Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

Na, jei kirpot pirmą kartą, tai gan normali reakcija, turint minty, kad ji jau gan didelė katė.
Atsakyti
sveikos... musiskis nagucius "leidiza " kirpti..na toks tas leidzia draskyti nedrasko musu,bet megsta kriokti,ir begti..sudrausminu balsu ir sedi,bijo..pasiputes kaip tigras kovinej padety..mums 4 men.bet jis be galo darosi pasiutes.pasiemem 7 savaiciu.turejo broliuka.broliuka pasieme mano mama.jos cipis-normalus svelnus,jo kastruot matomai net neteks...zaidzia su saiku..mama atpratino net kandziotis i rankas drausmindama balsu.nu musiskis tai turejo kita varda,,bet dabar jau kitaip liezuvis nebeapsivercia vadinti-tik tigras.puldineja vaikus,is pedkelnyciu nuo vieno tokio puolimo lieka skutai..kojytes subraizytos...mums miegant puola i veidus is pasalu.kojos miegant nebegink iskisti..uzkapos nerealiai...pradejo be galo daznai kolmusu nera virtuveje siekti visko ka imanoma numesti sudauzyti...o paksui sprinterio greiciu mauna kur i pakampe ir dauzo uodega..vaikai svelniai kviecia tigriuka pazaisti su kaspineliais o tas plaka uodega,pasiruosia puolimui ir kerta i riesa... doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif ar tai reiskai kad musu 4 men kaciukas gaus trauktis is seimos?....neisaugs?...mamos kaciukas zaidzia naiviai,su letenelem tapsnoja..o musu-tik pulti moka verysad.gif moka jis buti geru is svelniu,murkia,myluoji,apsanges guli,visu ugiu issitieses,svaigsta kaciukas..myluojam,glostinejam,ir tik sast!!! nezinai kada uzplauks-kerta i riesa staiga... metam salin...baram...
Atsakyti
daug galiu papasakoti ka jis daro ne taip, /ne taip kaip mamos kaciukas,nors mudvi taip pat drausminam kaciukus ir zaidziam taip pat,vaikai ir su mamos kaciuku teik pat daznai susitinka kaip ir su musiskiu/..musiskis visiskai kitoks..nuo pat tu 7 savaiciu kai pasiemem...jau tada mokejo pulti ant rieso,ir kaip vaikai juokesi-selinti mokejo kaip gizmo akis iskeles i virsu...va dabar,naktis,klykia prie balkono /tokio tipo-ileisk,noriu iseiti i lauka/ o as jam balsu-jokiu! miegot laikas! o jis ziuri man tiesiai i akis ir pucia kaili..supykstu eilini karta ismetu is kambario uzisdarau duris.murkia,verkia,braizosi,isileidizu ir sakau miegot eik!.leidziu salia prigulti..pamyluoju,ir glostau vsi leciau...o tas tik sast! is letenos man per ranka tvirtai,net girdisi-tekst.vel baru,vel pucia kaili..jauciu bus vargo mums... doh.gif vaikams isvis uzdraudziau zaisti su tigriuku nuo uzvakar,kai piesianciam vaikui puole ikasti i galva..tas juoktis pradejo,pamane zaidzia kaciukas..o as pasiutau kaip reikiant.isgujau katina is vaiku kambario labai grieztai bambedama is paskos kolk spruko lauk...

