Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

QUOTE(liepziedziukas @ 2007 08 04, 19:49)
kaskas klause apie andriu ie andre pasikartosiu bet man tai jis patinka tik gal truputi kainos didokos bet taip tai super thumbup.gif  thumbup.gif [COLOR=red]


Buvau ir as pas Andriu, bet tikrai pati niekada daugiau neiciau ir niekam nerekomenduociau. kai gryzti is kirpejo, puoli plaut galva ir galvot kas galetu pataisyti jo broka, padaryta uz 300 lt ganetinai keista. susidare ispudis kad zmogus visiskai nenutuokiantis kas tau tinka( kalba eina apie dazyma). Apie jo profesionalu kirpima is vis nenoreciau kalbeti. Gal cia tik man taip nepasiseke,bet kuo jis skiriasi nuo paprastu kirpeju ? niekuo, tik varda turi.
Atsakyti
nu as buvau PRImadonoje cia kaune, tai daziau smulkiai palidama naturaliu plauku, sviesiu sruogeliu ir sviesiai rudu idejau, nu gal ir grazu bet kad smulkia itai nesimato to efekto g.gif tai susinervinau biski o sumokejau 120, bet ilgi plaukai...eisiu kita karta kitur, pavarysiu sviesiai sruogom g.gif
Atsakyti
keista kad tau taip padare andrius,nu bet kiek zmoniu tiek nuomoniu,as praeita men turejau greitai apsikirpti o kaip tik andrius atostogavo tai nuejau i pirma pasitaikiuse svanoriu pr ''RAMUNE ''nezinau gal kitos kirpejos ten ir kitokios bet tokia pagyvenus tai padek tu dieve ,man daze plaukus tai tiek skuba ,nes dar be manes ir kitai daze ,mano plaukai gan ilgoki tai ji juos besukuodama suvelia paskui neturi laiko isukuoti tai paemus zirkles nukirpo kuoksta, as buvau pakraupus doh.gif dar tokios kirpejos gyvenime nebuvau macius tikiuosi ir nebematysiu g.gif ,sumokejau 120lt dar pamirsau pasakyti kad mane norejo isleisti o kakta nuo dazymo visa juoda ,ausys taippat ,kai pasakiau kad sorry bet man reikia eiti dar i parduotuve kaip as atodysiu ji man buteli ikiso kaskokio atsitono ir liepe paciai nusivalyt,dar ispedama kad kakta gali nugrausti schmoll.gif va cia tai kirpykla galvoju,jau man negaila ir tu 300lt bet kad as zinociau kad man tokiu bajariu nebus.
Atsakyti
O sakykite ta Ina is Baidzio gal tokia ilgais plaukais , buvau ten mazdaug gal pries 7 metus tai noreciau isitikinti kad ta pati kirpeja dirba. O kaip kainos pas ja?
Atsakyti
QUOTE(liepziedziukas @ 2007 08 08, 10:42)
keista kad tau taip padare andrius,nu bet kiek zmoniu tiek nuomoniu,as praeita men turejau greitai apsikirpti o kaip tik andrius atostogavo tai nuejau i pirma pasitaikiuse svanoriu pr ''RAMUNE ''nezinau gal kitos kirpejos ten ir kitokios bet tokia pagyvenus tai padek tu dieve  ,man daze plaukus tai tiek skuba ,nes dar be manes ir kitai daze ,mano plaukai gan ilgoki tai ji juos besukuodama suvelia paskui neturi laiko isukuoti tai paemus zirkles nukirpo kuoksta, as buvau pakraupus doh.gif dar tokios kirpejos gyvenime nebuvau macius tikiuosi ir nebematysiu g.gif ,sumokejau 120lt dar pamirsau pasakyti kad mane norejo isleisti o kakta nuo dazymo visa juoda ,ausys taippat ,kai pasakiau kad sorry bet man reikia eiti dar i parduotuve kaip as atodysiu ji man buteli ikiso kaskokio atsitono ir liepe paciai nusivalyt,dar ispedama kad kakta gali nugrausti schmoll.gif va cia tai kirpykla galvoju,jau man negaila ir tu 300lt bet kad as zinociau kad man tokiu bajariu nebus.

blink.gif blink.gif blink.gif doh.gif uzuojauta
Atsakyti
Ina taip pat isleidzia su dazyta kakta ir ausimis biggrin.gif pasiemiau drauge po jos dazymo, tai buvau apsalus...
Atsakyti
QUOTE(Lore666 @ 2007 08 08, 09:52)
nu as buvau PRImadonoje cia kaune, tai daziau smulkiai palidama naturaliu plauku, sviesiu sruogeliu ir sviesiai rudu idejau, nu gal ir grazu bet kad smulkia itai nesimato to efekto  g.gif tai susinervinau biski o sumokejau 120, bet ilgi plaukai...eisiu kita karta kitur, pavarysiu sviesiai sruogom g.gif

