Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

sveikos,o jei mano ir vyro kraujo grupės skiriasi ir nesuleidžia tų vaistų ar vaisiui tai kenkia? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodukeae @ 2010 03 26, 14:25)
sveikos,o jei mano ir vyro kraujo grupės skiriasi ir nesuleidžia tų vaistų  ar vaisiui tai kenkia? smile.gif



tavo kraujo grupė minusinė, o vyro pliusinė?
Atsakyti
QUOTE(Juodukeae @ 2010 03 26, 15:25)
sveikos,o jei mano ir vyro kraujo grupės skiriasi ir nesuleidžia tų vaistų  ar vaisiui tai kenkia? smile.gif

jei tavo minusas, o vyro pliusas, tokiu atveju negavus vaistu gali pakenkti (tuo atveju, jei leliukas - pliusas).
Atsakyti
Mano kraujo grupe minusas, draugo pliusas. nestuke.gif jau 26 sav, daktare sake, kad po 27 sav reikes jau leist vaistukus. Nors iki siol kraujo tyrimai buvo geri ir jokiu antikunu nebuvo. Saunu biggrin.gif
Atsakyti
tai vaistukus tam ir leis, kad tu antikuniu ir toliau nebutu 4u.gif
Atsakyti
na va, sian buvau pas savo gine. Tai tyrimai visi geri, vaikelis vystosi gerai. Antikunu nerasta kraujije, bet vis tiek nusiunte i poliklinika suleist vaistukus. Reikia tai reikia, ka padarysi.
Atsakyti
jei tecio ir mamos kraujos grupe yra skirtingos ir tai pirmas nestumas, antikuniu gaminasi minimaliai-aisku visko buba....antikuniai nepripazista kito organizmo ir nori ji naikinti-grubiai snekant, bet gali buti jog su pirmu nestumu ir nebus daug antikuniu,kad turetu leisti vaistus..antikuniu daugeja su tolimesniais nestumais, tada procentaliai tikimybe didesne kad gausi injekcija smile.gif

mano ir vyro kraujos grupes skiriasi, tai sake ziures ar reikia ar ne-tai tirkai nera taisykle del vaistu suleidimo ir tai pasake labai kompetetigas gydytojas
Atsakyti
na bet rizika vistiek šiokia tokia yra.. tai ar verta rizikuoti savo leliuku? g.gif aš tai leidaus net nedvejodama tuos vaistukus.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(niurzga123 @ 2010 03 31, 14:29)
na bet rizika vistiek šiokia tokia yra.. tai ar verta rizikuoti savo leliuku?  g.gif  aš tai leidaus net nedvejodama tuos vaistukus..  blush2.gif


tiesiog sakyciau reikia tureti labai labai gerai kompetetinga gydytoja kuriuo tiketumete..as gavau tyrimu rezultatus,jokiu antikuniu net nesimato..kai aug pilvas vel stebes, bet jei nebus visiskai antikuniu ir organizmas mielai priims-tai nereikia vaistu..cia tiesiog kartu turite nuspresti su gydytoju
Atsakyti
na nežinau..kai jau bus antikūnių - tada jau gali būti per vėlu.. aš nelinkus į jokias rizikas, tai manau kad geriau apsidrausti ax.gif juolab kad tie vaistukai juk jokio pašalinio poveikio neturi.. g.gif
Atsakyti
mamytes nemaisykite schmoll.gif

jei antikuniai rasti-vaistuku nebegalima leisti... o pasekmes skaudzios antikuniu... pasidomekite placiau... o jei nerasta antikuniu-tuomet ir suleidzia, kad toliau jie nebesigamintu... gimus vaikeliui jis yra istiriamas (nustatoma kraujo grupe) jei leliukas gime su minusu-tuomet viskas thumbup.gif jei pliusine kraujo grupe - skiepyjamas ir leliukas ir mamyte.

beje, jei netekote leliuko, ivyko persileidimas - tokiu atveju irgi yra skiepijamos moterys, kad veliau laukiantis nesigamintu tie antikuniai...

pati laukiuosi antra karta, su pirmu problemu neturejau, buvau paskiepyta iki 32 sav., o su antru rado 31 sav +3 antikunius... teko daug su kuo pabendrauti ir daug tyrimu aptureti, kol galiausiai pasirode klaida thumbup.gif

skiepyja atrodo 32-34 sav ... isejus jau i dekreta... nestumo pabaigoje... g.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 04 01, 21:44-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2010 04 01, 21:44)
mamytes nemaisykite  schmoll.gif

jei antikuniai rasti-vaistuku nebegalima leisti... o pasekmes skaudzios antikuniu... pasidomekite placiau... o jei nerasta antikuniu-tuomet ir suleidzia, kad toliau jie nebesigamintu... gimus vaikeliui jis yra istiriamas (nustatoma kraujo grupe) jei leliukas gime su minusu-tuomet viskas  thumbup.gif  jei pliusine kraujo grupe - skiepyjamas ir leliukas ir mamyte.

beje, jei netekote leliuko, ivyko persileidimas - tokiu atveju irgi yra skiepijamos moterys, kad veliau laukiantis nesigamintu tie antikuniai...

pati laukiuosi antra karta, su pirmu problemu neturejau, buvau paskiepyta iki 32 sav., o su antru rado 31 sav +3 antikunius... teko daug su kuo pabendrauti ir daug tyrimu aptureti, kol galiausiai pasirode klaida  thumbup.gif

skiepyja atrodo 32-34 sav ... isejus jau i dekreta... nestumo pabaigoje... g.gif


thumbup.gif
Visiskai sutinku, kad reikia skiepytis, juk ne siaip sugalvojo sia procedura.
Pas mane irgi minusine kraujo grupe, vyro pliusine, abu nestumus skiepijo gal 28-29 sav. g.gif ir po gimdymo ta pacia para gavau skiepus abu kartus, nes mano vaikukai abu teigiami. biggrin.gif
Dabar su treciu nestumu tyre antikunus 20sav., tfu tfu tfu nerasta antikunu, paskui gal dar tirs ir skiepys, bet, kad skiepys, tai tikrai.
Kokia gydytojo kompetencija, jai pataria nesiskiepyti? g.gif Juk nesuleidus imunoglobulino anti-D su velesniais nestumais tik gileja rezus konfliktas. Gydytojai pataria net nesidaryti abortu, po persileidimu susileisti imunoglobulina. Juk veliau rezus konfliktas daug blogybiu pridaro.
Atsakyti