Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

4u.gif mano kr.grupe -1,o tevelio +3
pirmas berniukas gime - 3,antras po 9 metu irgi -3,ir ,kiek pamenu,nieko man neleido,tik daznai imdavo krauja,ir sake,kad viskas gerai,nieko nereikia ,o jei kraujije pasirodys kazkokie antikuniai,tada suleis to globulino,bet jo taip ir neprisireike g.gif ,gal kad mano ir vaiku rezusai sutapo g.gif
...nors antras sunus ant kitos dienos po gimdymo pasidare truputi geltonas,gydytojai itare gelta,ir ilgiau teko uzsibut ligoninej,bet po poros dienu tai nepasitvirtino,ir mus isleido thumbup.gif
blush2.gif noretusi ir dukrytes dar....bet jau bijau ir rizikuoti...jau ir metai...38...
Atsakyti
Va ir as noriu konsultaciju,nes man baisu unsure.gif , kai laukiausi pirmosios buvo nusttyta kad mano +2, o dabar du pakartotini tyrimai rodo kad -2, vyro +2. Jokiu vaistu ir patikrinimu per pirma nestuma nebuvo,kaip bus dabar, ar leliui viskas bus gerai? please atsakykit kas nors.
Atsakyti
sVEIKUTES,

Mano manymu nesamone cia su tais vaistu leidimais. Kia kraujo grupes nesutampa. Nes mano mamos kraujo grupe - , mano +, o mano brolio - . Ir neleido mamai jokiu vaistu ir abu gimem sveiki ir komplikaciju jokiu nebuvo. MAnau reikai maziau skaitinet visokius straipsnius ir sukt sau galva. Jei daktarai mano kad nereikia - vadinasi ir nereikia, kam bereikalingai badytis.
Bet cia tik mano nuomone ir mano asmeninis pvz.. blush2.gif

O del klaidingos kraujo grupes, tai gal ir pasitaiko, bet man taip nebuvo, man kai 5m bunant (tarybiniais laikais) nustate +3 tai ir dabar esant nestuke.gif patikrino ir tikrai ta pati kraujo grupe+3.
Va su vyru tai neaiskumai- jo tevai isitikine kad jo + grupe, bet kai tyresi krauja tai prode - , tai siandien leksim dar karteli issitirt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgiux21: 08 birželio 2009 - 09:45
o as esu anglijoje ir kaip zinia cia ne labai kas rupinasi nestukem, na apskritai ligoniais verysad.gif o seip niekada nei as nei vyras savo kraujo grupiu nesityrem, to neprireike unsure.gif aisku man eme kelis kartus krauja nestumo metu, tik kokiu tikslu man niekas neaiskino net kai teiraudavausi sumurmedavo ir atsisveikindavo unsure.gif bet del to nelabai jaudinuosi nes mano mamos -(tiksliai nezinau kokia) o tecio + ir mama viso pagimde mus 4 merginas ir sake kad jai tikrai niekada nieko neleido, o va mes kaip ir sveikos thumbup.gif
Atsakyti
philipa, mano visu seimos nariu yra pliusine kraujo grupe, o mano vienos minusine. Mama be jokio vargo pastojo ir isnesiojo mus, o man sitoj vietoj ziauriai nesiseka. Aisku gerai yra pozityviai mastyt, bet mama zinok ne rodiklis. Sekmes tau dideliausios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Labai neramu, todėl jei galit, patarkit.
Man 16 savaitėlių, tai pirmasis nėštumas. Mano ginekologė jau rado antikūnių, šitam tyrime jokių titrų nesimato, todėl gavau siuntimą į klinikas, bet ne extra, o paprasta, tai tokiu atveju išsitirsiu tuos antikūnius tik liepos pabaigoje. Kaip manot ar ne per vėlu? gal man reikalauti daug anksčiau, komplikacijų visokių gali būti, nan šiurpai eina.
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2009 06 29, 13:15)
Sveikos,
Labai neramu, todėl jei galit, patarkit.
Man 16 savaitėlių, tai pirmasis nėštumas. Mano ginekologė jau rado antikūnių, šitam tyrime jokių titrų nesimato, todėl gavau siuntimą į klinikas, bet ne extra, o paprasta, tai tokiu atveju išsitirsiu tuos antikūnius tik liepos pabaigoje. Kaip manot ar ne per vėlu? gal man reikalauti daug anksčiau, komplikacijų visokių gali būti, nan šiurpai eina.


