Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

situacija yra tokia: blogai yra kai yra skirtingi vyro ir moters rezus faktoriai, kai jie vienodi ar teigiami ar neigiami jokio blogumo nera. Blogai yra tada kai ne tik skirtingi, bet moteris turi neigiama rezus faktoriu, tada yra tikimybe, kad vaikelis paveldes is tecio pliusini rezusa ir tada jau gyvens pas minusine mamyte pilvelyje su savo pliusu ir tokiu atveju organizmas mamos gali pradet gamint antikunius ar kazka panasaus. Tokia situacija yra ir pas mane. Mano pirma dukra paveldejo tecio pliuso krauja todel man po gimdymo leido gama globulina, kada laukiausi antrosios vel nebuvo aisku koki ji krauja turi, todel nestumo ten kazkelinta savaite profilaktiskai suleidziamas tas globulinas ir jei pagimdzius vaikas turi pliusa tai suleidziamas dar karta, jei ne tai nebeleidzia. Mano antroji gime su minusu tai mano minusas ir jos minusas nesipyko. Jei mama pliusine, o tetis minusinis jokios itakos moteriai neturi.
Atsakyti
pas mus su vyru abu minusines todel jokiu bedeliu nera, tik po pirmo persileidimo kai nezinojokm vyro krajo grupes tada man leido tuos vaistukus, taciau kai vel pastojau ir vyras pasidare kraujo tyrima pamatem kad pas ji minusas taip kd nieko nebeleido
Atsakyti
Mano "-", vyro "+" pirmą nėštumą tikrai gavau injekciją, bet skaitydama čia supratau, kad turėjau (arba ne taip supratau) po gimdymo gauti dar vieną skiepą, matomai kadangi vaikiukas gimė su "-" antro skiepo negavau. Prieš 5 savaites pastojau, antras nėštumas... pasibaigė persileidimu, po abrazijos gavau tą skiepuką, kad ateityje nekiltų problemų pastojant, išnešiojant ir t.t., taigi žiūrėsim kaip toliau seksis ax.gif
Atsakyti
Mano irgi - o vyro +, pirmaji sunu itin sunkiai nesiojau, gavau skiepuka 28 savaite, dar viena po gimdymo, nes sunus gime su pliusine grupe, praejo 6 metai, as vel laukiuosi ir tiesa sakant mano nstumai skiriasi kaip diena ir naktis.As jauciuosi super gerai thumbup.gif Skiepuka vel gavau o ar gausiu kita po gimdymo, bus matyt.Tik zinau tiek, kad po kiekvieno pastojimo privalo suleisti anti - D , tam, kad uzkirstu sekancio nestumo metu veistis antikuniams.Ir visiskai nesvarbu kaip nestumas uzsibaige - privalo suleisti.
Atsakyti
Mano - kraujo grupe vyro + tai per visus nestumus man leido ta imunoglobulina ir net po persileidimo leido juos. Dabar vel gausiu porcija tu vaistu kita savaite.
Atsakyti
Niu man tai pati ginekologe pasake kad man reikes suleisti as net nezinojau,labai bijau adatu doh.gif bet ne nejauciau galima sakyti blush2.gif saunu kad pasirupino tuo,tik zinau kad kaip pasigimdai tai turiu vel suleisti per 48 val atrodo(butinai) siaip retai kada pamirsta daktarai bet turek omeny nestuke.gif
Atsakyti
Mano - ir mb - O PER PIRMA NESTUVA VELNIAI ZINO KODEL JIE MAN SULEIDO TUOS VAISTUS doh.gif dABAR SU ANTRUOJU JAU 12 SAV EINA IR PRADEJO DEL TU VAISTU GAMINTI ANTIKUNIUS,NEZINAU KO TIKETIS,LAUKSIM KA PASAKYS KAUNO KLINIKOS verysad.gif
Atsakyti
Mano kraujo grupės-pliusinė, vyro-minusinė, jei gims vaikutis su pliusiuku, tai man nieko neturės suleisti, o jei su minusiuku, tai turės?Ar as gerai supratau?
Atsakyti
QUOTE(Ingese @ 2009 11 14, 18:27)
Mano kraujo grupės-pliusinė, vyro-minusinė, jei gims vaikutis su pliusiuku, tai man nieko neturės suleisti, o jei su minusiuku, tai turės?Ar as gerai supratau?

kai moters grupe pliusine nereikia nieko leisti 4u.gif
Atsakyti
Mane irgi kamavo sis klausimas, pas mus skiriasi kraujo grupes...mano pliusine
Smagu girdeti, kad nereikes nieko leisti 4u.gif
Atsakyti
Perskaiciau jusu temele ir atsirado klausimas, mano kraujukas neigiamas, budama nescia man suleido imunoglobulina, kai gyme vaikas , jo grupe kaip mano neigiama. Del to imunoglobulino negavau. Dabar planuojam vaikuti, o gal jau ir nescia laukiu mms. Perskaicius pradejau nerimauti, del persileidimo. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo m.angeliukas: 28 lapkričio 2009 - 17:22
sveikutes
cia gal labiau klausimas kurios pagimde 2.gif ir kuriu kraujukai ''-'', o vyro ''+'' ar po gimdymo maitinot savo leliukus savo pienuku? susirupinau g.gif nes girdejau kad tokioms mamytems negalima maitinti nes gali mirti leliukas, tik niekas nepaaiskina kodel kas ir kaip o info tokios nera doh.gif tai ar tiesa ar ne g.gif
Atsakyti