Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(maza saulyte @ 2010 04 01, 15:20)
tiesiog sakyciau reikia tureti labai labai gerai kompetetinga gydytoja kuriuo tiketumete..as gavau tyrimu rezultatus,jokiu antikuniu net nesimato..kai aug pilvas vel stebes, bet jei nebus visiskai antikuniu ir organizmas mielai priims-tai nereikia vaistu..cia tiesiog kartu turite nuspresti su gydytoju


nu tikrai "kompetentingas" jusu gydytojas. zemiau mergaites isaiskino labai aiskiai- jei antikuniu nerasta,tada yra apie 30 savaite skiepijama. su savo tokia informacija neklaidinkit moteru unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2010 04 07, 11:37)
nu tikrai "kompetentingas" jusu gydytojas. zemiau mergaites isaiskino labai aiskiai- jei antikuniu nerasta,tada yra apie 30 savaite skiepijama. su savo tokia  informacija neklaidinkit moteru unsure.gif


tikrai taip. Man irgi leido vaistus, nors antikuniu nerasta.
Atsakyti
man 29 nestuke.gif sav. Dare du kartus kraujo tyrimus, antikunu rasta nebuvo. Bet vakar buvau pas daktara ir suleido vaistus. Manau dabar pavojaus nera. Svarbiausia, kad vaikeliui butu gerai. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2010 04 13, 12:58)
man 29  nestuke.gif  sav. Dare du kartus kraujo tyrimus, antikunu rasta nebuvo. Bet vakar buvau pas daktara ir suleido vaistus.  Manau dabar pavojaus nera. Svarbiausia, kad vaikeliui butu gerai.  4u.gif

jei antikunu nera, tie vaistai leidziami tam kad antram leliukui nieko nenutiktu, ne pirmam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maza saulyte @ 2010 04 01, 15:20)
tiesiog sakyciau reikia tureti labai labai gerai kompetetinga gydytoja kuriuo tiketumete..as gavau tyrimu rezultatus,jokiu antikuniu net nesimato..kai aug pilvas vel stebes, bet jei nebus visiskai antikuniu ir organizmas mielai priims-tai nereikia vaistu..cia tiesiog kartu turite nuspresti su gydytoju


Agą o ką daryt paskiau kai antrą kartą lauksiesi??? Stovėt prieš pilnatį ir staugti iš bejėgiškumo...??????????
Gydytojas kuris taip rizikuoja leliuko sveikata dar kartą tegul nueina duot savo prakeiktą priesaiką prieš leisdamas nuspręsti- nors ką aš čia- juk yra žmonių kurie ir privalomus kūdikių skiepus praleidžia...

O šiaip- su pirmagime viskas buvo čiki piki. Mano neigiamas 2 vyro teigiamas 3 vaiko- teigiamas 4 grupė.leido iš karto po gimdymo praėjus gal 6 valandoms ir nėštumo metu. viskas buvo gerai.
Dabar- darė krūvą kraujo tyrimų (teisybė už vieną kažkurį teko susimokėti- sakė valstybė nebefinansuoja- o tyrimas svarbus) lyg viskas gerai. Bet vat jau 5 mėnuo ir pora savaitėlių- o aš beveik nejaučiu mažiukės (o gal mažiuko) gydytoja kiekvieną kartą daro echoskopą- rodo man žiūrėkit juda viskas gerai, o man neramu, raudu kaip durnoji, bijau- net rankos tirpsta, stengiuosi negalvoti- užsimiršti, pilvas palyginus jau tikrai didelis, ir vis maudžia, skauda- su pirma taip nebuvo. Vyras iš viso baigia nuo manęs tokios pražilti- aš tiesiog matau jo akyse pasakymą- viskas paskutinis vaikas- neištversiu ax.gif ... ir pati galvoju- va dar šita- ir viskas- daugiau tikrai nini unsure.gif aš tiek nervų nebetusiu. laukiu nesulaukiu28 savaitės kai tuos vaistukus suleis- jei leis- reiškiasi viskas gerai.

Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2010 04 14, 10:08)
.... Vyras iš viso baigia nuo manęs tokios pražilti- aš tiesiog matau jo akyse pasakymą- viskas paskutinis vaikas- neištversiu  ax.gif ... ir pati galvoju- va dar šita- ir viskas- daugiau tikrai nini  unsure.gif  aš tiek nervų nebetusiu. laukiu nesulaukiu28 savaitės kai tuos vaistukus suleis- jei leis- reiškiasi viskas gerai.


Stiprybes tau.
Atsakyti
As vaikstau i privacia klinika. Bet del imunoglobilino to, mane nusiunte i valstybine poliklinika, nes ten daro nemokamai. As net be eiles nuejau, nes taloneli gauciau jau per velai. Taip mano gine sake, kad apie 300lt kainuoja jei pas privatu pirkt. O taip valstyve mums nesciom su Rh "-" kompensuoja tai ir daro nemokamai. Vat tongue.gif Tad eikite, reikalaukite, kam moket jei galima padaryt nemokamai. Ir kai pagimdai turi suleist butinai vaistukus.
Atsakyti
O jeigu mamos kraujo grupe teigiama, o tecio - ta pati, tik neigiama? Del to reiketu susirupinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*only* @ 2010 04 14, 11:59)
O jeigu mamos kraujo grupe teigiama, o tecio - ta pati, tik neigiama? Del to reiketu susirupinti? g.gif



dėl to nereikėtų susirūpinti 4u.gif

nebent kitos bėdos...... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(erika08 @ 2010 04 14, 14:35)
dėl to nereikėtų susirūpinti  4u.gif

nebent kitos bėdos......  lotuliukas.gif


Aciu, erika08, uz atsakyma! 4u.gif
o tai pasiskaicius sia tema neramu pasidare...
Atsakyti
QUOTE(Martusik @ 2010 04 14, 12:59)
As vaikstau i privacia klinika. Bet del imunoglobilino to, mane nusiunte i valstybine poliklinika, nes ten daro nemokamai. As net be eiles nuejau, nes taloneli gauciau jau per velai. Taip mano gine sake, kad apie 300lt kainuoja jei pas privatu pirkt. O taip valstyve mums nesciom su Rh "-" kompensuoja tai ir daro nemokamai. Vat  tongue.gif  Tad eikite, reikalaukite, kam moket jei galima padaryt nemokamai. Ir kai pagimdai turi suleist butinai vaistukus.

jei vaikas su minusine gimsta, tai nebeleidzia vaistu po gimdymo.

Papildyta:
QUOTE(erika08 @ 2010 04 14, 14:35)
dėl to nereikėtų susirūpinti  4u.gif

nebent kitos bėdos......  lotuliukas.gif

Pritariu.
Atsakyti
Tai, tai ir svarbu priziuret, kad gydytojai paimtu krauja pas naujagimi.
Atsakyti