Kad butu paciai ramiau - patariu vaziuoti neregistruotai pas Simanaviciute, Maciuleviciene arba Cesnaviciene. Jos geranoriskai priima ir neuzsiregistravusias. Bent jau man taip buvo, gyd Maciuleviciene prieme ir pinigu neeme. Tik vaziuok dienos metu, kad dirbtu laboratorija kraujo paemimui. O internete maziau skaityk apie galimas paskemes - tikek, kad viskas bus gerai ir saugok savo ir vaikelio sveikata.
Po vizito parasyk kaip sekesi, ka sake, nes man irgi smalsu. Pirma vaikeli pagimdziau su 1:268 titru, o dabar laukiuos antro. Titras jau 1:2048. Vaziuosiu i KMUK tik 07.28, kai jau bus 16 sav. Todel ir smalsu, nes tavo laikas panasus.

Atsakyti
QUOTE
Kad butu paciai ramiau - patariu vaziuoti neregistruotai pas Simanaviciute, Maciuleviciene arba Cesnaviciene. Jos geranoriskai priima ir neuzsiregistravusias. Bent jau man taip buvo, gyd Maciuleviciene prieme ir pinigu neeme. Tik vaziuok dienos metu, kad dirbtu laboratorija kraujo paemimui. O internete maziau skaityk apie galimas paskemes - tikek, kad viskas bus gerai ir saugok savo ir vaikelio sveikata.
Po vizito parasyk kaip sekesi, ka sake, nes man irgi smalsu. Pirma vaikeli pagimdziau su 1:268 titru, o dabar laukiuos antro. Titras jau 1:2048. Vaziuosiu i KMUK tik 07.28, kai jau bus 16 sav. Todel ir smalsu, nes tavo laikas panasus.

Taip ir planuoju padaryti, ačiū. Labai įdomu kaip jum sekėsi su pirmuoju vaikeliu, ar gimė be jokių komplikacijų? kelių savaičių išnešiotas jei toks titras buvo?
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2009 06 29, 17:11)
Taip ir planuoju padaryti, ačiū. Labai įdomu kaip jum sekėsi su pirmuoju vaikeliu, ar gimė be jokių komplikacijų? kelių savaičių išnešiotas jei toks titras buvo?


Isnesiojau 37 sav ir pagimdziau sava eiga. Paskutinis apsilankymas KMUK buvo 36 sav ir tada jau buvo pirmas vaikelio mazakraujystes pozymis, bet dar labai nezymus. Tada sake atvykti uz 2 sav ir tipo jau su visa manta gultis i ligonine ir skatinti gimdyma. Bet, vaikelis pats susiprato biggrin.gif kad jau laikas gimti. Gimus jo kraujyje buvo pilna antikuniu, kad net nebuvo imanoma nustatyti kraujo grupes. Kraujo perpylimo daryti neprireike. Vaikelis gavo injekcija vaistu, kurie skatina kaulu ciulpus gaminti kraujo kunelius. Taip buvo atstatytas suardytu kraujo kuneliu kiekis. Kraujas visiskai atsistate per 10 men.
Kad yra prsigamine antikuniu suzinojau tik 29 sav, todel veiksmu, esant ankstyvesniam nestumui, nezinau. Kaip jau rase viena forumiete, padeti vaisiui pilve gali nuo 24 sav, iki tol telieka tik laukti.
Atsakyti
mes kaip tik poryt einame leistis sio vaistuko smile.gif bus 28 sav. nieko nereikejo gyd klausti pati pasake data kada suleis ir sako kad moketi nereikes, jei niekas nepasikeis, o jei pasikeis tai bus 100 lt
Atsakyti
Na aš priėjau klinikose prie vienos iš gydytojų ir ji man užtikrino, kad negali būti antikūnių pas mane, nes tai pirmasis nėštumas. Persileidimų, išvalymų, kraujo perpylimų neturėjusi, todėl sakė neįmanoma ir tai bus mano šeimos klinikos klaida, kad atsiuntė mane "su antikūniais". Vakar klinikose pridaviau pakartotiniam tyrimui kraują, lauksiu atsakymo antradienį, tad labai tikiuosi, kad tikrai jų pas mane nėra.
Atsakyti

Mano kraujo grupė -, o vyro +, nuolat ima kraują ir stebi antikūnius. Dabar man 23 savaitė, poliklinikoj man jau parsiųstas globulinas, pagal planą man jį leis 27 savaitę. Keista, nes kaip suprantu iš visų čia rašiusių, kad leidžia 28-29 savaitę, kaži čia man ne per anksti planuoja leist? g.gif Gal kas žino, ar savaitė šian, ar ten ką nors lemia? unsure.gif
Atsakyti