Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(Giselle @ 2007 08 09, 18:09)
Ina taip pat isleidzia su dazyta kakta ir ausimis biggrin.gif pasiemiau drauge po jos dazymo, tai buvau apsalus...


Ina iš Baidžio? Keista, kiek mačiau visą laiką nuvalo. Mane tai sruogom dažo, tai nėr ką valyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Morrena @ 2007 06 23, 11:32)
Gerbera as ten kerpuosi. ir kerpuosi pas ta Rasa jau apie 7 metai.  aisku, karts nuo karto ir man neitikdavo darbas, gal nepataikydavo "ant nuotaikos" mano. bet siaip buvau patenkinta. deja paskutiniu metu pradejo nepatikti jos poziuris i klienta, susireiksminimas ir netaktas. mastau apie kita kirpeja
nu ta Daina is Madam mane pora kartu kai nukirpo, tai teko begti toli biggrin.gif

Gal zinot, ar "Alpetri" dar galima kam nors patiketi savo galva  g.gif ?

Labutis
Siaubas,man Alpetri,ten mano kojos daugiau gyvenime nebus. schmoll.gif schmoll.gif Kirpeja Daiva mane sukavo,tiksliau pasakius bande susukuoti doh.gif Kazkoks kosmaras,ji visai neismano savo darbo.Jei nesugeba susukuoti tai as labai abejoju ar ji sugeba nukirpti.Alpetri tai tik ismesti pinigai ir sugadinta nuotaika.Visiskai nemato kas tinka zmogui,pas mane auksta kakta,o ji manes dar paklause ar as plaukus i virsu nesioju doh.gif ,juk reikia kirpciukais dengti auksta kakta.Na zodziu,niekam niekada nerekomenduociau tenai lankytis
Atsakyti

jos vardas Vilma, dirba savanoriuose vestuviu stiliuje buvusiam laukiniam arkly, tai norejau paklaust gal kas pas ja lankotes?
[/quote]



as pas ja vestuvine sukuosena dariausi, pati kirpeja man irgi labai patiko, nu bet sukuosena esu gana pasipiktinus ji issilaike gal tik pora valandu, nes ji praktiskai nepurske nei lako nieko o jau baznycioj atrodziau klaikiai mama net norejo isleist plaukus ir su sepeciu issukuot doh.gif o sumokejau vien uz sukavima 70lt uz kirpima ir dazyma dar plius 130
Atsakyti
QUOTE(Oleja @ 2007 08 17, 14:46)
Labutis
Siaubas,man Alpetri,ten mano kojos daugiau gyvenime nebus. schmoll.gif  schmoll.gif Kirpeja Daiva mane sukavo,tiksliau pasakius bande susukuoti doh.gif Kazkoks kosmaras,ji visai neismano savo darbo.Jei nesugeba susukuoti tai as labai abejoju ar ji sugeba nukirpti.Alpetri tai tik ismesti pinigai ir sugadinta nuotaika.Visiskai nemato kas tinka zmogui,pas mane auksta kakta,o ji manes dar paklause ar as plaukus i virsu nesioju doh.gif ,juk reikia kirpciukais dengti auksta kakta.Na zodziu,niekam niekada nerekomenduociau tenai lankytis

oho tai ne juokas, tikrai... blink.gif
na bet ten yra tokia ilgamete kirpeja Grazina, idomu, kaip ji , ar tobulinasi, ar kaip kirpo, taip ir kerpa g.gif
Atsakyti
oho kaip nemalonu, idomu kodel ji taip bijo laka purksti, nuvedziau pas ja savo mama. tai apkirpo ir nudaze graziai, o lako nepurske kazkodel. tai plaukai greit sukrito...

as kai nenaudoju ir nekenciu jokiu laku , nes plaukai is saves puciasi, tai mane tikrai graziai apkirpo ir nudaze smile.gif o be to uz viska sumokejau tik 60 lt ax.gif
gal dar kokiu atsiliepimu apie vilmute is vestuviu stiliaus sulauksim ? smile.gif
Atsakyti
As kazkada jau klausiau, gal kas zinote kur dabar dirba RASA, anksciau dirbo Megoj Salon + ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ESLAUDA: 18 rugpjūčio 2007 - 14:20
o kas gerai kerpa kaune iki 20lt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2007 07 21, 19:47)
Sugalvojau is tamsiaplaukes tapti blondine. Noreciau taip padaryti palaipsniui plaukus dazant sruogelem. Gal galit rekomenduoti kokia kirpeja  4u.gif


Jeigu nori išsaugoti plaukus sveikus, tikrai nereiktų to daryti dažant sruogelėm schmoll.gif be abejo tai daryti reiktų palaipsniui, bet ne sruogelėm cool.gif
Atsakyti
Help merginos.
Man labai reikia naujos kirpejos. Kad graziai apkirptu.
Lankiausi pas viena ilga laika, taciau teko atsisveikinti, nes pradejo nepatikti jos darbas. Rekomendavo pazystama kita. Nudaze labai graziai, bet apkirpo doh.gif
Prasau padekit 4u.gif
Atsakyti
Dabar taip. Neturiu pinigėlių vaikščioti į prabrangius grožio salonus, bet gal yra Kaune kokia nors kirpykla, kur nebrangiai nudažytų plaukus ir apkirptų? Nes kiek čia paskaitinėjau, tai visos kirpėjos arba blogos, arba labai brangios pas jas paslaugos.
Atsakyti
QUOTE(V*i*k*a @ 2007 08 19, 14:04)
Help merginos.
Man labai reikia naujos kirpejos. Kad graziai apkirptu.
Lankiausi pas viena ilga laika, taciau teko atsisveikinti, nes pradejo nepatikti jos darbas. Rekomendavo pazystama kita. Nudaze labai graziai, bet apkirpo  doh.gif
Prasau padekit  4u.gif



Galeciau drasiai rekomenduoti Erika is "Hermio". Tikrai nesugadins ir nenualins plauku. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2007 08 09, 18:09)
Ina taip pat isleidzia su dazyta kakta ir ausimis biggrin.gif pasiemiau drauge po jos dazymo, tai buvau apsalus...

uz tai kad kaip konvejeris varo, zmoniu daug, skuba...
Atsakyti