Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

nuria, labai tave suprantu, nes as per ta pacia pekla keliauju. 28 savaite issireikalavau, tiksliau suleido tik 32 savaite, ir tai perejau kur galima buvo, po visa poliklinika blaskiausi, kaip man sake buvau pirmoji, kuriai apskritai suleido si skiepa, nors Ministerijos isakymas jau daugiau kaip 5 metus....DAbar ta pati istorija, ligoninej, nes ten pareiske, kad bus gamaglobulinas tik po nauju metu, as startuosiu iki nauju. Tai va vel keliauju per gydytojus ir t.t. LAbai apmaudu, kad nepadaro gydytojai to, kas priklauso, tik tarpdury mesteli, kad gimdyciau po nauju. O mokescius moku kaip turi buti, ir dar cia primoketi reikia, bet man ne del pinigu nervuoja, bet is principo...Parasyk, kaip tau sekasi, ir jei ne paslaptis koks miestas. Po gimdymo turetu suleisti globulina per 2 paras, kituose saltiniuose raso, kad per 3....TAi va kaip ir reiketu ji jau rankose tureti. Praeita savaite Antakalnio ligoninej sake, kad ligonines PRIVALO suleiti nemokamai globulina... TAi va mergaites, pakovokim uz savo teises, nes erzina tas abejingumas!!!!
Atsakyti
Man tai gamaglobulina suleido 28 nestumo savaite, ir po to is karto kai pagimdziau, nes sunelis atsinese pliusine kraujo grupe (mano minusine).
Atsakyti
QUOTE (astaishelsinkio @ 2004 11 14, 12:29)
Na, mano irgi minusas, o vyro pliusas, bet apie joki gamaglobulina net girdejus nebuvau, kol cia nepaskaiciau. Ir sunus gime be jokiu komplikaciju, normaliai viskas buvo, nors paveldejo is tevo pliusa, o is manes grupe.

mano irgi minusas, vyro pliusas. 28-ta savaite gavau skiepa, po gimdymo negavau nes dukros kraujas -.
kiek zinau, tas skiepas reikalingas antro leliuko gerovei, jei klystu, pataisykit g.gif
Atsakyti
Aš savo laiku gavau viską tvarkingai ir laiku thumbup.gif Žiauru, jei dabar pasikeitimai tokie, kad pačioms mamoms visokių preparatų reikia ieškoti, tarsi ir be to rūpesčių trūktų mad.gif

TauRe, tu teisi, po gimdymo tas preparatas leidžiamas labiau kito leliuko gerovei, nes jei mama "-", o vaikutis - "+", tai pirmojo nėštumo metu nesigamina daug vaikučiui pavojingų antikūnių, o antrojo ir kitų nėštumų metu mamos organizmas agresyviau ir staigiau sureaguoja į kitą būtybę...

smartass.gif

Štai kodėl, turint "-" kraujo grupę, labai nerekomenduojami abortai...
Atsakyti
As irgi minusiuke. O daliai patarimas butu klausineti kurioje ligonineje, ji suleidzia , jo turi ir ten gimdyti. Juk siais laikais kur nori ten gimdai. Tik prie poliklinikos esi prisirases- ir tenka kovoti. O ligoninese gali buti kad irgi skirtingai aiskina del to gamaglobulino. Tiesiog persiskambink ir paklausinek tose istaigose kur galetum gimdyti.

Man paciai svarbu- gal yra tokiu nestukiu ar jau mamyciu, kurioms pradejo gamintis ar gaminosi antikuniai? Gal pasidalintu su savo patirtimis? Buciau labai dekinga uz atsakymus
Atsakyti
Aš "-", bet ir mano vyras "-". Tačiau gydytoja sakė, kad vistiek viską darys kaip priklauso, aš sakau: o kam, gi mano vyras irgi "-", o ji tik juoktis prdėjo, sako, o ką jei kito vaikiuko norėsi nuo kito vyro blink.gif Mano vyrui tai labai nepatiko tongue.gif
Atsakyti
Mano kraujas irgi -,bet as negavau jokiu skiepu nei budama nescia nei po ,tai ka as daugiau negalesiu tureti 2.gif
Atsakyti
raimute, žinoma, kad galėsi, tik turbūt bus didesnė tikimybė, kad gaminsis antikūniai. O kokia tavo vaikiuko kraujo grupė?

Nors mano mamai be jokių vaistų viskas buvo gerai, bet gal dėlto, kad vaikiukai paveldėjo jos kraujo grupę.
Atsakyti
QUOTE (Wilmog @ 2004 12 06, 14:24)
Aš "-", bet ir mano vyras "-". Tačiau gydytoja sakė, kad vistiek viską darys kaip priklauso, aš sakau: o kam, gi mano vyras irgi "-", o ji tik juoktis prdėjo, sako, o ką jei kito vaikiuko norėsi nuo kito vyro blink.gif Mano vyrui tai labai nepatiko tongue.gif

O man sake, kad vaikas gali paveldeti senelio kraujo grupe. Nes pas meni irgi - ir pas vyra -.
Atsakyti
man kaip tik dabar 28 savaites, ir vakar poliklinikoje suleido ta globulina. be jokiu problemu, zodziu, turi jo dabar tikrai gydymo istaigos, man net sake akusere, kad va naujai gavo. ir ligonineje kai gulejau sake tures ir po gimdymo tikrai suleis. is tiesu jis leidziamas daugiau del sekanciu nestumu, todel tos, kurios jau be jo pagimdete, kita karta butinai jo reikalaukit. kas priklauso, tai priklauso, juk tai del maziuku geroves.
Atsakyti
As irgi minusas, o mano vyras pliusas. Nestumo metu man nieko nesuleido. Tik po gimdymo, kai paaiskejo, kad mazyle paveldejo teigima tevelio kraujo grupe, tada man buvo suleistas (uzmirsau pavad.) skiepas del sekanciu nestumu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Germante: 07 gruodžio 2004 - 17:14
QUOTE (Wilmog @ 2004 12 06, 13:49)
raimute, žinoma, kad galėsi, tik turbūt bus didesnė tikimybė, kad gaminsis antikūniai. O kokia tavo vaikiuko kraujo grupė?

Nors mano mamai be jokių vaistų viskas buvo gerai, bet gal dėlto, kad vaikiukai paveldėjo jos kraujo grupę.

Tai bet jeigu pas mane gaminsis antikuniai tai as isvis gal negalesiu pastoti??
Atsakyti