Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

Sveikos, mano kraujo grupe Rh-, o vyro Rh+, ir va jau 30 savaite jauciuosi puikiai, pastoviai tiria del antikuniu, bet sake, kad ju nera. eisiu pas savo daktare liepos 4d ir jau leis man vaistukus. tikiuosi viskas bus gerai
Atsakyti
Mano irgi antra minusas, MB pirma pliusas, nu ir ka, tete ragina mesti ir susirasti su minuso grupe lotuliukas.gif
o trenere isvis liepe ieskoti vaikino pagal kraujo grupe ir pagal jo gimines genetines ligas lotuliukas.gif thumbup.gif
tai tada isvis liksiu senmerge smile.gif
kai taip sunku normalu vyra susirasti, tai jeigu dar pagal tuos faktorius atrinktume, tai visai sakes doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
O man buvo taip, kad gydytoja blogai užrašė ant nėščiosios kortelės kraujo grupę. Kadangi šiuo metu laukiuos,tai ir kraujo grupę sužinojau tik sausio mėnesį, labai bijojau laukdama atsakymo (nes dėl nesivystančio turėjau išvalymą ir man po jo nebuvo nieko suleista, o gyd. sakė, kad po išvalymo turėjo suleisti, bet kaip nekeista manęs tada net neklausė iš vis apie rezus faktorių ). Kai sulaukiau atsakymo, nudžiugau, nes gydytoja pasakė, kad pas mane rezus teigiamas bigsmile.gif . O kai reikėjo eiti į dekretą mane priėmė kita gydytoja (nes mano atostogavo) ir didžiojoje kortoje pamatė ant vieno kraujo tyrimo parašyta rezus neigiamas vat tada aš likau be žado doh.gif ,nes visą tą laiką jaučiausi rami, galvodama,kad turiu rezus + Tai teko per naujo žiūrėti kraujo grupę ir tirtis antikūnius, tik vat iš to strioko,taip ir nesupratau ar jų yra ar ne, bet kažko suleido. Tai iki dabar dar negaliu nurimti, visokie klausimai kyla ir negeros mintys lenda. Ar kažkas gali nutikti man blogo dėl to, kad po išvalymo man nebuvo nieko suleita?
unsure.gif fear.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
O man nesuleido nei su vienu vaikeliu dabar jau laukiuosi trecio, bet rado antikuniu tai ir nebeleis, prie to paties man paciai dar ir mazakraujyste prikibo nezinau ka daryt mergaites labai stresuoju, antras mano leliukas ir su negalia gime, bet sakau aciu dievui jam tik tiek,dar norejau paklausti kaip del judesiu, as jau senokai antra gimdziau todel neatsimenu, nu zinokit mano akim ziurint atrodo kad per mazai juda lelius, kazkoks ramus nezinau tas irgi gasdina, o gal as pati jau baile pasidarius kad drebu del visko man sestas menesis o juda jis pakankamai silpnai gal kuri galit ka siuo klausimu pasisakyt gal nusiraminsiu
Atsakyti
Mano irgi Rh-, o tevelio Rh+ pirma karta kai tyre del antikuniu nerado tongue.gif O kada ten turi suleist tuos vaistus keliu savaiciu?
Atsakyti
musu situacija ta pati, ax.gif
tevelis su +, o mamyte - ,
visa nestuma tyre del antikuniu, bet ju niekad nerasdavo,
tai 30 savaite suleido vaistuku, kiek suprantu, tu paciu antikuniu... g.gif
dabar, kai pagimdysiu wub.gif , bus tiriama mano sunelio kraujo grupe
ir jei pasirodys, kad jis turi tevelio +, tuomet man ir jam suleis vaistuku vel.... unsure.gif
stengiuosi i viska ziureti optimistiskai ir manau kad mazyliui bus viskas gerai ir jo mamytei.... wub.gif
Atsakyti
O pas mane situacija tokia merginos ...šiuo metu labai jaudinuos...

Mano kraujo grupė -, vyro +, kai laukiausi pirmosios, kaip ir priklauso tyrė nėštumo metu antikūnių nebuvo, suleido juo apie 30 nėštumo savaitę, o vat po gimdymo taip ir nepamenu suleido ar ne...tik šiuo metu yra taip, kad nestuke.gif antrojo - tail laukto ir išsvajoto wub.gif mums 11 savaitė, o mano organizmas gamina antikūnius, nors gydytoja minėjo kad labai nedaug...tačiau žinau kad tai negerai verysad.gif trečiadienį lekiu į Kauną ekstra siuntimu tirtis toliau...nelabai įsivaizduoju ką man darys ? gal kuri su tuom susidūrėt ? unsure.gif tačiau skaičiau kad pasekmės viso šito būna labai ne kokios...labai baisu dėl leliaus verysad.gif šiuo metu biskiuką jau net nervai pakrike, nieko daugiau negaliu galvoti tik apie tai.... verysad.gif gal kuriai kas nors panašiai buvo...?
Atsakyti
QUOTE(Sandrutė @ 2008 08 04, 11:09)
O pas mane situacija tokia merginos ...šiuo metu labai jaudinuos...

