Įkraunama...
Įkraunama...

pasitikėjimas savimi –įgimta ar išsiugdyta savybė?

QUOTE(Azalija @ 2005 06 14, 16:58)
kaip nurašė tėvai, taip ir save nurašiau, ir nesugebu iš to išbrįsti... cry.gif


Nepergyvenk,mane irgi ne karta nurasynejo tevai,bet viska visada dariau pagal save,is viso gyvenau pagal taisykle: paklausyk tevu ir padaryk atvirksciai ( aisku nesiulau visiems ja vadovautis biggrin.gif )
O del igimto pasitikejimo,nzn,gal is dalies,bet gyvenant jis arba sumazeja arba padideja smile.gif
Atsakyti
Esu giliai įsitikinusi, kad pasitikėjimas savimi - tikrai išugdoma savybė. bent jau pati per tai praėjau smile.gif
kadaise vengdavau bendrauti su žmonėmis, bet svajojau apie žurnalistiką. Tada pradėjau dirbti su savimi ir ką jūs manot??? dabar mano svajonė įgyvendinta visu 100 procentų. ax.gif Nesakau, kad buvo paprasta, bet esant norui viskas įmanoma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 14, 17:21)
ta prasme norėjau pasakyti (bet nebeleidžia redaguoti) kad išorinis vaizdas nebūtinai sukuria vidinę tikrovę, kad už to gražaus fasado gali ir nebūti tvirtos asmenybės...


as tik norejau pasakyt,kad grazi isore suteiks daugiau pasitikejimo savimi,o ne tai kad jei isore grazi tai ir vidus grazus.
tam kad vidus butu grazus turi pasistengti pati.
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 06 15, 11:00)
as tik norejau pasakyt,kad grazi isore suteiks daugiau pasitikejimo savimi


vat šitą dalyką ir noriu paneigti...

o dėl darbo su savimi - gal koks psichoterapeutas ir padėtų, nes daugiau apie save mąstydama gali tik dar daugiau susivaryti, o ne iškilti...
Atsakyti
QUOTE(murksiuke @ 2005 06 14, 19:38)
Nepergyvenk,mane irgi ne karta nurasynejo tevai,bet viska visada dariau pagal save


savaime aišku kad suaugęs žmogus vadovaujasi savo protu, bet čia jau jausminė sfera, o jos, kaip ir pasąmonės Nesureguliuosi savo "nutarimu"

QUOTE(murksiuke @ 2005 06 14, 19:38)
O del igimto pasitikejimo,nzn,gal is dalies,bet gyvenant jis arba sumazeja arba padideja  smile.gif



man regis, pasitikėjimas yra įgaunamas , bet ne įgimtas...
Atsakyti
QUOTE(Pacific @ 2005 06 14, 16:29)

save mylet reikia.



visi žinom, kad reikia, bet ar galim. Pvz. aš tikrai nepradėsiu savęs labiau mylėti nuėjusi į kirpyklą... mirksiukas.gif smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Paloma @ 2005 06 15, 14:44)
visi žinom, kad reikia, bet ar galim. Pvz. aš tikrai nepradėsiu savęs labiau mylėti nuėjusi į kirpyklą... mirksiukas.gif  smile.gif


bet juk daug kas gyvenime būtent iš smulkmenų ir susideda...nu negi būtinai reik nuveikt KAŽKĄ TOKIO, kad pradėtum mylėt save?... juk nuėjimas į kirpyklą gali buti suprastas kaip vienas savęs mylėjimo apraiškų - aš myliu savo kūną, todėl puošiu jį...
Atsakyti
QUOTE(Azalija @ 2005 06 15, 11:20)
man regis, pasitikėjimas yra įgaunamas , bet ne įgimtas...


nežinau, man atrodo, kai kurie vaikiukai jau gimsta su didesne pasitikėjimo doze , o kiti tik klykia, bijo pasaulio, nors ir tėveliai juos myli ir tt. O kad pasitikėjimą galima išugdyti, tai faktas. Čia gal kažkiek galima sugretinti kaip ir su talentu, gabumais, pvz. vieni gimsta su didžiuliu muzikos talentu, o kiti - be, bet gali vystyti gabumus.
Atsakyti
QUOTE(wild @ 2005 06 16, 09:33)
juk nuėjimas į kirpyklą gali buti suprastas kaip vienas savęs mylėjimo apraiškų - aš myliu savo kūną, todėl puošiu jį...


gali, bet visų pirma reikia labai pamilt savo vidų, priimt tokią save, kokia esi.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 06 16, 14:59)
gali, bet visų pirma reikia labai pamilt savo vidų, priimt tokią save, kokia esi.


Na štai, Liepsnelė už mane atsakė. biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
paskutinėje "Moteryje" buvo pokalbis su dainininke Sigute Stonyte. cituoju:
Medituojate, einate į pušyną čiakrų atsidaryti? Ar labai save puoselėjate?

Visiškai ne. Esu bitė devyndarbė. Viską moku daryti ir viską darau. Niekada neturėjau tarnų, jokių superinių vonių, nesidariau masažų. Man to nereikia. Jei norėčiau, rasčiau galimybę. Kas, kad tave išmasažuos. Reikia savimi labai pasitikėti, žinoti, kad esi tokia, kokia esi, ir niekas tavęs iš esmės nepakeis. Visos papildomos priemonės, savęs puoselėjimas – saviapgaulė. Smagu pabūti gamtoje, prisiglausti prie žalio medžio. Mėgstu žiūrėti gerus filmus, klausytis muzikos.

Stipri moteris kartais kenčia nuo savo stiprumo. Ar niekada nesinori pabūti silpnai, gležnai, globojamai?
Nesakau, kad vyras manęs negloboja. Bet visai kitaip suprantu tai. Globa – pagarba asmenybei, o ne leisgyvei gėlei, kurią reikia gaivinti. Jaučiu šilumą, yra visko, ko reikia, bet manęs nereikia glostyti. Pavargti nuo savo stiprumo? Ar įsivaizduojate tai kaip titanišką raumenų jėgą? Vidinis stiprumas yra kitoks. Manau, kaip tik esu labai silpna. Aš – moteris, kuri išeina į sceną ir būna tokia, kokia svajonėse norėtų būti. Kad turiu resursų persikūnyti, įvairiai save pateikti – taip. Gal tam įtakos turi visa mano gyvenimo istorija. Daug kančios, ašarų suteikia teisę ir galimybę išreikšti scenoje ne tik personažo, bet ir savo gyvenimo dramatizmą. "
labai patiko interviu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azalija: 16 birželio 2005 - 16:16
tai manau yra įgimta, o kad savyje tai išugdyti galima - tai tikrai biggrin.gif tik reikia labai norėti. viskas įmanoma tongue.gif
Atsakyti