Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

Musiskekei 3 men ir ji taip pat siaubingai padukus smile.gif Kartais vadinam katasuniu lotuliukas.gif Bet man atrodo dauguma jaunu kaciuku buna tikri isdykeliai, o po to isauga ax.gif Tai kol kas leidziu dukt praktiskai tiek, kiek jai norisi. Turi kalna zaisliuku ir imtyniu partneri pliusini briedi thumbup.gif Nors mylimiausias zaislas yra rankos ir tik ir taikosi kaip ikast savo astriais dantukai doh.gif Kartais, kai jai buna dukimo nuotaika, tai net paglostyt negali, iskart sega savo adatytem i ranka doh.gif Vandens purkstukas praktiskai nepadeda, galvoja, kad cia toks zaidimas, atsiseda ant uzpakaliniu kojyciu, o su priekinem musa purkstuka doh.gif lotuliukas.gif taciau bijo citrinos. Kartais, kai pradeda kast i ranka, as jai pakisu nenulupta citrina, iskart nustoja kast (nepatinka kvapas) Kas turi panasiu bedu, siulau pabandyt citrina, gal pagelbes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2009 02 09, 13:30)
Musiskekei 3 men ir ji taip pat siaubingai padukus  smile.gif Kartais vadinam katasuniu  lotuliukas.gif Bet man atrodo dauguma jaunu kaciuku buna tikri isdykeliai, o po to isauga  ax.gif  Tai kol kas leidziu dukt praktiskai tiek, kiek jai norisi. Turi kalna zaisliuku ir imtyniu partneri pliusini briedi  thumbup.gif Nors mylimiausias zaislas yra rankos ir tik ir taikosi kaip ikast savo astriais dantukai  doh.gif Kartais, kai jai buna dukimo nuotaika, tai net paglostyt negali, iskart sega savo adatytem i ranka  doh.gif Vandens purkstukas praktiskai nepadeda, galvoja, kad cia toks zaidimas, atsiseda ant uzpakaliniu kojyciu, o su priekinem musa purkstuka  doh.gif  lotuliukas.gif  taciau bijo citrinos. Kartais, kai pradeda kast i ranka, as jai pakisu nenulupta citrina, iskart nustoja kast (nepatinka kvapas) Kas turi panasiu bedu, siulau pabandyt citrina, gal pagelbes  mirksiukas.gif

Hehe, ir nagu lako, ir alkoholio kvapas nepatinka lotuliukas.gif
Atsakyti
O maniskiui alus patinka bigsmile.gif Aisku mes jo neduodam, bet nuo pirsto nulaizouser posted image
Atsakyti
Siandien atsibudau nuo to,kad katinai duko...ir patinas kulverstukus dare..ir puole mamka savo biggrin.gif juokingi kokie...biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2009 02 09, 13:30)
Kartais, kai pradeda kast i ranka, as jai pakisu nenulupta citrina, iskart nustoja kast (nepatinka kvapas) Kas turi panasiu bedu, siulau pabandyt citrina, gal pagelbes  mirksiukas.gif


Katėms visi citrusiniai vaisiai paprastai nepatinka, tiek citrinos, tiek mandarinai, tiek apelsinai. thumbup.gif Nors tai ir nuo katės uoslės priklauso - jeigu uoslė silpnesnė, gali ir visai nereaguoti.
Atsakyti
Neradau temos, prie kurios tiktų, gal kam pravers.

Netyčia internete aptikau tokį straipsnį apie tai, kaip galima pasidaryti tam tikrus "tramdomuosius marškinius" katei, kad išeitų lengviau ją apžiūrėti.

Detalus aprašymas čia: http://www.vetmed.ws..._restraint.aspx

Gal kam pravers jei kartais reikia atlikti kokią nors procedūrą katei, kuri katei visai nepatinka, ypač kai reikia apžiūrėti kokią skaudamą koją, o katė nesileidžia.

