Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

Sveikos kačių mylėtojos 4u.gif
Dievuliau, kaip apsidžiaugiau atradus šitą forumą thumbup.gif
Mano katei liepą suėjo 2 metukai, kastruota buvo 6 mėn. Tačiau nuo mažumės ji kaip pitbulis pasiutus. Nieko neprisileidžia, apie paglostymą nėra ir kalbos..Svarbiausia (ir man skaudžiausia) tai, kad aš ją prižiūriu, rūpinuosi, o ji puola tik mane, mano vyro bijo kaip velnias kryžiaus..Kartais galiu eiti, o ji puola ant kojų, kanda, drąskosi, šoka kuo aukščiau, jei guliu tai taikosi į rankas arba į veidą..Pastoviai esu apdrąskytom rankom, kojom, o žaizdos kartais gan gilios būna ir man supuliuoja..Galvojau ir migdyti ją, bet skauda širdį..Gal yra kokių raminamųjų?
Žinoma, kai ji nori tai ateina pas mane, būna kartais meili.Užėjus šiems meilės priepuoliams, galiu ją myluoti kaip noriu, bet tik pajuntu, kad ji įsitempia turiu staigiai ją paleisti ir nešti kudašių.. Tačiau šiuo metu laukiuosi ir kartais pagalvoju kaip bus kai gims vaikelis.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2011 02 20, 20:32)
Vaje... nepavydetina situacija.
1. Kates sterilizuota?
siaip sterilizacija stebuklu nepadaro, bet akivaizdziai susvelnina charakteri.
2. Katei dar nera metu? ar jau suejo?
Jei ant greicio imsites visu priemoniu ja suvaldyt dar gal yra imanoma.
3. Jums kada gimdyt?
Ar turetumet kur uzdaryt/nuvezt kate kai gims vaikas? As nedrisciau rizikuot maziuko sveikata.  blush2.gif


1 Ne,norejau sterilizuoti,bet vetas pasake sulaukti pirmo morciaus ir kai praeis tik tada sterilizuoti.
2 kita menesi bus metai
3 Liepos pabaigoje.Neturiu kur jos nuvezti.
QUOTE(Nereali @ 2011 02 20, 21:03)
Dzakonda as visu pirma kate sterilizuociau, ir tuo paciu paimciau krauja tyrimams FELV, FIV, FIP ir bendram tyrimui. Kartais agresija rodo problemas viduje.

Aciu uz patarimus 4u.gif
Laukiu kada bus morcius ir tada sterilizuosiu,nors skaiciau kad ir nesulaukus jo galima sterilizuoti,bet vetas pries.
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2011 02 21, 08:27)
1 Ne,norejau sterilizuoti,bet vetas pasake sulaukti pirmo  morciaus ir kai praeis tik tada sterilizuoti.
2 kita menesi bus metai
3 Liepos pabaigoje.Neturiu kur jos nuvezti.

Aciu uz patarimus 4u.gif
Laukiu kada bus morcius ir tada sterilizuosiu,nors skaiciau kad ir nesulaukus jo galima sterilizuoti,bet vetas pries.

Nebūtina laukti pirmojo morčiaus smile.gif Jai jau beveik metai, tikrai galima sterilizuoti. Jei vetas prieš sterilizaciją iki morčiaus ir jos nedarys, tai operuokit pas kitą vetą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Colomba: 21 vasario 2011 - 09:50
QUOTE(Džakonda' @ 2011 02 21, 08:27)
1 Ne,norejau sterilizuoti,bet vetas pasake sulaukti pirmo  morciaus ir kai praeis tik tada sterilizuoti.
2 kita menesi bus metai
3 Liepos pabaigoje.Neturiu kur jos nuvezti.

Aciu uz patarimus 4u.gif
Laukiu kada bus morcius ir tada sterilizuosiu,nors skaiciau kad ir nesulaukus jo galima sterilizuoti,bet vetas pries.


Dzakonda, nelaukit morciaus. Nerekomenduojama operuoti per PATI morciu, nes tuo metu yra didelio kraujavimo rizika. Bet laukti kada jis prasides ir pasibaigs TIKRAI NEREIKIA.

Kuo anksciau steriliuosit tuo geriau bus.
Ir paskaitykite visas temas apie "pasiutusias kates" patarimu buvo daug.
Atsakyti
Sterilizacija visai jos nepakeite,ji net kazkokia dar pyktesne pasidare unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2011 03 16, 18:17)
Sterilizacija visai jos nepakeite,ji net kazkokia dar pyktesne pasidare unsure.gif

musiske po sterilizacijos tai ir nepasikeite kaip sakant zaidimo pobudis kast i ranka biggrin.gif liko bet tik daugiau gulinet pradejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Džakonda' @ 2011 03 16, 18:17)
Sterilizacija visai jos nepakeite,ji net kazkokia dar pyktesne pasidare unsure.gif


