Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

QUOTE(kokonas @ 2009 02 12, 13:04)
Na nežinau, nevaidinu visažinės, bet man nei su katinu, nei su šunimis ir jų " šventom "vietelėm nėra problemų, darau viską ką kada reikėjo daryti be jokių problemų.Tiesa tai galiu padaryti tik aš, kitiem būna parodomi dantys ir nagai.
Beje pas vet. gydytojus būna problemų, savo dičkį vos nulaikau, bet namie šilkinis.


Gerai iš tikrųjų kai gyvūnas taip šeimininku pasitiki. thumbup.gif
Atsakyti
Mano kate, tiksliau - dar katyte, pusmetine, cia viena karta irgi sumaste pradet kandziotis ir draskytis, kai nagus eilini karta jai kirpau (nors siaip ji mane labai gerbia ir myli) - gal nepatiko, kad vyras salia sedejo (va jo jinai labai nemyli, snypscia jei per arti prieina ir bega sleptis po lova). Tai vyras koks patenkintas sedejo, sako - va va, ir tu su kate nesusitvarkyt pradesi doh.gif Nu zinokit, tikrai supykau - neleisiu, kad gyvunas man valdzia rodytu ir manes neklausytu. Atsinesiau savo vaiko storesne kojinyte, aisku - svieziai isplauta, kad nebutu vaiko kvapo, ir uzmoviau ant galvos katei. Nieko jai skaudaus - nespaude galvos, kvepuot eina, tik tamsu ir nepatogu. Ale iskart kaip silkine pasidare - nagus nukarpiau kaip nuo kokios pliusines thumbup.gif Po to nuemiau kojine, tai purtesi, purtesi, visa pasimetus, po to murkt eme ir glaustytis, kaip visada... Daugiau tokiu priemoniu nebeprireike kol kas, vel leidzia nagucius graziai karpyt. ax.gif

O gal kas patartu, kaip susidraugaut su kate mano vyrui? Is karto pripazistu, kad jis pats kaltas - kelis kartus gan skaudziai ja nubaude unsure.gif verysad.gif (na neprisigalvokit tik - jokiu ten kankinimu, tiesiog ant zemes per grubiai numete, per uzpakali uzmete ir pan. Ir aisku, visa tai garsiu rekimu palydejo...). Visom kritikuotojom uzbegdama uz akiu galiu pasakyt, kad zinau, ka taip negalima ir del to su vyru labai susipykus buvau, bet visgi yra kaip yra. Jis sunis dresuot iprates, tai ir elges su kate, kaip su sunim. Dabar mato rezultatus ir jau pripazista, kad neteisingai elgesi, stengiasi kates auklejima palikt man. Tik idomu, ar imanoma, kad musu katyte kada nors ziures i ji kaip i miela seimininka, o ne kaip i namu bauba? Skaudziausia tai, kad kate buvo butent jo svajone, tai as labai siausiausi, kai jis uzsimane isigyt kaciuka - bijojau del musu vaiku. Gal del to ir stengesi maniskis taip grieztai aukleti kate... O dabar situacija tokia, kad kate neatstoja nuo manes ne per zingsni, su manim miega, prie manes glaustosi, va ir dabar tarp manes ir kompo klaviaturos isitaisiusi murkia - o vyrui nesileidzia i rankas paimama, snypscia ir bega sleptis... unsure.gif Ir kates gaila, ir vyro... blush2.gif
Atsakyti
Gal skanestai pades? smile.gif Vyras tegu duoda koki skanesta..aisq ,kantrybes reikes daug smile.gif laukiant ir ranka nutirps. bet gal ir ateis... jus laikikit katyte,o jis tegu bando paglostyt.MB patevis lindo prie maniskio.. kaip su suniu elges.padauze,tai atgal gavo ,kai pamaciau.Juk jie mazesni.ir trapesni.O ji bijo,ir piksta ant Jusu vyro.. smile.gif
Atsakyti
Mano kate nemegsta svetimu zmoniu ir jei kas megina prie jos list draskosi.Taip pat draugauja ne su visais seimos nariais.Kurie ja kazkada erzino, niekaip nebegali prisijaukint. Kates tokie gyvunai, kad nepamirsta skriaudu. Viena yra bausti kate uz netinkama elgesi, o kita erzinti. Ir siaip manau, kad kates atsirenka kokius zmones prisileisti, o kokiu ne smile.gif Tiesa, kiti namiskiai bando ja prisijaukinti skanestais.Ji buna gera, kol gauna skanesta, o paskui vel daro savo lotuliukas.gif Nelengvo charakterio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosa86: 26 rugsėjo 2009 - 18:24
Tai kol kas ir bandom taip - per maista, per glostymus (man kate laikant rankose) pratint. Bet cia turbut kaip su zmonem - prievarta mielas nebusi smile.gif Dabar isvis esam taip sutare, kad ja maitina tik vyras, pries idedamas maisto kaskart ja pasnekina. Ale ir tada dar sugeba apsnypst ji, po vonia pati pasilindus, pasislepus... doh.gif Tikrai charakteris sudetingas. Svetimu taip pat nemegsta - slepiasi, o jei kas bando glostyt - snypscia. Tikiuos neturesim problemu del to ateity unsure.gif
Atsakyti
mamos, gal kas priglaustumėt katytę? Laiptinėj prieš dvi sav radau dvi nabagėles, išsigandusias, bijančias žmogaus.. nu negalėjau palikt, parsinešiau, bet bėda, kad mano šunys nemėgsta kačių, Lora net buvo sužeidusi mūsų senają katę (ją teko išvežti mamai), tai didelė problema laikyti jas.. skambinau į Nuarą, Lesę, Pifą, nėra laisvų narvų, o Nuare pasiūlė atvežti ir užmigdyti, bet neleidžia man širdis.. Dabar katytės jau daro į dėžutę, nebėra baugščios, valgo viską ir būtų labai geros draugės.. Padėkit surasti joms namučius.. abi mažytės, baltoji kiek didesnė.. Gal kas iš pažįstamų ar draugų sutiktų turėti naują gyventoją..? galime atvežti į kitus miestus, susitartume..

