Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

musu katute irgi kandziojasi.. bet ji taip zaidzia, ir nieko cia nepadarysi.. ir musti tokiu atveju negalima.. prades tik bijoti zmoniu, o dar baisiau musu smile.gif be to.. pagrauzia ji musu pirstus, bet kai nurimsta ir ateina pasimeilinti - viska atperka smile.gif
Atsakyti
Mano katinelis augo be mamytes ne ji, mano katineli atstume nuo seimos kai jis dar turejo zysti. Dar ir dabar katinelis retkarciais zindzia tai kaldra, tai ranka, tai plaukus, o mes sakom Lariui mamytes truksta. Bet siaip jis irgi agresyvokas puola ant koju, ant ranku pasikandziot megsta, o kartais ir bereikalo. As sutinku su visais kurie sako kad kates tiesiog ginasi. Bet va siandien mano Mamytei buvo perdreksta koja katinelis pasidarbavo, o svarbiausia Mamyte nieko jam nepadare tai as jam per uzpakaliuka suseriau, bet kazkaip dejo i kojas katiniukas, o veliau atejo meilintis-atsiprasyt. O Mamytei netgi iki mesu idreske, zaizdele ilgai kraujavo sad.gif Bet mes su katineliu kolkas susitvarkome. 4u.gif
Atsakyti
mano supratimu, tai katytės mušti negalima ypač tokios mažos, ji tiesiog nesupranta kas vyksta. jei ji išsigando ir drėskė su nagučiais o jūs dar po to ją papurtėt, tai manau atsakas tik toks ir tegalėjo būti - katė dar labaiu ginasi ir puola. manyčiau reikėtu tiesiog ja bausti ignoravimu jos ir jokiu būdu ne fiziškai.
katė ginasi net ir beviltiškoj situacijoj. O iš pradžių jei kanda, tai ji juk žvėris, viena iš plėšriausių žemėje ! tiesiog taip mokosi pagrindinių savo išgyvenimo veiksmų. Be to katės LABAI kerštingos, atsargiai biggrin.gif
Atsakyti
Aš irgi esu prieš mušimą 4u.gif Nesvarbu, koks tai gyvūnas bebūtų. Žiaurumu gali tik dar didesnį žiaurumą iššaukti.
Mano kysa irgi kartais bando kąsti, kai ją glostom. Bet ji tai daro žaisdama, jai rankos, lyg koks žaisliukas. Tai aš kai ji tai daro, iškart patraukiu rankas ir sakau, kad negalima. Tai jau po kelių kartų, matau, kad mažiau kandžiojas. Manau, pati baisiausia bausmė mažam kačiukui ignoravimas 4u.gif Nes juk jis (bent jau mano kysa) kaip kokia "uodegytė" paskui sekioja ir nori dėmesio.
Dar labai gera priemonė švirkštas (aišku su nulaužta adata, kad tik plona plona vandens srovelė tekėtų) su vandeniu smile.gif Čia irgi kažkuri forumietė patarė. Būdavo lenda prie užuolaidų, drąsko. Tai aš porą kartų iš to švirkšto pataikiau, lėkė kaip kulka nuo ten biggrin.gif O dabar, kai ji prieina prie užuolaidų, pakanka tik pasakyt jos vardą ir tuoj pat atsitraukia nuo užuolaidų smile.gif
Tfu tfu tfu, bet pakolkas susitvarkom ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eliza: 05 vasario 2007 - 15:04
QUOTE(Eliza @ 2007 02 05, 15:02)
Aš irgi esu prieš mušimą 4u.gif Nesvarbu, koks tai gyvūnas bebūtų. Žiaurumu gali tik dar didesnį žiaurumą iššaukti.
Mano kysa irgi kartais bando kąsti, kai ją glostom. Bet ji tai daro žaisdama, jai rankos, lyg koks žaisliukas. Tai aš kai ji tai daro, iškart patraukiu rankas ir sakau, kad negalima. Tai jau po kelių kartų, matau, kad mažiau kandžiojas. Manau, pati baisiausia bausmė mažam kačiukui ignoravimas 4u.gif Nes juk jis (bent jau mano kysa) kaip kokia "uodegytė" paskui sekioja ir nori dėmesio.
Dar labai gera priemonė švirkštas (aišku su nulaužta adata, kad tik plona plona vandens srovelė tekėtų) su vandeniu smile.gif Čia irgi kažkuri forumietė patarė. Būdavo lenda prie užuolaidų, drąsko. Tai aš porą kartų iš to švirkšto pataikiau, lėkė kaip kulka nuo ten biggrin.gif O dabar, kai ji prieina prie užuolaidų, pakanka tik pasakyt jos vardą ir tuoj pat atsitraukia nuo užuolaidų smile.gif
Tfu tfu tfu, bet pakolkas susitvarkom ax.gif