Mano po sterilizacijos irgi piktesnė pasidarė... O.o
Atsakyti
sveikos,
noriu patarimo ir as.
Nusipirkau kate, ji su dokumentais, jai 4 menesiai.
pas mane gyvena 3 savaites.
parsivezus buvo labai dodele baile, slapstesi. as ja apgyvendinau viename kambary, nes turiu 2 katinus(abu labai ramus ir meilus). Po keliu dienu kate susidraugavo su katinais, taciau ne su manimi. atrodo neskriaudziu, seriu aukstos kokybes maistu, negasdinu jos, o ji ant manes snypscia. negaliu paimti i rankas, nes atrodo kaip laukine, brezia, snypscia.
o vakarais ateina, kad paglostyciau. pamurkia, pamurkia..
siandien dariau pusrycius katinams, nuejau jos ieskoti, o ji snypscia. liko be pusryciu.
pirma karta man taip. ar jai kada praeis visa tai? ka daryt?

is anksto aciu.
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 04, 16:27)
sveikos,
noriu patarimo ir as.
Nusipirkau kate, ji su dokumentais, jai 4 menesiai.
pas mane gyvena 3 savaites.
parsivezus buvo labai dodele baile, slapstesi. as ja apgyvendinau viename kambary, nes turiu 2 katinus(abu labai ramus ir meilus). Po keliu dienu kate susidraugavo su katinais, taciau ne su manimi. atrodo neskriaudziu, seriu aukstos kokybes maistu, negasdinu jos, o ji ant manes snypscia. negaliu paimti i rankas, nes atrodo kaip laukine, brezia, snypscia.
o vakarais ateina, kad paglostyciau. pamurkia, pamurkia..
siandien dariau pusrycius katinams, nuejau jos ieskoti, o ji snypscia. liko be pusryciu.
pirma karta man taip. ar jai kada praeis visa tai? ka daryt?

is anksto aciu.

Manau,reiketu tiesiog islaukti,neaisku,kokiose salygose ji gyveno anksciau,gal nebuvo pratinta prie zmoniu,gal nepasitiki-jai stresas.Jei butu viena-gal priprastu greiciau,bet kai turi su kuo draugauti,gali buti,kad adaptacija uztruks ilgiau...patarciau nelisti prie jos,tik maitinti,ir laukti...Mes turejom tokia laukine kate,tai pora savaiciu pratunojo pasislepus tamsiam kampe,islysdavo tik paesti,kai mes miegot nueidavom.Ten,kur ji augo anksciau,irgi buvo tokia laukine-prie ranku nesileido ir atbegdavo tik pieno palakti kartu su kitom katem,maitinosi ziurkem...Laukiau...po poros savaiciu jau leidosi trumpai paglostoma,dar po kiek laiko-ir ant ranku galejau paimti...vaikams glostoma ilgai nesileido.ir skriaude mano merginas-uzpuldavo,maista atimdavo biggrin.gif bet su metais vis labiau socializavosi,daresi meilesne,kai jos netekom,labai isgyvenom-buvo lygiavertis seimos narys...Taip kad svarbiausia sioje situacijoje,manau-kantrybe ir meile,ir viskas turetu susitvarkyti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_Aguona_ @ 2014 03 04, 16:27)
sveikos,
noriu patarimo ir as.
Nusipirkau kate, ji su dokumentais, jai 4 menesiai.
pas mane gyvena 3 savaites.
parsivezus buvo labai dodele baile, slapstesi. as ja apgyvendinau viename kambary, nes turiu 2 katinus(abu labai ramus ir meilus). Po keliu dienu kate susidraugavo su katinais, taciau ne su manimi. atrodo neskriaudziu, seriu aukstos kokybes maistu, negasdinu jos, o ji ant manes snypscia. negaliu paimti i rankas, nes atrodo kaip laukine, brezia, snypscia.
o vakarais ateina, kad paglostyciau. pamurkia, pamurkia..
siandien dariau pusrycius katinams, nuejau jos ieskoti, o ji snypscia. liko be pusryciu.
pirma karta man taip. ar jai kada praeis visa tai? ka daryt?

is anksto aciu.


Atsiprašau, su dokumentais? Ar tai reiškia iš veislyno? Tokia laukinė katė iš veislyno? blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2014 03 07, 09:33)
Atsiprašau, su dokumentais? Ar tai reiškia iš veislyno? Tokia laukinė katė iš veislyno?  blink.gif  blink.gif

na ji dvi dienas iki manes vaziavo, tai gal ja nugasdino bevesdami. dabar jau lyg apsiprato, galiu ir paimti trumpam, taciau tikrai nepatinka ant ranku, nes jauciu kaip sirdele dreba, tai stengiuosi neterorizuoti. jau nustojo snypsti, ateina pasiglaustyti. 4u.gif toookia meilute moka but, ypac kai alkana wub.gif
Atsakyti
Žinokit, vistiek labai neįprastas veislyno katei, elgesys. Jos turėtų būti socializuotos, o jūsiškė panašu, kad ne g.gif
Atsakyti