Nereali..tu matau daug nusimanai apie kaciuku toki elgesi,auklejima,prigimti ir itakojusius veiksnius...dar nemoku rasyti AZ pirmoji..tik atsakyti moku,as naujoke,nesvarbu kad cia raso jog patyrusi smile.gif ar galetum man AZ parasyti ir pagelbetum issiaiskinti individualiai mazdaug kas galejo itakoti musu tigra elgtis istaip,ir kaip su tuo susidoroti kad vaikai turetu dziaugsmeli o ne mamyte baimes ir vargelio..
Atsakyti
Ragaina, tavo kačiuks kartais ne siamo veislės? tongue.gif
Pas mane viskas panašiai. Maniškis katinas (liko gyventi su mano mama) buvo maišytas su siamu... Tikras teroristas. Draskė kojas (ypač mano mamai), kandžiojosi ir t.t. visą ką vardinai. Eini naktį į tuliką ir bijai buti užpulta arba guli lovoj ir bijai pajudėti. Dabar jam jau 13 metų, senas, geras, mielas ir protingas. Supranta viską ką sakai. Tik kalbėt nemoka. tongue.gif
Paskui aš išsikrausčiau ir įkurtuviu proga gavau siame. Nu galvoju - katytė bus švelnesnė. Ką ta išdarinėjo - tai išvis... Kas nors ateina į svečius... Ta sėdi tykoja ir nutaikius proga atlekia ir kad kibs dantimis... ir neša kudašių... Žodžiu - plėšrūnė. Pripažino tik mane ir išvis, manau, laikė mane savo nuosavybe. Vaiką draskė, kandžiojo... yra "pašventinus" sąsiuvinius... Bet man buvo pats geriausias ir švelniausias padaras. Kerpu nagus - murkia, nesipriešino maudant, laukdavo kol išsimiegosiu... kol pvz., vaiks neateis. Paskui kai persikėlėm į kitą butą, tai buvo išvis košmaras. "Dovanėlės" kur tik nori. Pažiūri tooookiu žvilgsniu... nueina ir paskui randi pvz., prie durų po kilimėliu "dovanų". O žvilgsnis toks "žinau, kad gausiu į skūrą, bet vistiek savo darysiu".
Kad ir kaip buvo sunku - teko atsisveikint.
Atsakyti
nu tik nereikia varyti ant veislės, prie ko čia siamas? dėl to kad turi akromelanizmo žymes jis jau siamas?

dėl dievo meilės netapatinktie savo mišrūnų, su tikrais siamais. o jei savo katinų auklėti nemokate čia jūsų bėdos. kiekvienas katinas kuris namuose jaučiasi vadu darys ką tik nori.
maniškiai kažkaip nesimuša nesikandžioja, net žaisdami, jiems tokių minčių nekyla kad kąsti žmogui galima. arba palikinėti dovanėles po kilimu ohmy.gif

ir tada lengviausia gyvūną išmesti, nes nesusitvarko...bože moi doh.gif
Atsakyti
na nekaltinkim vieni kitu..vieni veisles ,kiti uz "nemokejima" aukleti...taip,buna auklejime spragu,bet buna ir tokoiu katinu kuriems auklejimas nei motais,gali tam kartui nubaidyti /pvz purkstuku ar panasiai/ o ne galiausiai parodyti jog vadas -tu!...buna visko..todel nepuldinekim bent jau me sviena kitai i akis wink.gif

mano katinas ne siamas,ir nei is tolo nepanasu jog jo tevas butu i ta puse smile.gif /mama pazystam,tevas tai neprisistate,nes mama tokia truputi "palakstanti" po rajona/

musu kaciukas aklinai juodas,labai pusto kailio /mama paprasto juosvo kailiuko/ ,jo mamos akys zalios,o musiskio zalios i ciut ne ruduma smile.gif zodziu grazuolis thumbup.gif veisles jokios neturim manau..taciau jame laukiniu instinktu tikrai daug..palengva padedant Neraliai,mes baigiame susitvarkyti su pasiutusiu puldinejimu.bet ne tiek kad kaciukui nei minciu nekiltu,ar jis virstu is bjauriojo anciuko i gulbe.. turiu omeny i meilu nuolat murkianti pukuota kamuoliuka.. kovoju su juo kasdien pagal visus nerealios patarimus...bet man nesiseka jo "nugesinti" tiek kiek ji sake jis turetu "nugesti" nuo tam tikro mano elgesio,jis su isskestAIS nagais,pasiputusiu kailiu ir akimis lyg sakytu-" gerai,sykart jau tu,bet palauk!!!!bus mano eile"-sitaip baigiame kova su jo puldinejimu..jis nusileidzia tam kartui,bet taip ir nenustoja /net va;landa galiu laukti siekdama SAVO/ plakti uodega i visas puses,net sau uzvozia,ir puola ant savo uodegos is inirsio... tikrai labai auklejames."gave proga" nuolat stengiames rodyti jog labai mylim ji,ir glostom jam net atsidustant is malonumo...megsta labai lipti kone ant galvos kai glostai..ant krutines jei jau isitaiso,nenustumsi..murkia,meilinasi..stumi -atsisukes trinasi i veida,su nosyte buksnoja man nosi /pati papratinau taip "buciuotis" nuo mazumes/,taigi..meilumo reto..bet tik kai jis to nori..o jei jau uzplaukia,tai traukis is kelio..praslysdamas po visa buta lyg urgzdamas,lyg toki mrrrrrrmiaaaauuuuu darydamas duoda suka ratus palangem ,baldais,stalais ir t.t. zodziu pablusta..ir net purkstukas tuomet negelbeja..o pagauti tik maziausias vaikas geba tokiu atveju.o is savo tualeto padaro "baseina" po kuri pranardes aisku palieka bent poros metru spinduliu kraiko..

