Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

QUOTE(*Smilga* @ 2008 12 23, 15:10)
Taip, katyte jau naujuose namučiuose. Tas sprendimas nebuvo nei lengvas, nei skubotas. Bandėm ir toliau kartu gyventi, pritaikyti gautus patarimus, bet.. kuo toliau situacija darėsi vis blogesnė. Surasti katei naujus namus man pasirode teisingiausias sprendimas.
Manau radau tikrai gerus žmones (tiksliau, jie mane rado), kurie nuoširdžiai nori katyte pasirūpinti. Ar jiems pavyks - parodys laikas. Pas juos katė dar tik kelios dienos. Sutarėm palaikyti ryšį, susirašom kasdien, aišku ašaroju skaitydama tuos laiškus, bet.. suprantu, kad ne aš čia esu svarbiausia. Svarbiausia, kad katė gavo antrą šansą, galimybę turėti namus ir šeimą. Labai tikiuosi, kad jiems pavyks susidraugauti, galbūt tuomet galėsiu pasakyti, kad ši liūdna istorija baigėsi laimingai.


O kaip ji elgiasi pas naujuosius šeimininkus?
Gal vis gi jai į gerą bus aplinkos pakeitimas. Tikiuosi, kad tai dar viena laiminga pabaiga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fenddi @ 2008 12 23, 15:30)
O kaip ji elgiasi pas naujuosius šeimininkus?
Gal vis gi jai į gerą bus aplinkos pakeitimas. Tikiuosi, kad tai dar viena laiminga pabaiga 4u.gif

Katė elgiasi lyg ir normaliai - tyrinėja aplinką, valgo, eina į tualetą, miega tai su vienu, tai su kitu lovoje. Bet draugauja tik su vaikais ( studentas ir paauglė ), o šeimininkės neprisileidžia. Bet dar tik kelios dienelės, kai jie kartu, manau reikia daugiau laiko.
Atsakyti
Sekmes Jums ir katytei!
Tikekimes, kad viskas bus gerai.
Atsakyti
Mano padukele niekaip neatpranta kandziotis... jai taip patinka mane pakandziot... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zalioji@ @ 2008 12 24, 22:16)
Mano padukele niekaip neatpranta kandziotis... jai taip patinka mane pakandziot...  doh.gif

Kaip keista, dabar manoji rami...smile.gif Miega ir valgo... Ech... blush2.gif
Atsakyti
Merginos, HEEEELP!
Turim katyte, kuriai jau 4 menesiai. Mums ja padovanojo, kai jau buvo 2 men. - truputi per anksti ja nuo mamos paeme (tik dabar tai suzinojau sita tema perskaicius), bet siaip problemu didesniu su ja nebuvo (na, kelis kartus prisysiojo ne vietoj, bet tai kaciukamas daznai pasitako smile.gif ): linksma, labai judri, savarankiska. Diena - duksta, nakti - miega, kaip angeliukas...
BET... Mazdaug pries 2 savaites viskas pasikeite - nakti taip duksta, kad, man atrodo, kaimynai greitai policija kviest prades doh.gif Bandom zaist su ja vakarais, kad issiduktu ir miegotu - tai padeda, bet tik keliom valandom. Nakti atsibunda ir tokius bardakus daro, kad miegot is vis neimanoma. Isvarto visus daiktus, batus istampo po visa buta, laksto, kaip isprotejus... verysad.gif Pradejom slept nakciai jos zaislus, kad nebutu pagundos dukt, bet nepadeda.
Butas pas mus labai nedidelis, durys yra tik i kambari, tai virtuveje isdaryt neiseis. O ji lanksto prie pat kambario duru visa nakti... verysad.gif O paryciais pradeda miaukt - i kambari prasosi.
Ka daryt?! Kaip ja apramint? Ir kodel ji beveik 2 menesius gyvendama pas mus, ramiai miegojo naktimis (arba tyliai vaiksciojo), o dabar draskosi?! Ir dar tik 4 menesiai - morciaus kaip ir negali dar buti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandute83 @ 2009 02 06, 11:05)
Butas pas mus labai nedidelis, durys yra tik i kambari, tai virtuveje isdaryt neiseis. O ji lanksto prie pat kambario duru visa nakti... verysad.gif O paryciais pradeda miaukt - i kambari prasosi.