O jums reikėtų pasimokyti kaip katė mama auklėja savo mažylius. Jei ji nori išprausti, o šie dūksta ir kandžiojasi, tai ji kaip mat jiems į kaklą dantukus savo suleidžia ir laiko, dar paspardo užpakalį ir šie visiškai nurimsta atsipalaiduoja, guli ant nugarytės kojytes išskėtę, o katė juo išlaižo išmyluoja ir vėl paskelbiama taika. Todėl man kai pabandydavo dantukus suleisti aš iš karto gintis, savo nagučius į kaklą ir paskui glostau, glostau ir ką pradeda murkti biggrin.gif Bet nereikia ir patiems pradėti veltis į tokius žaidimus, nes jie greitai mokosi, o paskui nesupras kodėl prieš tai buvo galima, o dabar jau nebe schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(flag @ 2007 02 05, 13:04)
Mano katinelis augo be mamytes ne ji, mano katineli atstume nuo seimos kai jis dar turejo zysti. Dar ir dabar katinelis retkarciais zindzia tai kaldra, tai ranka, tai plaukus, o mes sakom Lariui mamytes truksta. Bet siaip jis irgi agresyvokas puola ant koju, ant ranku pasikandziot megsta, o kartais ir bereikalo. As sutinku su visais kurie sako kad kates tiesiog ginasi. Bet va siandien mano Mamytei buvo perdreksta koja katinelis pasidarbavo, o svarbiausia Mamyte nieko jam nepadare tai as jam per uzpakaliuka suseriau, bet kazkaip dejo i kojas katiniukas, o veliau atejo meilintis-atsiprasyt. O Mamytei netgi iki mesu idreske, zaizdele ilgai kraujavo sad.gif Bet mes su katineliu kolkas susitvarkome.  4u.gif


Viskas labai paparasta. Kadangi kaciukas buvo atstumtas nuo seimos, tai jis neismoko KAIP REIKIA ZAISTI.Jus matytumete kaip kartais net ziaurokai tarpusavyje zaidzia kaciukai doh.gif Bet taip jie ismoksta KIEK galima kasti (ad negautum daugiau) kiek galima dreksti ir tt.
FLAG pasiskaityk ankstesnius puslapius. Jums labai i tema butu pasinesioti su savimi vandens purkstukus wink.gif
Arba jei kaciukas kanda reikia iseiti is kambario ir uzdaryti duris (ignoruoti) .
JOKIU BUDU negali musti per uzpakali- kates tarpusavyje taip NIEKADA nesimusa- taip jos kviecia PAZAISTI. Vadinasi jus kaciuku gaunasi kad nenubaudziate o paskatinate...

