Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu - 19 dalis

Va pažiūrėkit kaip žmonės gražiai siuvinėja thumbup.gif čia ne aš, blush2.gif čia mano moša clap_1.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Labas, siuvinėtojos,
Vis pasiskaitinėju jūsų temelę, aš kaip ir naujokė, bet labai jau man šitas hobis prie širdies, tiesiog niekad nerasdavau rimtam siuvinėjimui laiko, o dabar, kai laukiu ateinant vaikučio į pasaulį, tai laukimo metu sugalvojau išsiuvinėti paveiksliuką prie lovytės (schemutę radau iš jūsų nuorodų smile.gif ). Darbelis jau į pabaigą, šiandien turbūt ir užbaigsiu, tai dabar iškilo klausimų dėl rėminimo, ilgai ieškojau šitoj temelėj, bet neradau, o kitose ieškoti truputį tingiu blush2.gif (siuvinejimas.man.lt beliko tik forumas, tai nelabai galėjau ką ten išsiaiškint, nes nesu prisiregistravus).. jau radau atsakymą dėl plovimo, nes siuvinėjant porą savaičių bet kokiu atveju išsitepa, bet va nžn kaip nešti rėmint.. Jūs nešat tiesiog medžiagytę? ar ant ko nors klijuojat? na gal klausimas ir kvailokas blush2.gif bet niekad nesusidūriau su medžiagytės rėminimu...

Kai pabaigsiu darbelį, tai įkelsiu parodyti jūsų teismui.. na susipažinimui 4u.gif tik truputį kvailai gavosi, nežinodama kokio dydžio reikia medžiagytės nusipirkau per mažą paveiksliukui, tai teko truputį sumažinti, nei buvo schemutė..
Lauksiu atsakymų 4u.gif
Atsakyti
Aš tai nešu tik medžiagytę, ją išplaunu, išlyginu, sutvarkau kaip ir priklauso.
Buvau galvojus paklijuot flizelinu, bet po to kažkur paskaičiau, kad gali būt jog rėminant jos neis ištempti lygiai, todėl atsisakiau šitos minties bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tai bandau pati rėmint. Medžiagytę tvirtinu prie kokio tvirtesnio pagrindo dvipuse lipnia plėvele, po to iš norimos spalvos kartono pasidarau antrą rėmelį, kad rėmelis būtų lygiai iškilęs, kraštams iškerpu ir įdedu storo kartono (galima iš dėžių, kur kokia nors buitinė technika pirkta ir pan.) Visus sluoksnius tvirtinu ta pačia dvipuse lipnia plėvele. Ir viską dedu į rėmą. 4u.gif Sunkiausia būna tik išrinkt ir suderint spalvas tongue.gif Nežinau, ar aiškiai parašiau, kažkur buvo įdėta nuoroda į rusaičių puslapį, kur viskas aiškiai parodyta, deja, aš jos neišsisaugojau. Bet jei kas turit po ranka, tai įdėkit, bus aiškiau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saliuky @ 2007 01 29, 12:43)
Labutis merginos, jusu tarpia as naujoke. Siuvineju keliarius metus, per ta laika iskilo keleta klausimu i kuriuos atsakymo savam pazistamu rate negaunu. Tad nutariau kreiptis i jus. Nusimato darbelis kur bus naudojama Aida 18 tankumo medziaga. Pagal schema reikalaujama issiuvineti kiekviena kvadrateli. Kas buvo susiduria, tos isivaizsduoja kaip tanku. Klausimas toks: kaip uztvirtinti vienos spalvos kryzeli tarp kitu skirtingu spalvu kryzeliu. Medziaga tanki ir neisivaizduoju kur ta galiuka paslept, kad tolimesniems kryzialiams netrugdytu ir tvarkingai atrodytu. Schema pirkau is Heaven and Earth Designs puslapio, Selina Fenech, darbelio pav.''Love Me Not''. Jei kam patiks- pasidalinsiu. Laikiu jusu minciu ir patarimu. Is anksto didelis ACIU.



