE(megyte @ 2010 05 05, 20:41)
mano kraujo grupe RH- o vyro RH+, tai 28 savaite man suleido ta vaista, net pati daktare primine kad reikia, o po gimdymo net pamirsau paklausti, bet ir taip jau nereikejo nes sunelio RH - thumbup.gif

man 27sav.leido.Jau pati klausiau,nes lb parupo...
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2010 05 11, 11:42)
Na pas mus irgi skiriasi kraujo grupes, taigi manau, kad tai galejo prisideti prie ziema ivykusio persileidimo, o siaip daugiau tai net nezinau ar kazka tai keicia g.gif


Jei tu - o vyras +, tai po persileidimo turejo butinai suleisti imunoglobulino. Jei to nebuvo padaryta, pasitark su savo gydytoja ka daryti. Mano nuomone, jei nebuvo suleisti tau vaistai, geriausia butu tuoj pat ju suleisti, nelaukiant 29-30 savaites.
Atsakyti
Ir mano minusinis kraujas,o vyro pliusinis,issigandus buvau,bet visi tikina,kad siais laikais tai visai nebaisu biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites. Pas mane III - kraujo grupe, o pas vyra III +, ar man taip pat tures leist tuos vaistukus?
Atsakyti
bosca1980 mano lygiai tokia pati situacija biggrin.gif nestumo metu daro kelis kart tyryma del antigenu...jei rezultats neigiamas,kazkuria nestumo savaite visvien suleis profilaktiskai,nu bent jau man taip buvo. abu mano vaikai buvo su pliusine grupe ir be jokiu klausimu man suleido po gimdimo sita vaista patys...raudonojo kyrziaus ligonine,nieko ereikejo prasyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Galima turėti vaikų kai abiejų minusai? g.gif

Girdėjau, kad apsigimę gali gimti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolinute99: 18 liepos 2010 - 15:59
QUOTE(Karolinute99 @ 2010 07 18, 16:59)
Galima turėti vaikų kai abiejų minusai?  g.gif

Girdėjau, kad apsigimę gali gimti

Visiska nesamone. Apsigimimu del kraujo gr. gali but tada, kai mamos yra -, o vakelio +. Tam daro kraujo tyrima, kurio metu stebi, ar dar neatsirado antikuniu mamos kraujyje. jei atsirado, tai ar nedaugeja ir pan. Jei mato rizika vaikeliui, tai daro dar kazkokiu sudetingesniu tyrimu, prireikus, gali ir gimdyt anksciau tekt. O tik gimus maziukui, jei jau taip nutiko, jam perpilamas kraujas.
Atsakyti