Įkraunama...
Įkraunama...

pasitikėjimas savimi –įgimta ar išsiugdyta savybė?

labai svarbu kitu zmoniu tikejimas tavim ir ju palaikymas, tada ne taip baisu 4u.gif
cia ir tokia ir tokia savybe, svarbu isisamoninti kad nera priezasciu kodel negaletum savim pasitiketi aggressive.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Brukne_: 23 liepos 2007 - 00:27
QUOTE(Moonte @ 2007 07 22, 18:30)
Freya, tavo labai fainas avataras.  thumbup.gif


Ačiū už tai ir už patarimus:)
Atsakyti
Iš dalies įgimta savybė. Bet pasitikėjimą savimi galima ir išsiugdyti.
Atsakyti
Manau tai labiau įgimta savybė, tačiau išsiugdyti taip pat galima, tik reikia tvirtos valios ir pasiryžimo 4u.gif
Atsakyti
Man arodo,kad issiugdyt galima.Tik tam reikia laiko ir buti savikritiskai su saiku. ax.gif
Atsakyti
mergaitės 4u.gif tai gal duosit konkrečių patarimų blush2.gif
Atsakyti
manau issiugdyta savybe smile.gif augdamas zmogus mato tevu, aplinkiniu elgesio pavyzdi, toliau igyja patirties is ivairiu situaciju ir taip per patirti issiugdo ta pasitikejimo jausma
Papildyta:
QUOTE(PRIPSYTE @ 2007 06 28, 22:34)
mano pasitikėjimas yra mano darbo su savim rezultatas-aš sau sakau:aš galiu
padaryti tai ,ir visada padarau labai svabu  tikėti tuo ką darai ir mylėt save
susikalbėt ir pagirt save ir kodėl ne? bigsmile.gif

PRITARIU 100%
Atsakyti
skaiciau straipsni su psichologo komentarais: tevai gali isauklet arba drasu arba bailu vaika. jei nuolat kals koks baisus pasaulis, tai vaikas isaugs visko bijodamas.
jei vaikui truks tevu demesiu, meiles supratimo, nebus ugdomas pagarbos jausmas sau ir kitiems, jis nejaus saugumo jausmo, tuomet uzauges tures daug problemu, fobiju ir pns. kovoti su jomis be galo sunku, bet imanoma. visgi noreciau sutikti zmogu, issiugdziusi pasitikejima savimi, pakeitusi gyvenima 180 laispniu kampu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

as ir dirbu su savimi bet kazkaip idomiai man smile.gif su mokslais labai pasitikiu savimi biggrin.gif bet su vaikinai tai... kazkada labai nusivyliau meile,dabar turiu drauga, bet kiekviena karta kai jis soka su kitomis, as turiu kovoti su savimi. Manau jei pasitikeciau savimi to nebutu ax.gif Todel visaip stengiuosi save myleti, priziureti ir t.t. 4u.gif Nors kartais buna taip kad turiu issiverkti pagalve pasidejus ir po valandeles vel bunu linksma ir laiminga. Tikiuosi pasieksiu pasitikejima savimi 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
tiesa pasakius man sia savybe teko issiugdyti blush2.gif is prigimties jos neturejau, o padejo darbo atmosfera, kurioje turejau arba islikti arba iskristi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

pastebėjau, kad dauguma iš jūsų nepasitikite savimi, bet ugdote save, nes suprantate, kad negalima nuolat baimintis dėl visokių smulkmenų. Baimintis dėl ateities, vaikų, sveikatos manau yra natūralu. Juk visada nežinomybė neramina. Bet reikia išmokti kovoti su nepasitikėjimu, šypsotis kitiems, eiti gatve iškėlus galvą ir negalvoti, kad esate negraži, nelaiminga ar dar kažkokia. Reikia tiesiog vyti blogas mintis ir į galvelę pakviesti geras. Kai džiaugiesi šia akimirka, nesvarbu kas bus rytoj, nes žinai, kad susitvarkysi. Susitvarkei su egzaminų baime, susitvarkei su nėštumu, gimdymu, galbūt susitvarkei su liga ar artimo žmogaus netektimi, vadinasi susitvarkysi ir su ateitimi. Gyvenimas niekada nebūna ramus, jis visada siunčia įvairiausius sunkumus, bet tik nuo mūsų požiūrio ir nusiteikimo priklauso, ar mes pajėgsime viską įveikti patys.

P.S. Nenusiminkite, iškelkite galvą į viršų, šypsokitės ir pasaulis bus jums po kojomis thumbup.gif SĖKMĖS mirksiukas.gif
Atsakyti
manau jei zmogus nieko nebijotu tai butu nesveikas biggrin.gif manau naturalu bijoti gyvenimo pokyciu,tik zinoma mes visi kovojame su savo baimemis
Atsakyti