taigis..ne visi jie gali buti meiluciais pukuotukais,tad manau netik zmones,bet ir katinai su savo mentalitetu,suvokimu ir charakteriu.. nebuna vienodai ramiu zmoniu,buna gi "degtuku" tokiu kad uj...tai ir katinu tokiu buna manau

tad neteiskim vien seimininko..o del siamo-esu girdejusi jog tai rusis katinu kurie itin linke buti arsesniais..nors pati esu maciusi ir meiliausia siama pasaulyje,meilesnio kaciuko turbut ir nerastum..ir jo seimininke pati man ir pasakojo jog si rusis labiau linkusi i arsuma..ar kaip ten pavadinti ta ju charakteri smile.gif

tad sekmes ir jums su kaciukais,ir nesipykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vienas klausimukas /nes auginu kaciuka pirma karta gyvenime/- ar dazna kate/katinas daugiausia laiko leidzia,net ir murkdamas is malonumo-uodegos galiuka uzlenkes "i kabli"? toki netaip jau lengvai istiesiama...... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 01 16, 09:15)
o del siamo-esu girdejusi jog tai rusis katinu kurie itin linke buti arsesniais..nors pati esu maciusi ir meiliausia siama pasaulyje,meilesnio kaciuko turbut ir nerastum..ir jo seimininke pati man ir pasakojo jog si rusis labiau linkusi i arsuma..ar kaip ten pavadinti ta ju charakteri smile.gif

tad sekmes ir jums su kaciukais,ir nesipykit  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Neee netiesa, as pasakyciau kitaip, siamo katinai yra stipraus charakterio ir yra linke dominuoti, jei jam "paaiskini" kad nepyk brangusis, bet gaujos vadas musu gaujoje yra zmogus ! visos problemos baigiasi !

O tavo kaciukas turi kita problema... Kaip pati minejai jo mamyte yra linkusi "pasivaikshcioti po rajona" (oj kaip as pykstu ant tokiu seimininku, kurie tai leidzia schmoll.gif ) vadinasi ji susikerge su STIPRIAUSIU rajone katinu. T.y. rajono gaujos vadu, nes gaujoje kergiasi TIK stipriausias. O logiskai pamascius KOKS katinas "laukineje gamtoje" (naaa konteinerines kates, deja galima vadinti sulaukejusiomis) tas kuris yra pats stipriausias ir agresyviausias ir kuris nugalejo visus kitus savo konkurentus.
Tai va... Tokia genetika tu ir gavai sad.gif Ji "perlauzti" bus laaaaaaaaaaaaaaabai sunku, nesakau, kad neimanoma, bet labai sunku. Daug kantrybes ir ziniu reikes!
Sussirask stebuklinga puslapi "google" ivesk paieska "agresyvus katinas" ar pan (geriau ivairiomis kalbomis, nes LT bus labai nedaug info ir praktishkai visa as tau daviau) ir ieshkokis patarimu, jei rasi ka nors ka as tau nesiuliau parasyk man as pakomentuosiu, gerai?

