Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

g.gif As isvis nesuprantu kaip gali buti kalbama, kad siuos vaistus reikia pirkti..... Kazkokia nesamone.... As va pasidariau antikuniu tyrima ir kita savaite man suleis vaistukus... Gine net neuzsimine apie joki sio vaisto trukuma.... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxsxx: 28 sausio 2010 - 20:47
QUOTE(xxsxx @ 2010 01 28, 22:46)
g.gif As isvis nesuprantu kaip gali buti kalbama, kad siuos vaistus reikia pirkti..... Kazkokia nesamone.... As va pasidariau antikuniu tyrima ir kita savaite man suleis vaistukus... Gine net neuzsimine apie joki sio vaisto trukuma....  g.gif


Na man gydytoja pasake kad -"pirmas atvejis kai reikia to vaisto suleisti ir neturim".
Ir kad -"nieko tokio, seniau moterys gimde be tu vaistu ir viskas ok buvo". Bet as nenorejau rizikuoti unsure.gif ir nerimauti kas gali buti nesuleidus...


Atsakyti
QUOTE(kitke @ 2010 01 28, 21:59)
Na man gydytoja pasake kad -"pirmas atvejis kai reikia to vaisto suleisti ir neturim".
Ir kad -"nieko tokio, seniau moterys gimde be tu vaistu ir viskas ok buvo". Bet as nenorejau rizikuoti  unsure.gif  ir nerimauti kas gali buti nesuleidus...



Na jo..... g.gif
Teisybe pasakius - net nesuprantu kaip gydytojai gali pasakyti, kad cia vos ne pacios nesciosios reikalas....... blink.gif
Na, eisiu 4dieni pas savo gydytoja..... Pasidalinsiu naujienomis.... smile.gif
Atsakyti
bln geriau rinktis vyra su vienodu krauju,nuo tu vaistu man sikna skaudejo 2dienas:(
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2010 01 30, 17:55)
bln geriau rinktis vyra su vienodu krauju,nuo tu vaistu man sikna skaudejo 2dienas:(


lotuliukas.gif hihihi.gif

Na, man siandien suleido..... Net nepajutau nei durio, nei kaip suleido.... blush2.gif

Taiva, o kalbant apie tai, kad siu vaistu nera, tai aplamai yra netiesa....
Sie vaistai yra, tik kaip man sake gine, siuo metu yra gaunami kazkokie nauji ir gerokai brangesni... Ju kaina yra apie 600-700 lt....
Kaip supratau dali sios sumos turi kompensuotis ligonine, todel ir pasako, kad neturi.... blink.gif
Atsakyti
O cia tai idomei.... idomu kiek reikes uz vaistus susimoketi g.gif
Atsakyti
sveikos nelabai supratau apie ka jus cia kol neissikaiciau g.gif mano 2minus vyros pirmas plius o man jokiu vaistu nieks neleido ir nieko aie tai net neuzsinmine daktarai tiek su pirmu vaiku tiek su antru ir nieko abu vaikai sveikut sveikutelei g.gif kaip cia taip idomei g.gif tai kam tie vaistai?
Atsakyti
QUOTE(vietine1986 @ 2010 02 11, 13:26)
sveikos nelabai supratau apie ka jus cia kol neissikaiciau g.gif  mano 2minus vyros pirmas plius o man jokiu vaistu nieks neleido ir nieko aie tai net neuzsinmine daktarai tiek su pirmu vaiku tiek su antru ir nieko abu vaikai sveikut sveikutelei g.gif  kaip cia taip idomei  g.gif  tai kam tie vaistai?


O su kokiomis kraujo grupemis gime vaikai? koks rezus?
Atsakyti
jei mamos Rh neigiamas, o pirmojo vaikelio teigiamas, mamos organizmas isskiria antikunius naikinancius kudikio raudonuosius kraujo kunelius, pirmajam vaikeliui tai zalos nepadaro, bet uztat laukiantis antrojo jei mazylio kaip ir pirmojo teigiamas tada tie susidare antikuniai galetu pazeisti vaikelio kraujo lasteles, tada kudikis gali susirgti sunkia anemija (hamolizine liga), del to ir yra leidziami imunoglobulino (anti-D) ir tada jokiu neigiamu pasekmiu nebuna
Atsakyti
Sveikos, norejau paklausti, o jeigu mano ir vyro kraujo grupes yra neigiamos, kaip tada? As gavau siuntima darytis tyrimus antikuniams, nes mano kraujo grupe neigiama, o vyro BUVO teigiama, bet vakar kazkaip netycia sugalvojom dar karta pasidaryti tyrimus ir pasirodo pas ji irgi neigiama doh.gif Kaip dabar - man priklauso sie tyrimai ir antikuniu leidimas ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Pamaiviuke @ 2010 03 03, 18:09)
Sveikos, norejau paklausti, o jeigu mano ir vyro kraujo grupes yra neigiamos, kaip tada? As gavau siuntima darytis tyrimus antikuniams, nes mano kraujo grupe neigiama, o vyro BUVO teigiama, bet vakar kazkaip netycia sugalvojom dar karta pasidaryti tyrimus ir pasirodo pas ji irgi neigiama  doh.gif Kaip dabar - man  priklauso sie tyrimai ir antikuniu leidimas ar ne?



Jei abieju minusai - nereikia tirti antikuniu, nes vaikutis irgi bus minusiukas.Jums nera jokios rizikos thumbup.gif
Atsakyti
sveikos. si ryta supratau,kad esu naujai iskepta nestuke.gif labai nudziugino mus si zinia thumbup.gif tik sunerimau,nes esu girdejusi,jog kazkas ten blogai,jei vyro kraujo grupe +, o moters - ,gal kuri placiau apie tai galit papasakot?
Atsakyti