QUOTE(Smandi @ 2007 02 05, 14:49)
mano supratimu, tai katytės mušti negalima ypač tokios mažos, ji tiesiog nesupranta kas vyksta. jei ji išsigando ir drėskė su nagučiais o jūs dar po to ją papurtėt, tai manau atsakas tik toks ir tegalėjo būti - katė dar labaiu ginasi ir puola. manyčiau reikėtu tiesiog ja bausti ignoravimu jos ir jokiu būdu ne fiziškai.
katė ginasi net ir beviltiškoj situacijoj. O iš pradžių jei kanda, tai ji juk žvėris, viena iš plėšriausių žemėje ! tiesiog taip mokosi pagrindinių savo išgyvenimo veiksmų. Be to katės LABAI kerštingos, atsargiai biggrin.gif


Briedas. Matytum kaip kates mamos maziukus kartais papurto. Butent yra labai teisingas polegis paimti uz kupros ir paputyti, o poto (atsargiai) numetus i sona ignoruoti.

O del kaciu kerstavimo tai tai sugalvojo ZMONES !!! deja nuvilsiu, bet kates nera tokie jau protingi gyvunai, kad zinotu kas yra kerstas. lotuliukas.gif
Kiekviena vadinama "kersta" galima paaiskinti kodel kate taip pasielge, bet tai NERA KERSTAVIMAS.
Jei kate kazka daro (ka jus vadinate kerstu) vadinasi JUS blogai elgiates.

Pvz: primyzimas i batus. KOju prakaito kvapas turi panasu kvapa i katino slapimo zymejima (cia jau molekuliniam lygmenyje o ne uosles) taigi jei kate/katinas slapinasi i batus vadinasi jis/ji:1) zymi teritorija gindami savaja- gal kaciukas dar nera ishsiaiskines savo vietos "gaujoje" ir tas i kurio batus buvo pasisiota kol kas jo nuomone yra "auksciau pagal hierarchija" taigi jis/ji bando toiu budu "pasikelti", nes i atvira kova prisibijo stoti. 2) kaciukas/katyte perduoda informacija kitoms katems/katinams savo brendimo/rujojimo laikotarpiu.

Ir tt ir tt

Atsakyti
oho kiek issiaiskinau,pasirodo per uzpakaliuka pliaukstelt negalima kai norima sudrausmint, reik uz kuprytes papurtyt ax.gif jei ka tai dabar taip ir darysim mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas nors galit pasakyt kaip kaciukui isaiskint kad jis laidu neliestu? jau taip nori juos grauzti, bet tik tada kai esam namie ax.gif kai nieko nera tada jis isvis nieko neliecia, miega turbut g.gif atrodo demesio jam lyg ir netruksta, bet prie laidu ji traukia blink.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 02 08, 20:43-->
QUOTE(Ievute smile.gif @ 2007 02 08, 20:43)
gal kas nors galit pasakyt kaip kaciukui isaiskint kad jis laidu neliestu? jau taip nori juos grauzti, bet tik tada kai esam namie ax.gif kai nieko nera tada jis isvis nieko neliecia, miega turbut g.gif atrodo demesio jam lyg ir netruksta, bet prie laidu ji traukia blink.gif

Oi šito ir ašlabai bijau, radau perkąstą kolonėlių laidą bijau.gif , gerai kad neįjungtos buvo. Taip bijau, kad neužmuštu elektra, dabar į tą kambarį, kur stovi kompai ir kita laidų raizgalynė jiems tabu. Nežinau ar čia įmanoma užkirsti kelią g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mazoji_arka: 08 vasario 2007 - 21:55
QUOTE(Nereali @ 2007 02 07, 23:37)
Briedas. Matytum kaip kates mamos maziukus kartais papurto. Butent yra labai teisingas polegis paimti uz kupros ir paputyti, o poto (atsargiai) numetus i sona ignoruoti.

O del kaciu kerstavimo tai tai sugalvojo ZMONES !!! deja nuvilsiu, bet kates nera tokie jau protingi gyvunai, kad zinotu kas yra kerstas.  lotuliukas.gif
Kiekviena vadinama "kersta" galima paaiskinti kodel kate taip pasielge, bet tai NERA KERSTAVIMAS.
Jei kate kazka daro (ka jus vadinate kerstu) vadinasi JUS blogai elgiates.