Nuo miaukimo prie durų labai padeda vandens purkštukas. Taip pat galite sušlapinti letenėles, kai dūksta. Kuriam laikui apsiramins, kol iššivalys smile.gif

Iš savo patirties galiu pasakyti, kad man niekas nepadėjo. Teko priimti į lovą biggrin.gif
Nors jau suaugusi, bet vis dar naktimis palaksto. doh.gif
Atsakyti

BET... Mazdaug pries 2 savaites viskas pasikeite - nakti taip duksta, kad, man atrodo, kaimynai greitai policija kviest prades doh.gif

Del kaimynu maziausiai jaudinkis. Jokia policija del akstancio katino nevaziuos, o ir atvaziavus ka padrys? Triuksma matuos? Nuo katino???? lotuliukas.gif Ne vienas kaimynas nera idealas, o katinas juk muzikos nelaido, nesikeikia ir neklykia bei nesimusa su kitais girtais katinais lotuliukas.gif As irgi turiu durne kaimyne po savim-pas mane 2 katinai duodasi po buta naktimis-ji man is pradziu skambinejo ir aiskino bei grasino, tada as pasikeiciau tel nr., tai tik i radiatorius padauzo. O daiktus, kuriuos gali numesti as visus suslapstau nakti. Bet visada atras, ka numesti, ir vel girdziu bar bar i radiatorius. Nepadeda net tai, kad leidziu miegoti abiems su savim lovoj, vistiek jie turi atsisiusti apie 2 val. nakti
Atsakyti
Maniskiai laksto naktimis..rytais...diena..jiems nesvarbu niekas... biggrin.gif bet buna nelinksma...kai vaikinas miega..o jam per galva 5 kg ir 3,5 kg laksto...vercia viska kas po letenom pasimaiso smile.gif labai buna linksma ziuret biggrin.gif dbr lakste kaip pasiute...bet apsiramino smile.gif nakti savo meskere mazasis atsinesa i lova...ZAISK SU MANIMI biggrin.gif linksmi katineliai..
Atsakyti
QUOTE(Pandute83 @ 2009 02 06, 11:05)
Ka daryt?! Kaip ja apramint? Ir kodel ji beveik 2 menesius gyvendama pas mus, ramiai miegojo naktimis (arba tyliai vaiksciojo), o dabar draskosi?! Ir dar tik 4 menesiai - morciaus kaip ir negali dar buti unsure.gif


Turėtų pamažu išaugti ir sutingti. smile.gif
Tiesa, o katytė dieną viena namuose būna? Gali būti kad dieną jai nuobodu, o vat vakare žmonės pareina tai ir pradeda siautėti, dėmesio reikalauti. Normaliai kačiukai tokio amžiaus vieni su kitais išsidūksta, o kai gyvūnas vienas, tenka žmonėms jį linksminti. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elemire: 06 vasario 2009 - 20:22
Mano puke kiekiena ryta begioja po lova ir kambari kaip vijurkas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2009 02 06, 21:21)
Tiesa, o katytė dieną viena namuose būna? Gali būti kad dieną jai nuobodu, o vat vakare žmonės pareina tai ir pradeda siautėti, dėmesio reikalauti. Normaliai kačiukai tokio amžiaus vieni su kitais išsidūksta, o kai gyvūnas vienas, tenka žmonėms jį linksminti. smile.gif

Siaip dienom visa laika kas nors namuose buna. Tai diena ji ir pamiega, ir paduksta. Na, nakti irgi taip pat smile.gif Tik kad labai noretusi, kad nakti ji visai neduktu smile.gif O jai skirtumo kaip ir nera, diena ar naktis dabar.
Stengiames neleist jai miegot vakare, kad issiduktu ir nakti geriau miegotu. Bet ji kai nori miego, gali ka nori su ja daryt - miega ir viskas! doh.gif
As labai tikiuosi, kad paaugs ir vel normaliai viskas naktim bus... smile.gif
Atsakyti