Prisiminiau dar viena patarima, su juo viena ziauriai agresyvia kate is tiesu "pavertem" murkianciu kamuoleliu smile.gif tik cia reikes labai daug vidiniu jegu g.gif privatais susirashysim wink.gif

QUOTE(Ragaina @ 2008 01 16, 10:46)
vienas klausimukas /nes auginu kaciuka pirma karta gyvenime/- ar dazna kate/katinas daugiausia laiko leidzia,net ir murkdamas is malonumo-uodegos galiuka uzlenkes "i kabli"? toki netaip jau lengvai istiesiama......  g.gif


Uodegos kablys greiciausiai yra genetinis uodegos luzis. Pas veislines kate tai yra brokas. Tai ITIN DAZNAS brokas.
Vienu metu netgi buvo toks kvailas mitas, kad sitie "ale siamo" katinai privalo ji tureti smile.gif))) Mano uosviene iki pat dabar aiskina, kad jos siamines spalvos dvarniashka yra grynakraujis siamas, nes turi uodegos luzi lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na nepasakyciau kad kaciuko uodega"luzusi" blush2.gif jis ja tiesiog taip uzriecia..ir megsta taip vaikscioti..bet danbziau jis taip ja laiko guledamas,ar zaisdamas.. siaip ir istiesta moka laikyti, pilnumoj tiesi,ir pusta buna smile.gif

kai tik galesiu butinai panarsysiu,,jei sakai lt neverta ieskoti ko tu nezinai,tai ir neieskossiu,tuomet panarsysiu anglu svetaines..nes si kalba vienintele po LT kuria galiu skaityti net ilgiausius tekstus..


dekui!

p.s. o del to koki kaciuka gavau del ju tevo,tai pilnumoj tikiu ,nes jau nuo mazumes su vyru vis pavadindavom juokais "laukiniu atamanu" lotuliukas.gif taciau kas stebina-musiskio broliukas-tai super "katiniskas",nu toc toks kokio reikia mociutei "mano mamai,vaiku mociutei"
Atsakyti
kolkas prisiskaicisau tik apie is proto einancias kates kai mazas kaciukas parnesamas namo /naujas gyventojas/ -kai sios issigasta mazojo lyg kokio monstro ir tampa nebesukalbamos,net slepiasi lotuliukas.gif bei apie ne 1,o dvieju bei daugiau kaciuku augimo drauge pliusus paciu kaciu suvokimui


atidesiu sikart tai kitai dienai karsta.gif
Atsakyti
Pas veterinara reikia vest kad nagelius pakirptu?ar pirkt zirkles?
Atsakyti
QUOTE(Monoceros Devi @ 2008 01 16, 04:21)
nu tik nereikia varyti ant veislės, prie ko čia siamas? dėl to kad turi akromelanizmo žymes jis jau siamas?

dėl dievo meilės netapatinktie savo mišrūnų, su tikrais siamais. o jei savo katinų auklėti nemokate čia jūsų bėdos. kiekvienas katinas kuris namuose jaučiasi vadu darys ką tik nori.
maniškiai kažkaip nesimuša nesikandžioja, net žaisdami, jiems tokių minčių nekyla kad kąsti žmogui galima. arba palikinėti dovanėles po kilimu ohmy.gif

ir tada lengviausia gyvūną išmesti, nes nesusitvarko...bože moi doh.gif

***** paskaiciau ir issiziojau blink.gif nu kodel visi varo ant siamu? brangiosios pasidomekit pirma, pabendraukit su TIKRAIS siamais o tada galesit varyt i kaire ir i desine doh.gif

o kaciukus reikia aukleti. taip ne visi buna meilus, murkiantys, nesidraskantys, bet visus galima isaukleti. o atiduoti yra labai patogu jums unsure.gif taip sakant o kam vargti.

mano siame nesidrasko, nesikandzioja, ir jokiu kiaulysciu nedaro. be to ko noret is kieminuko galima sakyt. beto 7 savaiciu kaciukas per anksti paimtas nuo mamos, nera socializuotas. kur buvo jusu ir seimininkes protas? g.gif
saunu kai seimininkai nenuleidzia ranku, bet begalo pikta kai skleidziami tokie mitai apie siamus ir del to veisle nyksta.
Atsakyti