Įkraunama...
Įkraunama...

Suzuki Baleno

Ieškomės naujo mašiniuko, universalo, bet tokio nelabai didžiulio ir nelabai brangaus. Žodžiu, nužiūrėjom kad Suzuki Baleno atrodo visai kaip norėtumėm ir nėra brangios. Bet va kažkaip jų gatvėse nematyti, tai nelabai drąsu pirkt... Gal kas turit? Labai norėtųsi kokį atsiliepimą išgirsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2006 12 21, 16:22)
Ieškomės naujo mašiniuko, universalo, bet tokio nelabai didžiulio ir nelabai brangaus. Žodžiu, nužiūrėjom kad Suzuki Baleno atrodo visai kaip norėtumėm ir nėra brangios. Bet va kažkaip jų gatvėse nematyti, tai nelabai drąsu pirkt... Gal kas turit? Labai norėtųsi kokį atsiliepimą išgirsti  ax.gif


Kažkokia neaiški ta mašinėlė g.gif . Pirk golpuką niauktais langais arba audę - kaip visi "normalųs lietuviai" lotuliukas.gif .
Atsakyti
Labai ačiū lotuliukas.gif Golpuka jau ir taip turim, va šiandien ir vėl nebeužsiveda gun_rifle.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2006 12 21, 21:06)
Labai ačiū  lotuliukas.gif  Golpuka jau ir taip turim, va šiandien ir vėl nebeužsiveda  gun_rifle.gif



Nu tai tada "audukę kap bitukę" lotuliukas.gif . Citroeno nesiūlau, bo užsikrėsit citrinlige rolleyes.gif
Atsakyti
Tai aš citrinligės nebijau ax.gif Ale vyras kažikaip prancūziška technika nepasitiki g.gif . Tai bet matyt ir Suzuki Baleno ne kokia idėja, jei niekas jais nevažinėja, suluš, tai iš kur detalių imsim g.gif Nu davai, pirkit visi greičiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arabika @ 2006 12 22, 12:25)
Tai aš citrinligės nebijau  ax.gif Ale vyras kažikaip prancūziška technika nepasitiki  g.gif . Tai bet matyt ir Suzuki Baleno ne kokia idėja, jei niekas jais nevažinėja, suluš, tai iš kur detalių imsim  g.gif  Nu davai, pirkit visi greičiau  mirksiukas.gif



Nu gal kas ir važinėja. Suzukiai - japaškos, o jų kiek žinau blėkutės labai jau plonos, rūdys jas mėgsta, motoriukai problemiški, žodžiu vartojimo terminas baigėsi ir turi atiduoti antrinių žaliavų perdirbimui. O citrinos ką, nieko jos nebaisios, nors aš irgi kažkada galvojau, kad tai fufelis - ne mašina, kai pavažinėjau tai ir užsikrėčiau citrinlige - į kitas pažiūrėti gražu, bet važiuoti smagiau su citrina, o be to jų rūdys neima ir žiemą problemų nebūna (maniškis turbodieselmotor prie -32 kuriasi) išvažiuoju per bet kokias pusnis ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2006 12 22, 18:41)
Nu gal kas ir važinėja. Suzukiai - japaškos, o jų kiek žinau blėkutės labai jau plonos, rūdys jas mėgsta, motoriukai problemiški, žodžiu vartojimo terminas baigėsi ir turi atiduoti antrinių žaliavų perdirbimui.


As vazineju, tik ne Baleno o Vitara... ax.gif jokiu problemu su varikliu, rudys yra, bet ko noreti masina '92m...jau gana nemazai laiko vazineju, o dar kokiais keliais doh.gif ir dar nieko netaisiau...tiesa reikia pakeisti voztuvu ribokslius, bet vis neprisiruosiu... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 06, 15:07)
As vazineju, tik ne Baleno o Vitara... ax.gif jokiu problemu su varikliu, rudys yra, bet ko noreti masina '92m...jau gana nemazai laiko vazineju, o dar kokiais keliais  doh.gif ir dar nieko netaisiau...tiesa reikia pakeisti voztuvu ribokslius, bet vis neprisiruosiu... blush2.gif


Tai čia džipelis - aš jo kažkada labai norėjau rolleyes.gif , šitie man patinka. Nu bet va "ant" citrinos užkibau, XM'o.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 01 06, 18:10)
Tai čia džipelis - aš jo kažkada labai norėjau  rolleyes.gif , šitie man patinka. Nu bet va "ant" citrinos užkibau, XM'o.


Jo dzipelis wub.gif Galvojau sekanti masina pas mane bus '03m Suzuki Grand Vitara, bet labai isimylejau Lexus RX... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 06, 18:42)
Jo dzipelis wub.gif Galvojau sekanti masina pas mane bus '03m Suzuki Grand Vitara, bet labai isimylejau Lexus RX... wub.gif


Jooooooo, leistų man "fuinansai" tai ir aš Lexus'ą jamčiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lieputė @ 2007 01 06, 14:07)
As vazineju, tik ne Baleno o Vitara... ax.gif jokiu problemu su varikliu, rudys yra, bet ko noreti masina '92m...jau gana nemazai laiko vazineju, o dar kokiais keliais  doh.gif ir dar nieko netaisiau...tiesa reikia pakeisti voztuvu ribokslius, bet vis neprisiruosiu... blush2.gif


Aš irgi važinėjau su Suzuki Vitara 91 - 2 variklius suvariau, dabar jau nuo birželio autoservise stovi, niekur variklio negauna doh.gif nors nusišauk, nei parduoti nei ką.
Aišku pirmą kartą patys kalti dėl variklio buvom, tepalų patingėjom pakeisti blush2.gif, o antrą tai po pirmojo keitimo, kažkas blogai, nesandariai sujungta buvo, tai tasolas ar kažkuris kitas skystis į variklį bėgo, tai tas ir surudijo smile.gif
O šiaip tai viestiek labai geros apie tas senasiais vitaras nuomonės likau, gedimų neturėjau, rūdžių irgi, du kartus į užpakalį įvažiavo ir nieko, o tiems vargšeliams visus priekius keisti reikėjo, žodžiu tankas ne mašina wink.gif Tik va su detalėm tai problema juoda....
Atsakyti
QUOTE(Papooga @ 2007 01 11, 16:44)
Aš irgi važinėjau su Suzuki Vitara 91 - 2 variklius suvariau, dabar jau nuo birželio autoservise stovi, niekur variklio negauna  doh.gif nors nusišauk, nei parduoti nei ką.
Aišku pirmą kartą patys kalti dėl variklio buvom, tepalų patingėjom pakeisti  blush2.gif, o antrą tai po pirmojo keitimo, kažkas blogai, nesandariai sujungta buvo, tai tasolas ar kažkuris kitas skystis į variklį bėgo, tai tas ir surudijo smile.gif
O šiaip tai viestiek labai geros apie tas senasiais vitaras nuomonės likau, gedimų neturėjau, rūdžių irgi, du kartus į užpakalį įvažiavo ir nieko, o tiems vargšeliams visus priekius keisti reikėjo, žodžiu tankas ne mašina wink.gif Tik va su detalėm tai problema juoda....


Uzuojauta...Siaip tai nera ko noreti del detaliu, juk masinos jau gana senos ax.gif cia tas panasiai kaip su naujom masinom, joms DAR nera detaliu, o senom JAU nera detaliu... biggrin.gif
o kad geros nuomones apie jas drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti