Įkraunama...
Įkraunama...

Smagu namuose

Man taip nesinori eiti į darbą 4u.gif Juk kaip mažylei sukaks 1 metukai ji pati juk savimi nepasirūpins o kas žino gal dar ir sauskelnių nepaliks g.gif Bet pasistenksiu kad likčiau dar iki kokių 6 metukų tada leisiu į perengemają grupę ir jai nebus taip liūdna thumbup.gif O šeip nenoriu į darbą bendravimo man netrūksta nes durys atidarytos kas valandą 4u.gif mano mažylė kaip kokia žvaigždė mano ir vyro draugai,artimieji negali atsigrožėt mūsų mažyle lotuliukas.gif


----------

user posted image

Kaip mes gimėm mums buvo: 3kg ir 58cm smile.gif
Atsakyti
As i darba gryzau kai vaikui buvo du menesiai. Finansai leidzia nedirbti, bet pati norejau, pasiilgau kolegu, darbo. Mano darbas nuo vakaro 6 iki 11. Tai pailsiu nuo visko, o ir leliuka tetukas prisiziuri. Dirbu tik 2-3 dienas savaitej tongue.gif Bet daugiau nesinoretu. Kai pagalvoju kad reiktu sugryzti i dienini siurpas krato.....aciu die neteks. Uztenka ir to. thumbup.gif
Atsakyti
Oi doh.gif net baisu pagalvot kaip nenoriu i darba man taip gera su savo mazium but wub.gif o beto mane anyta visur isleidzia tad stogas visai nevazuoja lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai i darba nenoriu nieku gyvu schmoll.gif , bet butent i darba, kuriame dirbau iki dekreto. Jei tureciau megiama darba galbut galvociau kitaip. g.gif Gerai butu dirbti toki darba, kuri galetum atlikti ir namie. Noreciau buti namie su mazuoju ir tuo paciu pora valandu i diena skirti megiamam uzsiemimui. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalnaja @ 2006 12 29, 14:02)
O man patinka buti su vaikais wub.gif Ir tikrai nezadu eiti i darba anksciau nei kol sunui sukaks 3 metukai ax.gif O,kad stogas nevaziuotu reik susirasti pramogu mirksiukas.gif


o ka tu veiki kad tau taip gera tuose namuose, man jau depresija nuo tos rutinos prasideda doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Iki metuku ir man gerai buvo. O paskui nebegaledavau issedeti namie, rekdavau ant vyro. Deja, neturim ne vieno zmogaus kuris bent kartais galetu priziureti vaikuli.
Atsakyti
Aš net bijau pagalvot kad reiks sugryžt į darbą, taip nenoriu, man taip gerai kai miegi su mažium kiek nori


QUOTE(Borderline @ 2007 01 02, 08:34)
Iki metuku ir man gerai buvo. O paskui nebegaledavau issedeti namie, rekdavau ant vyro. Deja, neturim ne vieno zmogaus kuris bent kartais galetu priziureti vaikuli.


Na mums labiau gal pasisekė, turim visai šalia gyvenančius mano tėvus, tai galim mažiuką palikt ir lėkt kur pasižmonėt. Jei reiktų ištisai sėdėt su mažium namie, tai ir aš manau jau po mėnesio norėčiau dirbt
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2007 01 01, 23:58)
o ka tu veiki kad tau taip gera tuose namuose, man jau depresija nuo tos rutinos prasideda  doh.gif  verysad.gif


Rašai, kad tau važiuoja stogas namuose. Sutinku, kartais būna nelabai malonių akimirkų, bet geresnių- vis tiek daugiau.
Nejaugi neturi jokios mėgstamos veiklos, pomegių? Sporto, kino, knygų, muzikos, rankdarbių, juk begalė visko yra.
Aš labai džiaugiuosi, kad dabar esu namie ir galiu daryti tai, ko negalėjau sau leisti dėl įtempto darbo- skaityti mėgstamas knygas, nepraleisti nei vienos gero filmo premjeros.
Po savaitės pradėsiu lankyt vairavimo kursus- ir nauda, ir prasiblaškymas šioks toks.
Pagalvok, gal tikrai rasi kokios nors veiklos. Tik nesedėk vietoj ir neverkšlenk mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

na as visai nesiruosiu i darba.nors jau greitai metukai mano dukrytei. tongue.gif kol finansai leidzia pasedesiu su savo didziausiu turtu.juk kol ji mazyte jei manes reikia,o ir pati matai ka ji naujo ismoksta.o ne kazkas papasakoja.turiu sunu 11 m.jis jau savarankiskas ir nebenori su mumis buti.zaisti sako:as ne maziukas.
juk taip gera rupintis kazkuo tokiu mazu,juk pries kiekviena kudikio bucinuka ar apkabinima,nublanksta visa rutina.as dievinu savo seima ir man gera ja rupintis ,o prasiblaskyti ir rasti pramogu galima su seima ,ar tik su savo mazyle.as ir dabar susitinku su savo darbo kolegomis ar draugais,o jei noriu pailseti nuo vaiko zyzimo.mane mielai pakeicia vyras ir kartais vakarais islekiu kur paplepeti su draugemis ir pailseti nuo namu surmulio.o darbas palauks. biggrin.gif
Atsakyti
tikrai gera namuose, aisku pasiilgstu savo triuksmingo darbo (anksciau dirbau naktiniame klube).. is pradziu tik stogas vaziavo o dabar kai jau suneliui 5 menesiai jau norisi kuo daugiau laiko kartu praleisti.. tuo paciu ir mokausi universitete neakivaizdziai, tai sakau per ta laika ir sunu paauginsiu ir mokslus baigsiu tongue.gif
Atsakyti
Mama Anarchija, o kas tavo vaikus priziuri kai eini i kursus? as pvz net pas gydytoja negaliu nueit, nes visalaik su vaiku, su vezimu, ner kam palikt.
Atsakyti
Nugi,ir as prie tu ,kurios nenori grizt i darba ax.gif Ne pagalvot nenoriu, bet teks... verysad.gif Ir jau greitai... verysad.gif o dar kai pagalvoju, kur zuiki savo palikt (ir kam) reiks, tai isvis...nes artimuju cia neturim, o toki kukuruza atiduot i darzeli g.gif Teks mociai i naktines pamainas keliauti verysad.gif Vis delto , kaip gera tupet namie su savo zuikiu!!! 2.gif As tiek turiu uzemimo su juo, kad apie nusibodimus nera kada ir pagalvoti! biggrin.gif Zodziu - NENORIU I DARBA!!! doh.gif doh.gif
Atsakyti