Sveikutes,siulyciau i Sruogele pas Daiva(Vytauto pr.)gera kirpeja.Ten viso fainos.Pabandyk gal patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liepziedziukas @ 2007 08 08, 11:42)
keista kad tau taip padare andrius,nu bet kiek zmoniu tiek nuomoniu,as praeita men turejau greitai apsikirpti o kaip tik andrius atostogavo tai nuejau i pirma pasitaikiuse svanoriu pr ''RAMUNE ''nezinau gal kitos kirpejos ten ir kitokios bet tokia pagyvenus tai padek tu dieve  ,man daze plaukus tai tiek skuba ,nes dar be manes ir kitai daze ,mano plaukai gan ilgoki tai ji juos besukuodama suvelia paskui neturi laiko isukuoti tai paemus zirkles nukirpo kuoksta, as buvau pakraupus doh.gif dar tokios kirpejos gyvenime nebuvau macius tikiuosi ir nebematysiu g.gif ,sumokejau 120lt dar pamirsau pasakyti kad mane norejo isleisti o kakta nuo dazymo visa juoda ,ausys taippat ,kai pasakiau kad sorry bet man reikia eiti dar i parduotuve kaip as atodysiu ji man buteli ikiso kaskokio atsitono ir liepe paciai nusivalyt,dar ispedama kad kakta gali nugrausti schmoll.gif va cia tai kirpykla galvoju,jau man negaila ir tu 300lt bet kad as zinociau kad man tokiu bajariu nebus.



Vajei,salia gyvenu tos "RAMUNES"tai jau senai gundziausi ten eit susitvarkyt plaukus.Gerai,kad paskaiciau doh.gif .Einu ten kartais antakius susitvarkyt,depiliuotis,tai visa laika,kiek uzeinu buna tik ta pagyvenusi kirpeja,o kitu net nemaciau nei karto.Nu galvoju,tai kas kad ji ne jaunikle,bet gal dirba gerai ir se tau,kad nori g.gif Dabar jau tikrai neisiu schmoll.gif
Atsakyti
Dar noriu paklust,gal kuri zino ka nors apie Mariju is TOVEROS molo prekybos centre?Kiek girdejau jis koloristas-stilistas.Bendradarbe eina,tai patenkinta baisiai juo yra,bet noriu daugiau nuomoniu isgirst smile.gif
Atsakyti
jo geriau neik nes nuotaikos nebus visa diena tai tikrai,dar aciu dievui kad as pas ja nesikirpau o tik daziausi tai dazai jau nusiplove doh.gif
Atsakyti
as tai labai dziauguosi visai atsitiktinai radusi normalia kirpeja smile.gif
pagaliau radau ko norejau, apkirpo taip kaip visada norejau ,nudaze graziai, ir tikrai labai buvau nustebus , kad tokioj vietoj palyginus visai nebrangu smile.gif net nustebus buvau , kad palyginus tiek nedaug sumokejau uz kirpima ir dazyma...
buvusioji mano kirpeja nesuprasdavo ko as noriu, o si iskart suprato ir patarimu dave, be to labai svelniai galva plauna, tiesiog uzmigt gali smile.gif
jos vardas Vilma, dirba savanoriuose vestuviu stiliuje buvusiam laukiniam arkly, tai norejau paklaust gal kas pas ja lankotes?
Atsakyti
QUOTE(Austutes Mamyte @ 2007 08 08, 08:23)
Buvau ir as pas Andriu, bet tikrai pati niekada daugiau neiciau ir niekam nerekomenduociau. kai gryzti is kirpejo, puoli plaut galva ir galvot kas galetu pataisyti jo broka, padaryta uz 300 lt ganetinai keista. susidare ispudis kad zmogus visiskai nenutuokiantis kas tau tinka( kalba eina apie dazyma). Apie jo profesionalu kirpima is vis nenoreciau kalbeti. Gal cia tik man taip nepasiseke,bet kuo jis skiriasi nuo paprastu kirpeju ? niekuo, tik varda turi.

o ką jis tau tokio baisaus padarė? g.gif kai man dažo tai parodo būsimą spalvą paletėje žinau, ko laukti ant galvos g.gif
Šiaip gali jis pats nepatikti, bet kad nesąmonę padarytų g.gif Bet ....visko gali nutikti, man pirmą kartą irgi keistas jo kirpimas pasirodė, man pačiai keista buvo mano galva. O dabar yra tai, ko norėjau senų senovėje
Atsakyti