Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausi kirpėjai Kaune

sveikos . 4u.gif turiu sveikus plaukus iki krutines ir uzsimaniau pokyciu.bet iprastoj kirpykloj(primadona,sauleja) juos tik pakarpo ar patrumpina..
mano draugas lankos pas andriu(salonas andre).gal ir is jusu kas pas ji kirpotes?ar patiko?
noriu,kad kazkas su fantazija pazvelgtu i mano plaukus ir ka nors idomesnio padarytu... mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai esu dėkinga, kažkuriai mergytei, kuri parašė čia gerus atsiliepimus apie Jurgita iš sarma style. Na man ji be galo patiko, pirmiausia kaip profesionalė, ir antrą kaip šiltas mielas žmogutis wub.gif
Dariausi pas ją ir vestuvinę šukuoseną, padarė laaaabai įspūdinga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 08 04, 01:42)
Aš tai esu dėkinga, kažkuriai mergytei, kuri parašė čia gerus atsiliepimus apie Jurgita iš sarma style. Na man ji be galo patiko, pirmiausia kaip profesionalė, ir antrą kaip šiltas mielas žmogutis wub.gif
Dariausi pas ją ir vestuvinę šukuoseną, padarė laaaabai įspūdinga thumbup.gif

O cia apie kuria Jurgita eina kalba?
Atsakyti
QUOTE(Dasha @ 2007 06 26, 09:14)
vnžo buvau pas Iną, labai esu patenkinta, apsiklausinėjo tiesiogiai ir netiesiogiai ir superiškai kirpimą pritaikė, atkalbėjo dažyti sruogomis.. nudažė labai gražia spalva - man labai tinka, ir už viską sumokėjau 60 lt good.gif

Kurioje kirpykloje Ina dirba? Jau nebesusigaudau kuri, tiek prisiskaiciusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitano @ 2007 08 04, 14:38)
O cia apie kuria Jurgita eina kalba?


Na sarma style, Putvinskio gatvėje dirba tik viena Jurgita. Gruodžio gatvėje, dirba tik visažistė Jurgita.
Atsakyti
QUOTE(Gyncė @ 2007 08 04, 18:58)
Na sarma style, Putvinskio gatvėje dirba tik viena Jurgita. Gruodžio gatvėje, dirba tik visažistė Jurgita.

Aisku, supratau
Atsakyti
kaskas klause apie andriu ie andre pasikartosiu bet man tai jis patinka tik gal truputi kainos didokos bet taip tai super thumbup.gif thumbup.gif [COLOR=red]
Atsakyti
QUOTE(mantra @ 2007 08 02, 16:50)
Gal kas lankotes grozio salone "Grozio karalyste",man reikia sukuosenos vestuvems, o ten man butu arciausia 4u.gif atsiliepkite, jei kuri turite nuomone apie si salona 4u.gif


dabar ten yra naujas kirpėjas berniukas - labai rekomenduoja viena pažįstama, bet pati dar nebandžiau ax.gif kainos normalios, ne iš pigiųjų, bet ir ne kosminės ax.gif
Atsakyti
as pas Ina lankausi thumbup.gif labai patenkinta jos darbu. ji dirba Gedimino g., atrodo "Baidis" vadinasi...
Atsakyti
del Inos, tai taip, ji labai mielas zmogutis, labai nuosirdus. taciau jau pradedu itarti, kad niekdada nenudazys ji manes ta plauku spalva, kuria prasau. vis eksprementuoja, nors man nesako, kad nesigaus, o po to nustemba g.gif kaip ir as g.gif ar jos ten dazu pasirinkimo didesnio neturi, ar kaip ten yra, bet sekanti karta eisiukur kitur, plius, pasakymas, kad nudazys ryskiau, kad spalva ilgiau laikytusi... o kad tas ryskumas nelabai tinka? dry.gif
Atsakyti
QUOTE(tigrik @ 2007 08 04, 16:34)
Kurioje kirpykloje Ina dirba? Jau nebesusigaudau kuri, tiek prisiskaiciusi doh.gif

"Baidis" beje turiu viena laika pas ja 22 diena - jei kas nores perleisiu, nes uzsirasiau, bet ziuriu, kad dar nereik man kirpt..
Atsakyti
QUOTE(pukuotasangeliukas @ 2007 08 02, 15:03)

paprasti kirpejai man ishkarpo plaukus... doh.gif  doh.gif  doh.gif  as visad sakau kad tik nekarpykit ir vistiek! gun_bandana.gif o kadangi esu gan ilgu plauku ( zemiau krutines) tai lb tausoju, kad nieko nepridirbtu, nes tada ilgai tenka padarinius atkentet.... bash.gif


na va paklausiau, kirpimas - 60Lt. ir bent jau man neiškarpė schmoll.gif nes garbanotiems plaukams negalima
Atsakyti