Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie kraujo grupes

tokiu atveju jokios itakos nestumui neturi kraujo grupiu nesutapimai, negerai tik tada kai mamos yra minusine kraujo grupe, o tecio pliusine
Atsakyti
QUOTE(MamyteLina @ 2008 03 01, 20:25)
tokiu atveju jokios itakos nestumui neturi kraujo grupiu nesutapimai, negerai tik tada kai mamos yra minusine kraujo grupe, o tecio pliusine



Va tai čia mano atvejis, aš II minusinė o vyras I pliusinis verysad.gif
Atsakyti
tokiu atveju jokios itakos nestumui neturi kraujo grupiu nesutapimai, negerai tik tada kai mamos yra minusine kraujo grupe, o tecio pliusine


mano minusine o vyro pliusine,ir kas cia negerai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Simbaa @ 2008 03 01, 15:56)
Juk tau dar nevelu, suleidziama 28–32 nestumo savaite, skubek pas gydytoja ir reikalauk.
O man pries kelias dienas buvo persileidimas, dare abrazija. Kol kas neaisku kodel, mano Rh-, vyro +. Injekcija suleido po puses paros. Meldziu Dieva ir labai tikiu, kad antrasis nestumas bus sekmingas ir sulauskime savo sveiko maziuko. Kol kas labai sunku.... Sekmes mums visoms  4u.gif


Deja, jau velu, nes kai jau randa anitkuniu nebepades joks imunoglobulinas. Jis veikia butent pries atsirandant antikuniams, o dabar - prieziura ir prieslaikinis gimdymas 32-34 sav.
Atsakyti
QUOTE(Neringe @ 2008 03 06, 09:42)
Deja, jau velu, nes kai jau randa anitkuniu nebepades joks imunoglobulinas. Jis veikia butent pries atsirandant antikuniams, o dabar - prieziura ir prieslaikinis gimdymas 32-34 sav.


Tikrai nereiškia kad būtinai gimdyti teks 32-34 savaitę. Įmanoma išnešioti ir ilgiau. Pati išnešiojau 39 savaites. 4u.gif


Atsakyti
pirmoji gime minusiniu kaip ir as, o antrasis - tetuko sunelis, pliusinukas.. ax.gif kad nestumo metu suleido tai pamenu, bet ar po gimdymo suleido - nors uzmusk neatsimenu.. unsure.gif zodziu dabar pasakiau ginei apie tai is karto, tai paskyre is karto kraujo tyrima del antikuniu del visa ko.. unsure.gif vai kaip nenoreciau vel kas menesi badyt venu.. doh.gif i nestumo pabaiga tai net dazniau imdavo tyrimams.
Galiu visas nuraminti, kad jokiu komplikaciju man su vaikais nebuvo schmoll.gif abu gime sveiki ir netgi gimt nenorejo, o dabar jau ir dickiai 4u.gif tikiu, kad dabar irgi viskas tvarkoje bus ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
mano II gr ir minusas, vyro I gr pliusas, gime mergaite lygiai 40 sav, nustatyta diena, jos kraujo gr I. o Rh minusas, nestumas buvo labai lengvas thumbup.gif
Atsakyti
Mano - antra pliusine , o vyro - trecia minusine grupes... pirmos dukters - ketvirta minusine, antros dukters - pirma minusine ... o sunaus nezinau dar ,bet greiciausiai irgi bus minusine ... smile.gif
Atsakyti
Mano-pirma minusine ,vyro antra pliusine,pas abu vaikus antra pliusine. biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes.mano kraujo grupe I minusine,o vyras pliusas.abu vaikuciai pliusai.per pirma nestuma gavau anti d(lietuviskai nezinau kaip)nuo tu antikiniu 28 savaiciu,32 savaiciu ir tada 24val po gimdymo,o su antra gavau tik 32 savaiciu nestumo(didesne doze) ir tada po gimdymo 24 val.
Atsakyti
as rytoj einu leistis imunoglobulino ar kaip jis ten. net negalvojau, kad Rh- toks retas reiskinys... lankausi KMUK, tai akusere sake, kad paskutine nestuke su Rh- pas ja lankesi gruodzio menesi! ir pasirodo, kad klinikose net nebuna tu ampoliu, dar reikia uzsakyt is kazkur...
Atsakyti
QUOTE(pluke1 @ 2008 03 16, 12:53)
Mano - antra pliusine , o vyro - trecia minusine grupes... pirmos dukters - ketvirta minusine, antros dukters - pirma minusine ... o sunaus nezinau dar ,bet greiciausiai irgi bus minusine ...  smile.gif

g.gif
a tai kaip cia gali buti kad abieju vaiku nei su mamos nei su tecio kraujo grupe nesutampa
gi turi buti arba tokia arba tokia tik + ar - gali ne toks pats//...
Atsakyti