user posted image

user posted image

http://www.facebook....mp;l=0c657dd5e9
Atsakyti
Perskaiciau visa tema-nuo pradzios iki galo,bandysiu ir saviske aukleti,nes jau visai uzsilipo ant galvos,priglaudziau nabagele,o dabar geit man paciai reiks is namu iseiti. lotuliukas.gif Aisku,kas turi problemu,tas supranta,kad juokai cia menki,kai kate isikaraliauja namuose.Viena metoda jau isbandziau,daviau ka tik sprigta i nosi,tai apakus buvo. blink.gif Is pradziu dar ziurejo i mane kaip sakydama,"negaliu patiket,afigelinai seimininke visai?",bet paskui pabruko uodega ir nepuole atgal.Mano didziam nustebimui greit sumojo,kad sioj vietoj cia visai tiktu pamurkti. lotuliukas.gif Gudri nerealiai!Juk neismesi i gatve atgal,tai teks auklet,vargti.Gal pavyks susidraugauti mums.Kada nors veliau parasysiu kaip mums sekasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip jūs tuos katinus apšnypščiat? bigsmile.gif Nu nesuprantu, kokį garsą reikia leisti? g.gif Ššššššššššš? Ar pššššššššš? lotuliukas.gif Ar dar kaip? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vergine @ 2010 06 05, 17:20)
O kaip jūs tuos katinus apšnypščiat?  bigsmile.gif Nu nesuprantu, kokį garsą reikia leisti? g.gif Ššššššššššš? Ar pššššššššš? lotuliukas.gif Ar dar kaip? smile.gif


Tu man paskambink as tau pasnypsiu i rageli lotuliukas.gif (telefonas yra mano puslapyje)
siaip garsas panasus i Chaaaa ar chaaaeee.

Na isivaizduok kaip kates pjaunasi kai gasdina viena kita.
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2010 06 06, 10:00)
Tu man paskambink as tau pasnypsiu i rageli  lotuliukas.gif (telefonas yra mano puslapyje)
siaip garsas panasus i Chaaaa ar chaaaeee.

Na isivaizduok kaip kates pjaunasi kai gasdina viena kita.


Tik speju kad tai daryti reik kad niekas nematytu, o tai poto pakankamai sunku bus paaiskinti kad viso labo kate aukleji. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(v-i-k-a @ 2010 06 06, 09:04)
Tik speju kad tai daryti reik kad niekas nematytu, o tai poto pakankamai sunku bus paaiskinti kad viso labo kate aukleji. hihihi.gif


O jooo lotuliukas.gif mano tevai nuosirdziai pagalvojo, kad as isprotejau kai viena karta prie ju apsnypsciau kate doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2010 06 06, 10:00)
Tu man paskambink as tau pasnypsiu i rageli  lotuliukas.gif (telefonas yra mano puslapyje)
siaip garsas panasus i Chaaaa ar chaaaeee.

Na isivaizduok kaip kates pjaunasi kai gasdina viena kita.

Na dabar gal įsivaizduoju biggrin.gif

QUOTE(Nereali @ 2010 06 06, 11:21)
O jooo  lotuliukas.gif  mano tevai nuosirdziai pagalvojo, kad as isprotejau kai viena karta prie ju apsnypsciau kate  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Dabar laukiu, kada turėsiu galimybę savo bernus apšnypšt, būt gerai, kad kokį zbytką padarytų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti