Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

QUOTE(karamele_21 @ 2009 12 29, 18:30)
sveikutes
cia gal labiau klausimas kurios pagimde  2.gif  ir kuriu kraujukai ''-'', o vyro ''+'' ar po gimdymo maitinot savo leliukus savo pienuku? susirupinau g.gif  nes girdejau kad tokioms mamytems negalima maitinti nes gali mirti leliukas, tik niekas nepaaiskina kodel kas ir kaip o info tokios nera doh.gif  tai ar tiesa ar ne g.gif

nu cia kokia nesamone blink.gif is kur ta info istraukei g.gif
Atsakyti
mano pamote suzinojusi kad man kraujo grupe ''-'' pradejo sakyt kad jokiu budu nemaitinciau 2.gif pati nes jos ten pazystama kazkokia taip neteko leliuko ax.gif vat is kur istraukiau bet manau kad cia priezastys kazkur kitur turi buti blink.gif
bet vis tiek kai pasake sunerimau nes as noriu pati maitinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2009 12 29, 17:30)
sveikutes
cia gal labiau klausimas kurios pagimde  2.gif  ir kuriu kraujukai ''-'', o vyro ''+'' ar po gimdymo maitinot savo leliukus savo pienuku? susirupinau g.gif  nes girdejau kad tokioms mamytems negalima maitinti nes gali mirti leliukas, tik niekas nepaaiskina kodel kas ir kaip o info tokios nera doh.gif  tai ar tiesa ar ne g.gif



BAigiau medicina bet tokiu fokusu negirdejau... doh.gif Netikekit viskuo ka zmones sako. Apie medicina apskritai daug mitu. Kai pasiskaitai kartais tai verkt norisi... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2009 12 29, 19:45)
mano pamote suzinojusi kad man kraujo grupe ''-'' pradejo sakyt kad jokiu budu nemaitinciau  2.gif pati nes jos ten pazystama kazkokia taip neteko leliuko  ax.gif  vat is kur istraukiau bet manau kad cia priezastys kazkur kitur turi buti  blink.gif
bet vis tiek kai pasake sunerimau nes as noriu pati maitinti doh.gif

bobuciu pliatkai, sneka beleka,man taip pikta kai klaidina zmones. nusiramink- galesi maitinti savo kudiki. 4u.gif
Atsakyti
na as ir taip manau kad cia pletkai ne iki galo issiaiskino kas kaip ir doh.gif paklausti gydytojo norejau bet bijau kad nepatrodytu stupid.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(karamele_21 @ 2009 12 29, 22:57)
na as ir taip manau kad cia pletkai ne iki galo issiaiskino kas kaip  ir doh.gif  paklausti  gydytojo norejau bet bijau kad nepatrodytu stupid.gif  hihihi.gif

tai geriau ir neklausk mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveiki. Na kaip ir daugumos mano (-),o MB (+) tai zinojau,kad kai pastosiu gausiu ampole nuo antikuniu.Ir nelabai del to sukau galva ax.gif
Atsakyti
ner cia ko issigast mano 1- vyro 2+ turim 2vaikucius ju kiap tecio +, abu pati maitinau ir nesukau del to galvos juk tik suleidzia ampuole ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raskejan: 09 sausio 2010 - 11:50
QUOTE(raskejan @ 2010 01 09, 13:47)
ner cia ko issigast mano 1- vyro 2+ turim 2vaikucius ju kiap tecio +, abu pati maitinau ir nesukau del to galvos juk tik suleidzia ampuole ir viskas biggrin.gif



Blyn o ka man daryti, man 30 sav mano - vyro +, gydytoja sake suleis vaistu, bet atejus pareiske kad poliklinika nebeturi ir kad nebeleis o tik tirs ar nera antikuniu.Nzn ka daryti, esu didziausioje panikoje, kur gauti tu vaistu ir ka daryti....Nemanau kad tai nieko tokio....
Atsakyti
QUOTE(kitke @ 2010 01 18, 22:17)
Blyn o ka man daryti, man 30 sav mano - vyro +, gydytoja  sake suleis vaistu, bet atejus pareiske kad poliklinika nebeturi ir kad nebeleis o tik tirs ar nera antikuniu.Nzn ka daryti, esu didziausioje panikoje, kur gauti tu vaistu ir ka daryti....Nemanau kad  tai nieko tokio....

jei nebus antikuniu,tai nereikia ir imunuglobulino. jei vaikiukas gims su +, tai ligoninej po gimdymo suleis.
Atsakyti
QUOTE(kinrozyte @ 2010 01 18, 23:05)
jei nebus antikuniu,tai nereikia ir imunuglobulino. jei vaikiukas gims su +, tai ligoninej po gimdymo suleis.



Na taip ,galbut.Aciu uz ats drinks_cheers.gif .bet kiek suprantu visoms profilaktiskai turi suleist, o cia ateinu ir saltai gyd.sako -nebera.
nors zadejo kad burinai reiks suleisti.Labai bijau, nes kiek zinau jei atsiras antikuniai bus jau per velu....ar as klystu?
Atsakyti
su pirmu leliuku nebuna antikuniu (nabent labai retais atvejais) 4u.gif man atrodo svarbiau kad po gimdymo suleistu g.gif
Atsakyti