Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Čiauškutis"

Sveikos,
pries metus mano vaikai lanke priesmokyklines grupes siame darzelyje. Jie turi logopediniu problemu, nuo rugsejo ejo i paprasta mokykla. Darzelis patiko, tik paruosimas mokyklai silpnokas. Tai pastebejau ne as viena su savo dviem vaikais, kurie lanke skirtingas grupes. Nuosirdziai siulau, jei matote, kad kazkaip "nejuda" zinios i prieki, o vaikas eis i paprasta mokykla, tai arba samdykite korepetitore papildomai, arba savarankiskai namuose dirbkite su vaiku. Daug kas gali sakyti, kad to nereikia, kad mokykloje pasivys ir pan., bet jei vaikas jau lanko spec. darzeli, jam tikrai nebus taip lengva pasivyti kitus vaikus be spec. poreikiu, kai jie jau ateina i pirma klase mokedami ne tik visas raides, bet ir skaityti. Kalbu vadovaudamasi ne teorija, o praktika. Sekmes visiems vaikams ir teveliams!
Atsakyti
Gerb. pedagogai, nereikia pykti, jeigu mes pasisakome, isreiskiame savo nuomone apie jus. Kartais juk nedrasu buna pasakyti i akis ka galvoji.Tam ir yra tas forumas kad drasiai issakyti- ka matai,ka galvoji. Musu pirmas vaikas lanke jusu darzeli. Ju grupeje dirbo dvi aukletojos,taciau varda prisimena tik vienos.Tai pasako kad aukletoja buvo verta, kad ja prisimint. Penkiametis sunus jau sugebedavo perskaityti trumpus zodelius. Aukletoja labai kurybiskai dirbo su vaikais. Niekada nebudavo dienu, kad vaikas is darzelio pareitu nusimines ar kazkuo nepatenkintas. Ryte i darzeli eidavo noriai, nes zinodavo, kad aukletoja Zita ji meiliai pasitiks, kad ta diena ismoks kazko naujo, idomaus.
Noriu tuo pasakyti, kad aukletoja nelygu aukletojai. Kada matome is jusu stengimasi, meile musu vaikams- visada buname dekingos, ramios ir gerbiancios jusu- pedagogu - triusa.
Stiprybes jums, mieli pedagogai, kantrybes sunkiame darbe, sveikatos...
Su pagarba- mamyte.
mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas pasakys kada rytoj šventė prasideda?
Atsakyti
QUOTE(Mumukas @ 2012 05 30, 19:03)
Gal kas pasakys kada rytoj šventė prasideda?

lyg, 15.30val
Atsakyti
Gerb. Čiauskuti, aciu uz nuostabiai geras dienas, uz zinias, kurias gavome lankydami jusu darzeli.Aciu, kad labai graziai isleidote mus i nauja gyvenimo kelione.Didelis, didelis ACIU visam darzelio kolektyvui.Niekada jusu nepamirsime.Atskirai dekojame Linksmuciu grupes visam kolektyvui.Linkime Jums stiprybes ir kantrybes toliau dirbant si sunku atsakinga darba.Aciu Jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sulaukėme preliminarių sąrašų į grupes. 4u.gif Ką domina tai pirmame Čiauškučio svetainės puslapyje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mumukas: 27 birželio 2012 - 17:46
Ačiū Čiauškučio auklėtojoms, paruošusioms vaikus mokyklai. Kaip bebūtų sunku tiem mūsų vaikeliams, po didelio sunkaus darbo priešmokyklinukuose, jau lengviau. Ačiū Saulučių grupės auklėtojoms clap_1.gif , linkėjimai kitiems metams, kad sunkiau niekada nebūtų - tik lengviau, linksmiau ir įdomiau. Sėkmės Jūsų neįkainojamam darbe. aciuks.gif
Atsakyti
Sveikiname Ciauskucio kolektyva su Naujais 2013metais. Sekmes darbe, kantrybes, ideju,kurybiniu polekiu .Linksmuciu grupei- aciu uz rupesti. sveikateles, geros nuotaikos jums. 4u.gif biggrin.gif 4u.gif
[COLOR=red][SIZE=7][FONT=Arial]
Atsakyti
Sveikos, Ciauskucio vaikuciu mamytes. Mes irgi laukiam eileje i si darzeli. Esam eiles pradzioje, tai visai realu nuo rudens patekti. Mano 5 m. sunus turi dideliu kalbos sutrikimu. Dabar lankome kita darzeli, kuriuo siaip buciau patenkinta, tik ten, aisku, su tokiom bedom per mazai logopedines pagalbos. Labai nedrasu bus pereiti i kita darzeli, kai vaikas ne is drasiuju. Dabar jau priprates prie tos aplinkos ir pakeisti i kita bus, as isivaizduoju, nelabai lengva. Bijau, kad neprasidetu oziai ar dar kas nors, kai reiks i nauja darzeli eiti...
Noreciau paklausti, ar i grupe, kuria papulsi, ta ir turesi, ar galima pereiti i kita? O kiek ten logopedziu dirba ir kokie atsiliepimai? Ir apie aukleojas atsiliepimu noretusi. Vedeja man nepatiko, ir kol nebendravau su aukletojom, tai kolkas toks neigiamas poziuris susidares. Ir tas kiemas darzelio toks keistas - kur ten vaikams pazaisti?.. Na, tikiuosi, mano poziuris pasikeis.
Atsakyti
QUOTE(ignalina @ 2013 04 17, 14:04)
Sveikos, Ciauskucio vaikuciu mamytes. Mes irgi laukiam eileje i si darzeli. Esam eiles pradzioje, tai visai realu nuo rudens patekti. Mano 5 m. sunus turi dideliu kalbos sutrikimu. Dabar lankome kita darzeli, kuriuo siaip buciau patenkinta, tik ten, aisku, su tokiom bedom per mazai logopedines pagalbos. Labai nedrasu bus pereiti i kita darzeli, kai vaikas ne is drasiuju. Dabar jau priprates prie tos aplinkos ir pakeisti i kita bus, as isivaizduoju, nelabai lengva. Bijau, kad neprasidetu oziai ar dar kas nors, kai reiks i nauja darzeli eiti...
Noreciau paklausti, ar i grupe, kuria papulsi, ta ir turesi, ar galima pereiti i kita? O kiek ten logopedziu dirba ir kokie atsiliepimai? Ir apie aukleojas atsiliepimu noretusi. Vedeja man nepatiko, ir kol nebendravau su aukletojom, tai kolkas toks neigiamas poziuris susidares. Ir tas kiemas darzelio toks keistas - kur ten vaikams pazaisti?.. Na, tikiuosi, mano poziuris pasikeis.