vienetinių kryžiukų galiukus aš tiesiog užsiuvinėju, t. y. besiuvinėjant kitus kryželius sutvirtinu galiukus, jų nepaliekų ilgų, gal kitos ir kitaip daro, nežinau.
Atsakyti
Aš išvirkščioj pusėj per kitų kryželių dyksnelius praeinu, prakaišioju (1-2 cm) ir nukerpu prie pat, kad nesimataruotų laisvi galiukai. biggrin.gif
Mane rėminimo centre pribloškė, kai pasakė, kad reikia paklijuoti frizelinu, nors visas plotas išsiuvinėtas blink.gif . čia paklausinėjus moteriškių, nieko nedariau (tik išskalbiau, išlyginau ir psio...) nunešiau ir įrėmino be jokių priekabių ar pastabų.
Papildyta:
Siuvinėjimą gal ir reik pastandint g.gif , kai skysta kanva ar mažai siuvinėtas plotas, ar kad darbo dugnas baltas būtų.
Atsakyti
noriu pabandyt issiuvinet situs arkliukus;
http://photo.163.com...ei5357/5809547/
gal kas pasufleruotumet kur Vilniuj geriausiai butu nusipirkti Anchor siulu ir medziagytes 4u.gif

Atsakyti
kaip pradedanti turiu labai daug klausimu del sitos schemos:
http://photo.163.com...ei5357/5809547/
butu labai faina, kad kas pagelbetu smile.gif
ar atsirastu tokiu? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kibirkštėlė @ 2007 01 29, 16:06)
Dėl kurios konkrečiai, ir kokie klausimai? smile.gif  biggrin.gif


arkliai, kur schema horizontali.
kokia medziaga reikia pirkti? beje, kaip paskaiciuoti reikiama dydi, kad po to nepritrukciau bigsmile.gif
pagal duotus siulu kodus ar rasciau parduotuvej reikiamu (kur geriausia pirkti?)?

kol kas atrodo tiek rolleyes.gif
aciu uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dij@n@ @ 2007 01 29, 18:21)
Nejaugi nieks neturi schemutes su tortuku?

Pabandik pajieškoti čia My Webpage
Atsakyti
QUOTE(UKĖ @ 2007 01 29, 17:36)
arkliai, kur schema horizontali.
kokia medziaga reikia pirkti? beje, kaip paskaiciuoti reikiama dydi, kad po to nepritrukciau  bigsmile.gif
pagal duotus siulu kodus ar rasciau parduotuvej reikiamu (kur geriausia pirkti?)?

kol kas atrodo tiek  rolleyes.gif
aciu uz ats  4u.gif

Šita? http://photo.163.com...09547/99181093/
Atsakyti
Labai ačiū visom kas patarėt dėl paveiksliuko rėminimo, visgi nešiau paklijuotą su dvipusia lipnia juostele ant kartono, bet nereikėjo, sako jie ten turi savas metodikas kaip rėmint medžiagytes, bet ten lengvai viskas atsiplešia, tai nieko neprigadinau ax.gif

Taigi ir parodau savo darbelį:
http://public.fotki....rs/dsc0081.html

Tai pirmas mano rimtas darbelis, ir kadangi pirmas, tai neapskaičiavau medžiagos - turėjo būti 4 meškiai, bet deja tilpo tik trys (manau šitą schemutę žinot smile.gif )

Na mačiau Ukė kaip pradedanti irgi sunkų paveiksliuką išsirinko, nes man šitas kurį dabar dariau buvo tikrai gana sudėtingas - daug atspalvių, siucvinėjimas ne vien kryželiu, plius sužiūrėti po kiek siūliukų imt ir pan.. be to gana sudėtinga iš atspausdintos spausdintuvu schemutės siuvinėt, nes būna ne tą ženkliuką sužiūriu...

Kadangi dar leliuko nesulaukiau, nors gandras iš liniuotės išskrido doh.gif tai gal reikia kažko dar imtis..
Atsakyti