Įkraunama...
Įkraunama...

Karoliniškės: Čiauškutis"

Gerb. "Čiauškuti",linkime Jums visiems stiprybės,sveikatos ,meilės,supratimo 2012m. Kolektyvas - nuostabus.Tačiau labai mažai rašoma apie tai.
Čia kažkam užkliuvo elgesio taisyklės.Žinot,pirmoje klasėje jos būna iškabintos kiekvienoje klasėje.Tai skatina vaikus savotiškai pagalvoti - kur esi,ką darai,ar teisingai elgiesi.Tai yra normalu,jei grupės tėvai tam pritaria.Negalvoju,kad auklėtojos be patirties ir sugalvos tai be priežasties.Džiaukimės,kad mūsų vaikai tuo būna patenkinti ir džiaugiasi ,kad dienelė praėjo sklandžiai,džiugiai,kūrybiškai.Tai pirmi žingsniai į didesnį kolektyva,kur bus dar kitos gyvenimiškos taisyklės.Suaugęs žmogus ir laikosi tam tikrų gyvenimo taisyklių.
Dar kartą ačiū Jums visoms už atsakingą darbą.
Atsakyti
mirksiukas.gif Su Naujais metais !
Ir nauji iššūkiai visiems prieš akis doh.gif
Žvelgiam į priekį, nes din din mokyklėlės aidai priverstinai jau girdisi...
Ieškom mokyklos, nes mūsų vyrukas dabar jau priešmokyklinėj. Ir oficialus įstatymas mums nedraugiškas: į mokyklą ir viskas ! O kaip dar REIKTŲ padarželiauti.... Juolab, kad metų gale gimęs, o dar ir raida smarkiai atsilieka.
Spindulio mokykloj buvom - ten tik su intelekto sutrikimu. Medeinos: jau pernai šiems metams sąrašas užpildytas blink.gif
Geriausiai būtų panašių poreikių ir sutrikimų vaikus surinkti į vieną klasę. O pavežiosim keletą metų ir iš kito miesto galo, kad tik galimybė vaikui nepasiklysti būtų.
tai gal kas susidūrėt, ar tiesiog žinot : galbūt kurtais Vilniaus mieste logopedinės specializacijos klasės renkamos ?
Atsakyti
Noriu, mamos, šiandien pasiguosti...

Turim alerginę astmą - kai prisikabina koks virusas - porai mėnesių mažiausiai... Nuo gruodžio 10 d. savaitę temperatūra, o vėliau kosulius kaip malkas skaldėm - o dar oras toks šaltas - tai į darželį ir nėjom. Pati esu mokytoja - ir man skambinimas auklėtojai kiekvieną dieną - absurdiškas - ir auklėtojos, ir savo laiko gaišinimas. Pasakai ligos pradžioje, kad sergi, ir kad bus atleidimo lapelis iš gydytojos, ir kokios problemos? Deja - auklėtojai atrodo kitaip... šiandien buvau apiburnota biggrin.gif . Net žada praradau nuo auklėtojos tono doh.gif . Ir jos abejonės ir iškalbingas aha, aha, leido suprasti, kad ji abejoja manim, kad vaikas iš tiesų serga... o buvo taip, kad kai jau planavom jį leisti į darželį - kosuliai buvo aprimę visiškai - vasario 6 d., mūsų aplankyti iš Airijos atskrido draugė, kuri parvežė gripo virusą... Jau po poros dienų temperatūra iki 39,9 sukilo visiems trims vaikams. Pasakoju auklėtojai, o ji - aha, aha, buvo vaikai namuose, ir suprantate, susirgo... Temperatūra gražiausiai laikėsi penkias dienas - šeštą dieną gydytoja mažiausiam vaikui prirašė antibiotikų. Dičkiai nuo jų išsisuko, tačiau kosulys vėl sugrįžo. O man kosinčio vaiko leisti į darželį rankos nekyla - ne tik dėl savo vaiko, bet ir dėl kitų...

... Skaudžiausia auklėtojos reakcija ir jos abejojimas... ji dar išdrožė man pamokslą, kad jei nesiruošiame vaiko leisti į darželį, parašytume prašymą kad nebelankysim ir eitume lauk blink.gif ... Ar aš turiu sergantį vaiką leisti į darželį?...
Ko gera reiks pasinaudoti auklėtojos pasiūlymu... Nes artėja pavasaris, kuris paprastai mums atneša alerginius kosulius... šiandien pat susitariau dėl vaiko privačių logopedo užsiėmimų, ir iš darželio išeisime... Juo labiau, kad jis priešmokyklinėje grupėje, ir iki pavasario kiek čia jau beliko...
Ai, ir dar - ji išsakė priekaištą, kad kitos mamos jai perskambina, o aš matai drįstu atsiliepti... Net nebesivarginau aiškinti, kad prieš mėnesį sugedo telefonas liečiamu ekranu, ir aš tiesiog nematau, kas skambina, nes telefonas kitas, o numerių aš negalėjau išsiimti iš senojo... Juk vėl nepatikėtų... O kita vertus - aš turiu 28 auklėtinius, ir visada jiems skambinu pati biggrin.gif ...
Aišku, skaudu ir liūdna šitaip atsisveikinti su Čiauškučiu, kurio dėka vaikas pažino kalbos džiaugsmą verysad.gif .

