Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

senamiesti,gertrudos g.kainos gal ir didesnes nei kitur bet man jau geriau brangiau bet kad kokybe butu.
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 08 20, 17:51)
Nera del ko man isizeisti mirksiukas.gif kiek zmoniu tiek nuomoniu drinks_cheers.gif .O be to,Tu visiskai klaidingai,kaip matau,mane supratai,arba as neaiskiai parasiau g.gif
Siaip as turiu tik pacios kirpyklos telefona,o ne pacios Inos asmenini.Niekada per kelis metus taip ir nepaprasiau mobilaus numerio rolleyes.gif ,nes niekada ir butinybes nemaciau rolleyes.gif ,niekada nera buve taip,kad skambintum kelias dienas is eiles po kelis kart,ir Tau pasakytu,kad Ina siuo metu uzimta skambink veliau doh.gif


as irgi jos mobilaus neturiu - kazkaip nereikejo, nes visada atsiliepdavo, et "irnesakyk" matyt tau taip sutapo, o ieskot geresnio - kiekvieno musu pasirinkimas mirksiukas.gif as vat chemini detis eisiu irgi ne pas Ina cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 08 20, 20:19)
Perskaiciau visa tema, bet visvien noriu paprasyti jusu patarimo  blush2.gif , mano ploni ir trumpoki plaukai, ta prasme, trumpi, bet atauginti. Ieskau kirpejo kuris nukirptu stilingai  thumbup.gif , nes man 28 m. ir kelis paskutinius kartus esu parejus is kirpyklos atrodanti kaip 38m. ta prasme buvau apkirpta "bobiskai", o noresi kazko naujo ir stilingo ir kad kirpejas pats pasiulytu ka galima padaryti is mano plauku...
Ka patartumete?  4u.gif

mano trumpoki ir ploni plaukai, tikrai, kad Andrius iš Andre su jais susikalba smile.gif Bet...pirmas kartas man nelabai patiko pas jį. Bet aš žinau save, man ir pas dizainerį, ir pas kirpėją su pirmais daiktais, kirpimais reikia susigyventi. Manau ir žmogų reikia kirpėjui pažinti, kad galėtų jo lūkesčius pateisinti.
Papildyta:
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 08 21, 21:03)
O kokios kainos pas jis ir kur jis randasi? 4u.gif

Aš už dažymą, be sruogelių ir kirpimą, plaukai iki ausų sumoku 180lt, jei kokias penkias sruogas dažausi, tai 200lt gaunasi. Skaudokos sumos, bet...vat negaila visai smile.gif
Atsakyti
Gal kas kirpotes "rojus pas irma"? Lyg naujas salonas netoli stoties tam atnaujintam pastate? Siandien uzsirasiau ir kaip visada kyla nerimas doh.gif
Atsakyti
Gal kas naudojotes Sauliaus paslaugomis? Kiek zinau jis dirba Savanoriu pr. is centro uzkilus ant kalno link Zaliakalnio? Kaip jis jums? Kokios pas ji kainos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Semi Sweet @ 2007 08 27, 17:52)
Gal kas naudojotes Sauliaus paslaugomis? Kiek zinau jis dirba Savanoriu pr. is centro uzkilus ant kalno link Zaliakalnio? Kaip jis jums? Kokios pas ji kainos? 4u.gif

o koks cia salonas? gal pati kazka apie ji papasakot gali? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 08 28, 07:15)
o koks cia salonas? gal pati kazka apie ji papasakot gali?  mirksiukas.gif


Tai kad ir pati ne perdaugiausiai zinau. Man kolege rekomendavo Sauliu, sake puikiai kerpa. Cia jis kazkur prie vaistines kai uz kyli ant Savanoriu kalno po desine..
Atsakyti
QUOTE(Oleja @ 2007 08 17, 15:46)
Labutis
Siaubas,man Alpetri,ten mano kojos daugiau gyvenime nebus. schmoll.gif  schmoll.gif Kirpeja Daiva mane sukavo,tiksliau pasakius bande susukuoti doh.gif Kazkoks kosmaras,ji visai neismano savo darbo.Jei nesugeba susukuoti tai as labai abejoju ar ji sugeba nukirpti.Alpetri tai tik ismesti pinigai ir sugadinta nuotaika.Visiskai nemato kas tinka zmogui,pas mane auksta kakta,o ji manes dar paklause ar as plaukus i virsu nesioju doh.gif ,juk reikia kirpciukais dengti auksta kakta.Na zodziu,niekam niekada nerekomenduociau tenai lankytis


