Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu - 19 dalis

Niekas man nepaskausta. Kai siuvinėjau ant lankelio, paskausdavo sėdimoji, dabar derintojas padarė rėmą. Man labai patogu, sėdžiu sau ant fotelio ir siuvinėju, be to paveikslų medžiaga nesusipurvina. Jei kam bus įdomu, galėsiu prirodyti tą žmogų, parodyti rėmo nuotraukas. Jis paprasta, bet patogus, truputėlį trūksta stabilumo, bet padarius jį stabilesniu, negalėčiau užsitraukti ant fotelio, reiktų sėdėti pakėlus rankas, paskaustų pečius. Kaina rėmo apie 100 Lt. Yra rėmų firminių, su navarotais: ir lempos, ir schemų laikiklis, bet jie brangūs. O man pilnai užtenka šito, kur turiu. Tiesa, meistras Šiauliuose.
Atsakyti
QUOTE(inuska @ 2007 02 07, 23:46)
Visu labai grazus darbeliai thumbup.gif
gal galit pagelbet ir pasakyt ar kur matet kupranugario schemute (nelabai sudetinga ax.gif ) Dekui is anksto. Nes bandau ieskoti tai tokio gyvio neuzmatau doh.gif O reikia sesurui dovana per pora savaiciu padaryti blush2.gif

gal toks tiks
http://img153.images...52042453ee1.jpg
čia schema
http://img64.imagesh...36795856hm0.jpg
Atsakyti
QUOTE(Isdykusi_kirmelyte @ 2007 02 07, 17:59)
gal kuri galetu pasakyti kur butu galima rasti gamtos vaizdeliu: saulelydziu,sodybu ar dar kokiu tokiu grozybiu??labai aciu..

čia
čia
čia
čia
Tikiuosi rasi ką nors tinkamo
Atsakyti
Gal kuri turit šito paveikslo geras schemas
http://img206.images...53323719dc8.jpg
pas save, kai pradėjau nagrinėt schemą,tai pusę simbolių kažkokie iškraipyti ar jie ten neryškiai pavaizduoti(schema iš pažiūros atrodo labai ryški) , ar išvis į siūlų sąrašą neįtraukti doh.gif nebesuprantu... g.gif schema pas mane spalvota ir dar simboliai nupiešti, o siūlų sąraše 30 spalvyčių.Gal kuri turit kitokias schemas?
Atsakyti
Kokio mazdaug plocio medziagos juostele paliekate krastuose planuodamos paveiksliuka ireminti?ax.gif

aciu! 4u.gif



...Aš palieku po panašiai 2 cm iš visų šonų.


...na aš stengiuosi palikti kuo daugiau 3-5 cm smile.gif


...3-4 cm, jei norėsi dėti pasportą tai manau, kad mažiausiai 3 cm.


...Na , jei ruošiuosi rėminti su pasportu, tai palieku bent 5 cm, jei be pasparto - 3cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 birželio 2007 - 12:58
QUOTE(gutyte @ 2007 02 08, 16:10)
O dabar turiu klausimą jums: kuri žinot gerą konvertavimo lentelę, kur "COAST" siūliukus būtų galima konvertuoti į DMC ar ANCHOR?

Aš naudojuos šituo puslapiuku
http://www.cyberstitchers.com
Atsakyti
Na va, rodau kaip slepiu siūlus smile.gif
Iš esmės tai man tai kaip atrodo kita pusė, giliai dzin smile.gif
user posted image


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 04 birželio 2007 - 13:01
QUOTE(saliuky @ 2007 02 08, 18:56)
AGNUTE   ar adatą specialiai rinkaisi {Nr}?

na taip smile.gif jau kuris laikas siuvinėju John James "Petites" adatom smile.gif kakdangi orchidėjos ant 18 aidos, tai siuvinėjau su 28 nr. adatom smile.gif

saliuky [quote:]
O jos rinkiniais ar po vieną, kokia kaina?

agnute [quote:]
Berods po 3 būna smile.gif Lietuvoj man rodos jų nenusipirksi smile.gif šiaip man rodos viena forumietė jų turi ir galbūt parduotų smile.gif jei domina parašyk į a.ž smile.gif

eMar [quote:]
Ne po tris, o po penkias - 28 Nr. 26 ir 24 Nr. po 6. Šiaip tai aš čia parduodu, po 5,50 Lt, bet mačiau, kad Kaune yra vienoj parduotuvėj pirkti wink.gif Ale po 6 Lt biggrin.gif
Atsakyti
Stai ir as noriu truputi pasigirti ax.gif
user posted image
Atsakyti
Aš nusprendžiau siuvinėti naują paveiksliuką ir nusipirkau medžiagytę... Bet kai pradėjau aš ant jos siuvinėti, pamačiau, kad labai negražiai gaunasi, nes ta kanva kažkokia su didesnėm skylutėm ir kai siuvinėju matosi balti tarpiukai (niu nemoku paaiškinti) verysad.gif Anksčiau kai siuvinėdavau, tai kiekvienas kryžiukas taip pilnai užsipildydavo, o dabar persišviečia ir toks jausmas, kad siulai per ploni.. Tačiau anksčiau lygiai taip pat siuvinėdavau ir siūlus tuos pačius naudoju, bet kadangi kanva kitokia, tai labai negražiai gaunasi... Gal suprantat, ką noriu pasakyti... Niu bet nieko nebegaliu pakeisti... Išsiuvinėsiu taip kaip yra.... verysad.gif
Atsakyti
nu matyt kažkas skiriasi ir tiek smile.gif ne ta pati medžiaga ar siūlai, na sunku pasakyt blush2.gif ax.gif
Atsakyti
BABYFACE bandyk siuvinėti ne su dviem siūliukais, o trim. Tuomet kryžialis gausis stambesnis ir tą tuštumą užpildys. Tik siūliukų daugiau sunaudosi. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti