Įkraunama...
Įkraunama...

Smagu namuose

QUOTE(Borderline @ 2007 01 02, 22:19)
Mama Anarchija, o kas tavo vaikus priziuri kai eini i kursus? as pvz net pas gydytoja negaliu nueit, nes visalaik su vaiku, su vezimu, ner kam palikt.


Borderline, kaip supratau- tu gyveni ne Lietuvoje, todėl tau sunkiau. O aš tariuosi su vyro tėvu (jis pensininkas), prižiūri mažylę porą valandų. Savaitgalį palieku vyrui. Nusitraukiu pieno į buteliuką ir esu laisvą apie 4 valandas.
Svetimam žmogui tokios mažos lelytės nepalikčiau schmoll.gif
Atsakyti
Pritariu toms mamos, kurioms gera namuose, nors anksčiau iki tol kol neturėjom savo mažės buvau labai aktyvi ir nenustygstanti vietoje, tačiau dabar labai pamėgau būti namuose kartu su mažyle. Kadangi mes gyvename su mano mama, tai reikalui esant mama dažnai išleidžia ir iki draugių nulėkti gathering.gif, ir pasigražinti nail.gif ir po parduotuves pasibastyti, todėl darbui jokios nostalgijos nejaučiu ir tikrai negrįšiu bent jau kol mano pupai nesueis 2 metukai, o iki to laiko dar visi 1 m ir 7mėn., Na nespjaunu į šulinį, matysim kaip bus po metų, gal tada ir pradės stogas važiuoti, bet ben jau kol kas ta tikrai jaučiuosiuos thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi labai faina namuose su dukryte būti ax.gif Kai pagalvoju, kad reikia i darba blink.gif nenoriuuuu unsure.gif ir greiciausiai, kad dar kokius metelius neisiu, nes labai noriu būti su savo džiaugsmeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
Man taip pat smagu namuose bigsmile.gif Tik,kaip vaikui jau apie dvejus metukus,tai ramiai paskaityti knygą,megzti...neišeina. tuo gali džiaugtis mamytės,kurių vaikučiai iki kokių septynių mėn.,tada jie sėdi,ne bėda ir kai ropoja,bet kai ima vaikščioti ir aplinką pažint tongue.gif ,tik spėk paskui,nėra kada knygų skaityt rolleyes.gif
Atsakyti
Bloga as mama nes baisiai noriu grizti i darba ax.gif blush2.gif iki nestumo dirbau per 2 darbovietes visada lekdavau visur o dabar sedziu namie ir nieko neveikiu doh.gif man lb truksta veiklos,megstu siuvineti bet jau atsibodo doh.gif jei tureciau kam palikti vaika lekciau nors ir siandien i darba blush2.gif
Atsakyti
Gal dėl to, kad auginu pirmą vaiką, aš visai nenoriu grįžti į darbą ax.gif .Man labai smagu stebėti, kaip jis auga, gražėja ir protingėja bigsmile.gif
Atsakyti
Myliu savo mergyte be galo, kartais i ja ziuredama is laimes apsiverkiu, bet... Noriu veiksmo, zmoniu, net pavydas ima kai drauges darbo rupesciais dalinasi... Namu sienos atsibodo.
Neturiu kam palikti... abieju tevai kituose miestuose. Svetimiem nepatikeciau. Rankdarbiu nemoku, bet ir netraukia... Kvieciuosi ka tik sugalvoju i svecius, bet daugelis draugu neturi vaiku, tai kazkaip nelepina apsilankymais...
Nevargina netgi tai, kad iki siol ( mergaitei 5 men su puse) keliuosi naktimis daugybe kartu.
Laukiu pavasario... ir savaitgaliu, kai buna daug iseiginiu. tongue.gif
Atsakyti
Labai smagu namuose, jau 8 mėnesiai skriste praskrido.. atrodo nieko tokio ypatingo neveikiu: su mažyle bendrauju, namus apsitvarkau, valgyt padarau, o internetas - kiek laiko užima lotuliukas.gif
Atsakyti
Man irgi namuose thumbup.gif
Nors pupai dar 2 men bet kol kas i darba nenoriu. Gal siek tiek bendravimo truksta, bet man vis tiek super!!! Apsitvarkau su malonumu ir net valgyti pradejau gaminti, nors anksciau galvojau kad nemoku. Prisiminiau kad gyvenu , nes per ta darba pamirsti kad turi savo pomegiu. Issitraukiau gitara, pradejau vel piesti, rupintisnamu interjeru. Parsisiunciau kazkokia aerobikos programa, tai net pasportuoju kartais blush2.gif , skaitau knygas, einu pasivaiksciuoti, sugalvojau romanetes pasisiuti, nors gyvenime nieko nesu pasiuvus. O taip drauges uzeina, ir apie interneta ramuniokas gerai parase. Nespeji atsikelti kaip jau vyras namo gryzta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bounty*: 28 birželio 2008 - 07:21
Man tai gera augint savo vaikučius namuose , oj ei trūksta veiklos jos galima rasti smile.gif
Atsakyti
Aš irgi namų į darbą nekeisčiau.
Atsakyti
as visai nepasiilgau darbo schmoll.gif mano mazyliui jau 9men, bet stogas nevaziuoja, tikrai thumbup.gif nesedim mes namie, nuolat susgalvojam veiklos, keliaujam, o grizus namo, pagalvoji, kaip gera cia, o ir i darba nereikia ... thumbup.gif nesakau, kad dirbau nemegstama darba, bet nostalgijos jam nejauciu schmoll.gif
Atsakyti