Tai vat, mamos, kurios laukiate - priešmokyklinėje grupėje atsilaisvins viena vieta 4u.gif
Atsakyti
na zmogaus abejoja, del sito negalit pykti. O kad visai nelankot darzelio nelabai faina kitu vaiku atzvilgiu,nes man labai gaila tu ,kurie vis dar sedi eileje ir laukia stebuklingo atsilaisvinimo vietos.
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2012 02 19, 12:05)
na zmogaus abejoja, del sito negalit pykti. O kad visai nelankot darzelio nelabai faina kitu vaiku atzvilgiu,nes man labai gaila tu ,kurie vis dar sedi eileje ir laukia stebuklingo atsilaisvinimo vietos.


Siūlot vesti sergantį vaiką? Juk gydytoja sprendžia, ar galima leisti, ar negalima. Šiaip kituose darželiuose mamos kaip tik bando kovoti su tais, kurie atveda sloguojančius ar kostinčius vaikus... Ar teisinga būtų neapsveikusį vesti kitų lankančių vaikų atžvilgiu?

O man skaudu, kai puolamas ir taip bėdų užpultas žmogus. Trys darželinukai su temperatūra, kylančia iki 39,9, naktinis kėlimasis. Apie kitas bėdas viešai gal nepasakosiu biggrin.gif , bet patikėkit, jų tikrai yra. doh.gif
Atsakyti
supranti,jei vaikas i darzeli vedamas ,nuo rugsejo ,tik pora savaiciu ,tai mazai naudos vaikui, o ir kitas vaikas gaves vieta daugiau gautu. mano vaikas tik 5m pateko i ciauskuti ir tai sake,kad nezinia ar pateks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reika: 19 vasario 2012 - 20:00
QUOTE(Reika @ 2012 02 19, 21:54)
supranti,jei vaikas i darzeli vedamas ,nuo rugsejo ,tik pora savaiciu ,tai mazai naudos vaikui, o ir kitas vaikas gaves vieta daugiau gautu. mano vaikas tik 5m pateko i ciauskuti ir tai sake,kad nezinia ar pateks.



ir vedate sergantį? Kiek nesirgom, tiek lankėm. Prieš ateidami į priešmokyklinę grupę konsultavomės ir su kitais logopedais, kaip geriau vaikui - į paprastą darželį išeiti, ar pasilikti Čiauškutyje. Aš matau, kiek vaikas pažengė nuo rugsėjo - grupės logopedė išties be galo daug padarė - esu jai ir auklėtojoms be galo dėkinga. Bet - po šio skambučio kažkas nutrūko... kažkas sudužo - nemoku paaiškinti, kas... Pasitikėjimas?... Esu suaugusi, bet kaip menininkė - be galo jautri balso tonui...
Beje, man apie be reikalo užimamą vietą nereikia aiškinti - mano antroji dukrytė taip pat lankė šį darželiuką, turėjom nuostabias auklėtojas. Mergaitei kalba gerokai susitvarkė, liko tik keletas problemėlių, ir nors mes tikrai turėjom teisę pasilikti šiame darželyje, mes ją perkėlėm į kitą - būtent todėl, kad neužimti kažkam vietos 4u.gif
Sėkmės visiems - lankantiems ir laukiantiems - o visiems dirbantiesiems - begalinės kantrybės ir pasitikėjimo.
Atsakyti
smile.gif sergancio nevedu. Bet i balsus nereik reaguoti per jautriai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reika @ 2012 02 20, 15:09)
smile.gif sergancio nevedu. Bet i balsus nereik reaguoti per jautriai smile.gif



Jūs teisi smile.gif ... Bet šito ko gera niekada nebeišmoksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapelokė @ 2012 02 20, 14:24)
Jūs teisi  smile.gif ... Bet šito ko gera niekada nebeišmoksiu  doh.gif

SVEIKI PRIESMOKYKLINUKAIKA.MES MOKYTIS IR NETURIM smile.gif
Atsakyti
Mes labai patenkinti savo pedagogais Daivute,Jurate,Giedre na ir aisku surer logopede Linute.
Mano koleges vaikui nepasiseke,nes lanko kita priesmokykline grupe,kurios pedagoge jus aprasot,tikiuosi ,kad kitu pedagogu neizeisiu.
O kas liecia jusu neivardintos grupes pedagogus,tik galim pareiksti uzuojauta....
Grupes pedagoge gal ir nori buti mokytoja,bet deja tai netinka ikimokyklinei istaigai,per daug reikalavimu,ilgo sedejimo prie stalu ir t.t Na ,o apie logopede,is viso reiketu patyleti ir ja ignuoruoti,zemas lygis ir tiek...Daug neigiamu atsiliepimu is buvusios darbovietes,menkas issilavinimas,zinios,karjieriste...Mano koleges vaikai tai patyre,zmogus kuris nedirba,o jiesko aukstesnes vietos ir tiek...
Mes labai laimingi ,kad lankom sia istaiga,mums pasiseke su pedagogais,bet vadovams reiketu atydziau perziureti darbo kolektyva ir pedagogus.Juk vaikai tai musu viltis ir ateitis.
Aciu Ciauskucio tikriems pedagogams.
Atsakyti
Gerbiamos mamos, rašydamos komentarus jauskite atsakomybę už savo žodžius. Atsakomybė už nederamus komentarus, užgaulius įžeidinėjimus internete taikoma privataus kaltinimo tvarka. Prieš tai dažniausiai tenka prašyti ir policijos pagalbos, kad pareigūnai tiksliai nustatytų, koks asmuo ir iš kokio kompiuterio išsiuntė nepadorų komentarą.
Nors anonimiškumas ir suteikia didesnę veiksmų laisvę, siūlyčiau bendradarbiauti ir grupėse, vietoje kalbėtis su pedagogais.
Atsakyti