Su tuo popieriniu puoduku na tikrai gera mintis kad nesikandžiotų, būtų man labai pravertę kai reikėjo namie žaizdą prie katės subinės valyti. doh.gif
Atsakyti
Gal ir neblogai.
Tik aš panaudoju tokiam reikalui papraščiausią didesnį rankšluostį.Nesenai leidau vaistus kaimynų katinui, tai suvyniojau kaip leliuką, tik subinytę palikau,"durt ir viskas '.Na, o mano šunys ir katinas nieko man nedaro, kad ir ką aš jiem darau.
žino, kad aš bosas.Katinas dar bandė urgzti, tai apšnypiau ir šventa,net užsimerkė vargšelis.Na, o po procedūrų duodu ką nors skanaus, pašnekinu.
Manau, kad tai auklėjimo reikalas, jeigu reikia 5 laikyti, kad kažką tai padaryti gyvūnėliui, pvz. vaistų leidimas, nagų karpymas, tai tikrai tik šeimininkų apsileidimas.
Atleiskit, jeigu ką nors įžeidžiau.
Atsakyti
"Šeimininkų apsileidimas". Žiaurokai Tu čia, kiekvienas gyvūnas yra skirtingas, skirtingai elgasi kiekvienoje situacijoje. Turėjom katę, tai jai išvis jokio rankšluosčio nereikėjo. Kai leisdavom vaistus, tupėdavo ir nei krust, veterinarai akis išsprogdinę žiūrėdavo. O katiną tikrai reikėjo daug jėgos prilaikyti, 8kg. atlaikyti ne juokas ir rankšluostis jau sunkiai gelbėjo, dar kai 5 adatos laukia. Tai pvz.jei lyginant savo katę, kuriai nieko nereikia, nors auklėjimas buvo vienodas su katinu ir tavo kaimynės katiną, kuriam rankšluosčio reikia, galiu drąsiai išvadinti ją apsileidusia? nenorėčiau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kokonas @ 2009 02 12, 09:35)
Manau, kad tai auklėjimo reikalas, jeigu reikia 5 laikyti, kad kažką tai padaryti gyvūnėliui, pvz. vaistų leidimas, nagų karpymas, tai tikrai tik šeimininkų apsileidimas.


Na čia man atrodo kad labai nuo gyvūno priklauso ir kokia bėda. g.gif Vienas gyvūnas susižeidęs bėgs pas šeimininką, o kitas palys kur nors po lova ir neprišnekinsi gražiuoju.

Vaistų leidimas ar nagų karpymas tai čia tik gėlytės, o vat buvo mūsų katė kartą pasitempus koją - katė rami, rankinė, o tos kojos nedavė apžiūrėt nors tu ką, kanda - o apžiūrėt tai reikia kas atsitiko. Apdrąskymai tai nieko tokio, o vat nuo įkandimo jau reik stabligės injekcijos. g.gif

Papildyta:
QUOTE(night_ @ 2009 02 12, 12:01)
Turėjom katę, tai jai išvis jokio rankšluosčio nereikėjo. Kai leisdavom vaistus, tupėdavo ir nei krust, veterinarai akis išsprogdinę žiūrėdavo. O katiną tikrai reikėjo daug jėgos prilaikyti, 8kg. atlaikyti ne juokas ir rankšluostis jau sunkiai gelbėjo, dar kai 5 adatos laukia.


Su mūsiškėm irgi panašiai, vienai gali ką nori daryt su ausim, snukiu, vaistus šert, vaistus leist - vienodai, o vat pabandyk prie jos letenų lysti, tigras, ne katinas. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 02 12, 13:16)
Su mūsiškėm irgi panašiai, vienai gali ką nori daryt su ausim, snukiu, vaistus šert, vaistus leist - vienodai, o vat pabandyk prie jos letenų lysti, tigras, ne katinas.  doh.gif

Maniškio letenos sveikos, bet kai bandau paliesti tai gaunu atgal, kad daugiau nebenoriu laugh.gif nežinau, kodėl jam taip brangios tos jo letenos. Gaila, Elemire, kad pabėgai iš kačių skyrelio...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(night_ @ 2009 02 12, 12:23)
Maniškio letenos sveikos, bet kai bandau paliesti tai gaunu atgal, kad daugiau nebenoriu laugh.gif nežinau, kodėl jam taip brangios tos jo letenos.


Apskritai ko gero su katėm sunkiausia būna su letenom ir pauodegiu, turbūt kad letenos katei pagrindinis kaip ir savigynos šaltinis, o pauodegys tai kiekvienam gyvūnui šventa vieta. hihihi.gif

Atsakyti
Na nežinau, nevaidinu visažinės, bet man nei su katinu, nei su šunimis ir jų " šventom "vietelėm nėra problemų, darau viską ką kada reikėjo daryti be jokių problemų.Tiesa tai galiu padaryti tik aš, kitiem būna parodomi dantys ir nagai.
Beje pas vet. gydytojus būna problemų, savo dičkį vos nulaikau, bet namie šilkinis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kokonas: 12 vasario 2009 - 13:06