Pvz: primyzimas i batus. KOju prakaito kvapas turi panasu kvapa i katino slapimo zymejima (cia jau molekuliniam lygmenyje o ne uosles) taigi jei kate/katinas slapinasi i batus vadinasi jis/ji:1) zymi teritorija gindami savaja- gal kaciukas dar nera ishsiaiskines savo vietos "gaujoje" ir tas i kurio batus buvo pasisiota kol kas jo nuomone yra "auksciau pagal hierarchija" taigi jis/ji bando toiu budu "pasikelti", nes i atvira kova prisibijo stoti. 2) kaciukas/katyte perduoda informacija kitoms katems/katinams savo brendimo/rujojimo laikotarpiu.

Ir tt ir tt

tai jeigu tik papurto tai gal ir taip, bet jei prieš tai jį mušė ir dar po to naudoja jėgą, tegul bus ir purtymas, nemanau kad tai briedas smile.gif dabartinė mano katė labai rami, tačiau jeigu jau suspykstame dažniausiai tenka nusileisti man. galų gale juk ji tik žvėriukas ir ginasi ne taip kaip šuo, subarei - pabruko uodegą, aš kaltas, kaltas...

O kaip pavadinti katino piktybišką elgesį:
1. stebėjimą kada bus pradarytos (net ir vos vos pravertas) durys į kambarį į kurį jo neleidžia,
2. staigų nėrimą ant lovos,
3. sysiojimą visada į tą pačią vietą?
Katinas darydavo tai būtinai kai niekas nemato thumbup.gif
nemanau kad katinai neprotingi, Net labai protingi. ir jiems padarytą piktą arna kažką ne taip kaip jie norėtų labai ilgai atsimena doh.gif .
Aišku jūs galite nesutikti smile.gif be to katės labai skirtingos būna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smandi @ 2007 02 09, 09:33)
tai jeigu tik papurto tai gal ir taip, bet jei prieš tai jį mušė ir dar po to naudoja jėgą, tegul bus ir purtymas, nemanau kad tai briedas smile.gif dabartinė mano katė labai rami, tačiau jeigu jau suspykstame dažniausiai tenka nusileisti man. galų gale juk ji tik žvėriukas ir ginasi ne taip kaip šuo, subarei - pabruko uodegą, aš kaltas, kaltas...

O kaip pavadinti katino piktybišką elgesį:
1. stebėjimą kada bus pradarytos (net ir vos vos pravertas) durys į kambarį į kurį jo neleidžia,
2. staigų nėrimą ant lovos,
3. sysiojimą visada į tą pačią vietą?
Katinas darydavo tai būtinai kai niekas nemato thumbup.gif
nemanau kad katinai neprotingi, Net labai protingi. ir jiems padarytą piktą arna kažką ne taip kaip jie norėtų labai ilgai atsimena doh.gif .
Aišku jūs galite nesutikti smile.gif be to katės labai skirtingos būna biggrin.gif


As manau, kad surasytos problemos yra neishspresta (arba ishspresta i katino puse) HIERARCHIJOS problema.
Atsakyti
Apie laidus ax.gif
Atpras, kai pakratys 220 tongue.gif juokauju, nors labai galimas dalykas.
Mano senoji Juodoji taip elgdavosi tik tam tikrais atvejais...kai per garsiai klausydavausi muzikos, va tada taip išreikšdavo savo protestus-kramtyti triukšmo šaltinį. Dar, jei triukšmo šaltinis būdavo mano gerklė (per spigiai dainuodavau) atlėkusi šerdavo per burną. Nestipriai, bet konkrečiai. Tai dabar su tais laidais reiktų išsiaiškinti kodėl kramto:
1. Priežastis: nemalonus triukšmas "prijungtas" prie tų laidų;
2. Priežastis: kažkada skaičiau vienoje kačių auginimo knygoje (berods "Mūsų katės", autoriaus taip pat nepamenu g.gif schmoll.gif ), kad jei katės bando graužti trikotažą, sintetinius dalykus ar plastmasę, galimas dalykas, kad jūsų augintinei trūksta vitaminų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kakošėlio mamka: 09 vasario 2007 - 13:13