Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

man irgi suleido imunoglobino
Atsakyti
Mano neigiama antra, vyro teigiama antra. Antikūnius tyrė kartą ar du (nepamenu), 28-29 sav suleido imunoglobuliną ir suleido (neprisimenu ką) po gimdymo gal antrą dieną.
Nuo nieko saugotis nereikia.
Atsakyti
mano irgi pirma minusine, o vyro antra pliusine. Nestumo metu 2 kartus tyre antikunius ir 28 sav. suleido imunoglobulina.

Dabar medicina pazengusi i prieki, tai nera ko nerimauti.
Atsakyti
Mano pirma minusine kraujo grupe,o vyro pirma pliusine ir nestumas ir gimdymas praejo be komplikaciju.Po gimdymo iskart mano dukriukui paeme krauja,kad nustatytu kokia jos kraujo grupe,kadangi irgi minusine kaip mano,tai viskas gerai.O jei butu jos pliusine,tai man butu suleide kazkokius vaistus,kad galeciau susilaukti kito vaikelio smile.gif
Atsakyti
tiek visko prisiskaiciau g.gif tai dabar dar labiau noriu antro leliaus,bijot visai pradejau.per antraji nestuma taip pat reikia leisti gemoglobina ???ir del planuojamo leliuko bijau. g.gif g.gif
Atsakyti


Sveikos mamutes,

As laukiuosi 20,5 sav. mano kraujukas II -, o vyrelio II+ ir man atskaiciavusi ginekologe liepe si tyrima darytis lygiai 27 savaite, kodel nezinau, net nekilo noras paklasusti, bet kaip matau cia visai rupima tema ir tyrimai atliekami skirtingu metu.

Praeitas nestumas uzmirstas reikalas, tik pamenu kad dare tyrimus, kad suleido vaistuku, o kada nepamenu.... sad.gif Kai princese mano gime ir jai vaistuku suleido del to patie dar gimdymo namuose.....

as 27 savaite eisiu pas gyd tu tyrimu darytis tai ir paklausiu tiksliai kaip ir kas, jei bus dar neatsakytas klausimas siame skyrelyje, butinai apsviesiu smile.gif


Papildyta:
QUOTE(aureda @ 2008 11 18, 12:32)
tiek visko prisiskaiciau  g.gif  tai dabar dar labiau noriu antro leliaus,bijot visai pradejau.per antraji nestuma taip pat reikia leisti gemoglobina ???ir del planuojamo leliuko bijau. g.gif  g.gif



As manau ne forume reikia klausti kokiu tau vaistu reikia susileisti, pasitark su gydytoja, nes prisiskaitai, o paskui pati nezinai.... kaip matau kalbi apie imunoglobulina, o ne apie gemoglobina, todel nepainiok, cia labai jau skirtingi dalykai smile.gif
Atsakyti
Mano irgi - bet dar jokiu tyrimu nedare,netyre antikuniu g.gif
Atsakyti
Musu abieju su vyru neigiamos kraujo grupes. Dar karta dare tyrimus, kad isitikintu smile.gif
Atsakyti
O kas jei abu neigiami? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Clotilde @ 2008 11 21, 14:26)
O kas jei abu neigiami?  unsure.gif


Man istyre antikunius kraujyje ir suleido imunoglobulino.
Atsakyti
sveikos merginos.mano 4- o draugo 2-.girdejau kad jei abu rezusai neigiami neymanoma pastoti?ar tai tiesa?papasakokit daugiau kuri esat su tuo susidurus?lb buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
Mano rezusas neigiamas, vyro teigiamas, imonoglobulina suleido 28 neshtumo savaite, sake suleis ir 34 savaite. O ar po gimdymo leis dar neaishku blink.gif
Atsakyti