Mano kraujo grupė -, vyro +, kai laukiausi pirmosios, kaip ir priklauso tyrė nėštumo metu antikūnių nebuvo, suleido juo apie 30 nėštumo savaitę, o vat po gimdymo taip ir nepamenu suleido ar ne...tik šiuo metu yra taip, kad  nestuke.gif  antrojo -  tail laukto ir išsvajoto  wub.gif  mums 11 savaitė, o mano organizmas gamina antikūnius, nors gydytoja minėjo kad labai nedaug...tačiau žinau kad tai negerai  verysad.gif  trečiadienį lekiu į Kauną ekstra siuntimu tirtis toliau...nelabai įsivaizduoju ką man darys ? gal kuri su tuom susidūrėt ?  unsure.gif  tačiau skaičiau kad pasekmės viso šito būna labai ne kokios...labai baisu dėl leliaus  verysad.gif  šiuo metu biskiuką jau net nervai pakrike, nieko daugiau negaliu galvoti tik apie tai.... verysad.gif  gal kuriai kas nors panašiai buvo...?

na as tik zinau, kad nera gerai kai antikuniai gaminasi, taciau kodel tuomet juos leidzia? g.gif gavau ir as ju doze... unsure.gif
o tu stenkis nestresuoti, nes taip gali labiau pakenkti savo vaikeliui ir nuejusi pas gn istardyk kaip viskas ir kodel, tuomet bus ramiau... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2008 08 04, 12:43-->
QUOTE(Mamyte smile.gif @ 2008 08 04, 12:43)
na as tik zinau, kad nera gerai kai antikuniai gaminasi, taciau kodel tuomet juos leidzia?  g.gif  gavau ir as ju doze... unsure.gif
o tu stenkis nestresuoti, nes taip gali labiau pakenkti savo vaikeliui ir nuejusi pas gn istardyk kaip viskas ir kodel, tuomet bus ramiau... 4u.gif  4u.gif

jo einu ryt siuntimo į Kauno klinikas...vis labiau galvoju gal reikia kreiptis į privačią ? unsure.gif tikiuoiu ryt ji man labiau viską išaiškins...nors pati jau internete visokių baisybių prisikaičiau verysad.gif na manau antikūnius leidžia dėl to kad įgautum imunitetą, tačiau jie turi būti suleisti tam tikru laiku, gydytoja sako kad man viskas tvarkingai suleista buvo....bet va kaip nutiko... verysad.gif na trečiadienis viską parodys, bet labai viliuosiu kad mums viskas bus gerai wub.gif dėkui už palaikymą Mamyte smile.gif 4u.gif
Atsakyti
sveiki,

o dabar man klausimelis.. ar man reikia klausti del tom vaistuko jei pas mane 4+ grupe,o vyro 1-? nes manes gyd net neklause vyro grupes,o man jau apie 26-27 sav.
Atsakyti
Sveikos merginos
Iškilo man tokia problema esu su neigiama pirma grupe yra pirmas neštumas. Gal patartumėte į ką labiausiai man atkreipti dėmesį nes žinau, kad daktarai ne viską pasako.
Turiu omenį ar reikia darytis kokius nors papildomus tyrimus?
Ar turiu kažkaip daugtiau save kontroliuoti dėl kokių nors dalykų kurie galėtu pakenkti vaikeliui?
Nes vyro pliusinė tai neatitinkam niekaip. sad.gif
Atsakyti
Pas mane minusine pirma o pas vyra pliusine antra. Kraujo grupe man nustatinejo du kartus, kad įsitikinti, kad aš tikrai minusinė. Kas liečia antikūnius man juos tyrė tris kartus iki 29 savaites. Ir jau 29 savaite man suleido Imunoglobulina i raumenis, kad nesigamintu antikūniai (kad nebūtų rezus konflikto tarp manęs ir vaiko), o po gimdymo per para laiko vėl turės suleiti, kad ir vėliau nesigamintu.

O šiaip jei nori išsamesnės informacijos yra sukurta tema apie minusine grupe, tai ten pasiskaityk, jei neklystu ji yra Nėščiosos sveikata grupeje g.gif


Va radau http://www.supermama...?showtopic=2658
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Okei: 08 spalio 2008 - 08:33