Kaip keista girdėti. Lankausi pas ją apie porą mėnesių. Darė ji man proginę šukuoseną, dar geresnės tikrai niekas nesugebėjo padaryt thumbup.gif . O dabar kas mėnesį kerpuosi, viskas puiku, labai maloni moteris, prisitaikanti prie kliento norų. Dar lankiausi pas Žaną, taip pat nebloga kirpėja, o Gražina kaip pastebėjau tvarko vyresnes moteris, bent jau man toks įspūdis susidarė. Tikrai net keista girdėti tokią nuomonę schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Akvilexxx @ 2007 08 30, 15:25)
Kaip keista girdėti. Lankausi pas ją apie porą mėnesių. Darė ji man proginę šukuoseną, dar geresnės tikrai niekas nesugebėjo padaryt thumbup.gif . O dabar kas mėnesį kerpuosi, viskas puiku, labai maloni moteris, prisitaikanti prie kliento norų. Dar lankiausi pas Žaną, taip pat nebloga kirpėja, o Gražina kaip pastebėjau tvarko vyresnes moteris, bent jau man toks įspūdis susidarė. Tikrai net keista girdėti tokią nuomonę  schmoll.gif

Nezinau,gal as bloga diena pataikiau.Suprantu ,kad visiems pasitaiko,buna blogu dienu....Bet man buvo sugadinta visa diena,as tenai daugiau niekada nebeeiciau.O be to menkas malonumas,kai kirpejos paeina i sali ir krizena apsnekedamos klientes.Vat stai toks mano ispudis apie Alpetri blink.gif
Atsakyti
del kirpimo, rekomenduociau kirpeja Diana, ji dirba azuolyno sporto centre esancioje kirpykloje. jauna moteris, bet dirba jau ilga laika ir darbas jos thumbup.gif thumbup.gif. aisku, isejusi is kirpyklos, visada gerai jautiesi. bet svarbiausia, kaip atrodai, kai issiplauni galva namie ir pati susitvarkai su plaukais. anksciau graziai atrodydavau po kirpyklos, bet issiplovus plaukus, ypac jei lauke budavo lietus, budavo klaiku i save ziureti, nes kirpimas buvo ne koks.ir porblema issisprende nuejus pas sia kirpeja. kainos nera zemos, dirba ji su Lorealiu, bet tikrai verta.
Atsakyti
QUOTE(saldute @ 2007 09 09, 11:59)
del kirpimo, rekomenduociau kirpeja Diana, ji dirba azuolyno sporto centre esancioje kirpykloje. jauna moteris, bet dirba jau ilga laika ir darbas jos thumbup.gif  thumbup.gif. aisku, isejusi is kirpyklos, visada gerai jautiesi. bet svarbiausia, kaip atrodai, kai issiplauni galva namie ir pati susitvarkai su plaukais. anksciau graziai atrodydavau po kirpyklos, bet issiplovus plaukus, ypac jei lauke budavo lietus, budavo klaiku i save ziureti, nes kirpimas buvo ne koks.ir porblema issisprende nuejus pas sia kirpeja. kainos nera zemos, dirba ji su Lorealiu, bet tikrai verta.


O kiek mazdaug pas ja kainuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Veriti @ 2007 08 18, 14:47)
oho kaip nemalonu, idomu kodel ji taip bijo laka purksti, nuvedziau pas ja savo mama. tai apkirpo ir nudaze graziai, o lako nepurske kazkodel. tai plaukai greit sukrito...

as kai nenaudoju ir nekenciu jokiu laku , nes plaukai is saves puciasi, tai mane tikrai graziai apkirpo ir nudaze smile.gif o be to uz viska sumokejau tik 60 lt  ax.gif
gal dar kokiu atsiliepimu apie vilmute is vestuviu stiliaus sulauksim ? smile.gif



Mes su ja kartu dirbome viename salone, as buvau administratore. Tai kai darbo nebudavo, ir mus padazydavo, pasukuodavo mirksiukas.gif Tikrai graziai daro sukuosenas, o ir kasytes labai gerai pina ax.gif o kaip zmogus isvis fainute, su visais randa kalba, nepatenkintu jos darbu tikrai nedaug yra 4u.gif
Atsakyti