Įkraunama...
Įkraunama...

Pasiutusi katė

QUOTE(Januse @ 2008 12 17, 01:40)
jau ziurejau jusu tarnyboj nieko tinkamo neradau beto sterilizuotos kates nenoriu blush2.gif



Šeštadienį Šiauliuose turguje visada yra dovanojamų arba už simbolinę kainą parduodamų tiek katyčių, tiek kačiukų. Mažeikiai tikrai ne toli Šiaulių.
Laikraštyje Šiaulių kraštas nuolat yra skelbimų apie dovanojamas katytes
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2008 12 17, 12:30)
Šeštadienį Šiauliuose turguje visada yra dovanojamų arba už simbolinę kainą parduodamų tiek katyčių, tiek kačiukų. Mažeikiai tikrai ne toli Šiaulių.
Laikraštyje Šiaulių kraštas nuolat yra skelbimų apie dovanojamas katytes


viena problema tik nezinau kur tas turgus ir neturiu kuo ten nuvaziuoti?
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 12 17, 15:28)
viena problema tik nezinau kur tas turgus ir neturiu kuo ten nuvaziuoti?



Autobusai važiuoja į Šiaulius. Sustoja priešais turgų esančioje stotelėje.


Va radau skelbimą Mažeikiuose
http://www.infomazei...p...99&catid=25
Atsakyti
QUOTE(Šarlote @ 2008 12 17, 16:05)
Autobusai važiuoja į Šiaulius. Sustoja priešais turgų esančioje stotelėje.
Va radau skelbimą Mažeikiuose
http://www.infomazei...p...99&catid=25


aciu uz pagalba
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 12 17, 15:13)
aciu uz pagalba


januse, ar pakeitet nuomone apie sterilizacija? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aisha7 @ 2008 12 17, 17:09)
januse, ar pakeitet nuomone apie sterilizacija?  smile.gif


na net nezinau pasakyk kuo gerai sterilizuota kate?
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 12 17, 16:24)
na net nezinau pasakyk kuo gerai sterilizuota kate?


Januse manau pasiskaityk šį straipsnį:
Sterilizacijos nauda

Na jei trumpai tai: Sterilizuota katė nerėks dienom/naktim užėjus rujai, jos nereiks saugoti (tai ne kalė, kuri rujoja tik 2 kart metuose), katė subrendusi gali rujotis kas dvi savaites. Ką tada darysite? Kergsite? Bet ar esate įsitikinusi, kad dovanota jūsų katės kačiuka mylės ir neišmes? Ne tam mes stengiames, kad iš gatvės paimtas gyvūnas ar jo palikuoniai atsirastų gatvėje vėl.
Sterilizuota katė nesirgs gimdos ar pieno liaukų uždegimu, ji nepraras medžioklės instinkto, ji netuks jei prižiūrėsite jos racioną. Sterilizacija neįtakoja katės charakterio.
Plačiau manau pasiskaitysite nuorodoje.
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 12 17, 16:24)
na net nezinau pasakyk kuo gerai sterilizuota kate?

Sutinku, kad sterilizavimas nėra dalykas, vertas Nobelio premijos, bet realybė tokia, kad žmogus turi būti atsakingas už naminių gyvūnų populiacijos reguliavimą. Taip kaip ši problema sprendžiama dabar yra baisu, nežmoniška ir t. t. - tūkstančiai benamių gyvūnų yra NUŽUDOMI prieglaudose dėl žmonių neatsakingumo. Naviai skamba, kai žmonės aiškina, kad "mes išdovanojam kačiukus", tik niekas turbūt nesuskaičiavo, kiek iš tų "išdovanotų" atsidūrė gatvėj. Liūdniausia, kad nemažai taip mąstančių ir taip besielgiančių (ar dar blogiau - užkasinėjančių gyvus kačiukus) yra ir tarp gana išsilavinusių žmonių. Mano sterilizuota katė irgi yra gavusi komplimentą "išpjaustyta" doh.gif Bet, mano nuomone, civilizacija geresnio būdo už sterilizavimą kol kas pasiūlyti negali...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 17 gruodžio 2008 - 17:20
Kadangi dabar jau bus į temą, tai galima ir toliau plėstis...

Manau, kad žmonės dažnai primiršta, kad katė yra ne tik švelnus mielas gyvūnėlis, bet ir plėšrūnas, su didesniu ar mažesniu medžioklės instinktu. Šitas "neišsipjauna" su jokia sterilizacija. To negalima "nurašyti" sutrikusiai psichikai.
Be to, tai gana aukšto intelektinio išsivystymo gyvūnas. Tai ne žuvytė, ne žiurkėnas, ne triušis. Klaida įsivaizduoti katę kaip interjero detalę ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 17 gruodžio 2008 - 18:23
Gal netgi butu galima daryti prielaida, jos sterilizavus kate/katina agresijos pasireiskimo tikimybe mazeja, nes gyvunas nebepatiria hormoniniu svyravimu. (Pavyzdziui zmonems buna priesmenstruacinis sindromas, tai gal ir gyvunams nuotaiku kaita gali buti susijusi su hormoniniu fonu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 17 gruodžio 2008 - 19:03
QUOTE(*Smilga* @ 2008 12 16, 19:41)
Aš jokiu būdu katės nekaltinu. Kaltinu save, kad kažką pražiūrėjau. Daugybę kartų bandžiau analizuoti tą situaciją, klausinėjau ir vaiko ir svečių, skaičiau apie panašius įvykius. Padariau panašią išvadą kaip ir jūs - katė šoko būsenoj puolė tą, kuris pasitaikė kelyje. 
Turiu ir dar vieną mintį.. Po sterilizacijos katė labai pasikeitė. Gal ji prisimena tą skausmą..


Sveika *Smilga* kaip tau baigesi ta istorija su katineliu, suradot kitus namus, pas mane panasi situacija, esu labai isigandusi ir man nuosirdziai idomu, kaip tau viskas toliau tesesi???
Atsakyti
QUOTE(smilte* @ 2008 12 22, 15:43)
Sveika *Smilga* kaip tau baigesi ta istorija su katineliu, suradot kitus namus, pas mane panasi situacija, esu labai isigandusi ir man nuosirdziai idomu, kaip tau viskas toliau tesesi???


Taip, katyte jau naujuose namučiuose. Tas sprendimas nebuvo nei lengvas, nei skubotas. Bandėm ir toliau kartu gyventi, pritaikyti gautus patarimus, bet.. kuo toliau situacija darėsi vis blogesnė. Surasti katei naujus namus man pasirode teisingiausias sprendimas.
Manau radau tikrai gerus žmones (tiksliau, jie mane rado), kurie nuoširdžiai nori katyte pasirūpinti. Ar jiems pavyks - parodys laikas. Pas juos katė dar tik kelios dienos. Sutarėm palaikyti ryšį, susirašom kasdien, aišku ašaroju skaitydama tuos laiškus, bet.. suprantu, kad ne aš čia esu svarbiausia. Svarbiausia, kad katė gavo antrą šansą, galimybę turėti namus ir šeimą. Labai tikiuosi, kad jiems pavyks susidraugauti, galbūt tuomet galėsiu pasakyti, kad ši liūdna istorija baigėsi laimingai.
Atsakyti