Lankome šį darželį jau trečius metus, kiekvienais metais turėjome kitas auklėtojas (taip jau gavosi), galiu tik pagirti mūsų auklėtojas, šeimininkėles ir logopedes, nes kolektyvas buvo ir yra tikrai labai geras (nors negaliu teigti kad visam darželyje toks, bet bent mums pasisekė). Labai esu dėkinga auklėtojoms Violetai, Rasai, Indrei, Bronelei (amžiną atilsį jai), taip pat logopedei Astai šių pedagogių dėka mano dukra labai noriai lankė darželį, buvo mylima ir labai gerai prižiūrima. Šiais metais lankome priešmokyklinę grupę čia patekome pas auklėtojas Zitą ir Audronę, geriau ir tikėtis negalėjome, nes vėlgi dukra apsupta meilės, rūpesčio ir tuo pačiu pratinama prie pamokėlių, išmoko labai daug visko, tiek kiek net nesitikėjau, kad galės išmokti. Šių metų logopedė Ingrida irgi labai stipri, daug skiria dėmesio vaikučiams ir jų bėdoms. Vienu žodžiu esame labai patenkinti darželiu, kolektyvu, jei ir jums pasisektų su auklėtojomis ir logopedėmis kaip mums tai galit būti rami jūsų vaikas bus tikrai nuostabiuose mylinčiose rankose prižiūrėtas, numylėtas ir be abejo paruoštas mokyklai. Dėl vedėjos tai neteiskit jos, kiek man teko su ja bendrauti ir matyti jos darbą ji labai stengiasi dėl mūsų vaikučių "išmušinėja" pinigėlius iš valdžios, stengiasi priimti kuo daugiau vaikučių, kad galėtų patekti kuo daugiau vaikų, kuriems labai reikia pagalbos, gal ji ir gali atrodyti griežtoka, bet tikrai ji nėra bloga, ir esu jai dėkinga, kad darželis yra tikrai geros būklės sutvarkytas, kiek įmanoma šiuolaikiškas, rengiami susirinkimai, kuriuose galima gauti informacijos apie planus, apie nuveiktus darbus, susitikimai su įdomiais žmonėmis, seminarai įvairiom temom tėveliams, įvairūs renginiai ir pan.
Daug čia visko prirašiau, bet tai mano nuomonė kurią susikūriau per šiuos trejus metus, negaliu drąsiai teigti kad taip yra visose grupėse, gal mums ir pasisekė, linkiu, kad ir jums pasisektų kaip ir mums. Beja dėl kiemo tai vaikučius veda ir į kitoje pusėje esančią aikštelę, o ir prie tų katakombų pripratom ir dabar jau nebeatrodo jos tokios baisios o kiek girdėjau jas žada lyg ir griauti. Dėl pervedimo į kitą grupę aišku, kad tai įmanoma, tereikia kreiptis pas vedėją ir susitarsit. Jei dar kiltų klausimų parašykit Až., pasistengsiu atsakyti.
Atsakyti
VISUS PRIEŠMOKYKLINUKUS SU ŠVENTE 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dėkoju visam "Čiauškučio" kolektyvui už jų rūpestį ir atsidavimą už meilę vaikams ir pastangas padėti mūsų vaikučiams.

Atskirai noriu padėkoti auklėtojoms Indrei, Violetai, Rasai, Audronei.

Auklėtojai Zitai ir logopedėms Ingridai ir Astai skirčiau pačius gražiausius žodžius kokius tik galima rasti lietuviškam žodyne. Nesu sutikus geresnių žmonių taip atsidavusių savo darbui taip mylinčių vaikus ir taip besirūpinančių jais. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Sėkmės jums jūsų nelengvame darbe ir sėkmės visiems esamiems ir būsimiems vaikučiams. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=Mumukas,2013 05 23, 05:52]
VISUS PRIEŠMOKYKLINUKUS SU ŠVENTE 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Dėkoju visam "Čiauškučio" kolektyvui už jų rūpestį ir atsidavimą už meilę vaikams ir pastangas padėti mūsų vaikučiams.

Atskirai noriu padėkoti auklėtojoms Indrei, Violetai, Rasai, Audronei.

Auklėtojai Zitai ir logopedėms Ingridai ir Astai skirčiau pačius gražiausius žodžius kokius tik galima rasti lietuviškam žodyne. Nesu sutikus geresnių žmonių taip atsidavusių savo darbui taip mylinčių vaikus ir taip besirūpinančių jais. wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Sėkmės jums jūsų nelengvame darbe ir sėkmės visiems esamiems ir būsimiems





Mumukai,pritariu tavo zodziams.
atsidavusi,mylinti, atsakinga, gerai paruosianti vaikus mokyklai pagal ju galimybes,vaiku ir teveliu mylima- aukletoja Zita.
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti