Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Velaura @ 2007 01 07, 21:53)
Su valgymu irgi problemėlių turėjom, daug soskyčių išbandėm ir apsistojom ties NUK visgi...  Bet svėrėm jau 2,7 tada. O iki to tai ligoninės tokias miniatiūrines naudjom, pirkti tokių nemačiau...
Na paskaičiau tavo išvedžiojimus tai kažkaip panašu gal tikrai prakaitinė?  Skalbimo milteliai jeigu alergizuotų tai gal seniai jau būtų išbėrę?  g.gif Naujo maisto irgi negavo  g.gif  o Gal kokie grūdai alergizuoja? Kviečiai lyg yra stiprus alergenas?
Na dėl buteliuko tai galit nesigėdyt, mes irgi ne ką gudresnės šitam reikale  biggrin.gif  Ir jinai sakyčiau piktybiškai nebando gerti iš jokių snapelių.... Kiek nebandžiau - gal trijų rūšių.. Gerti nori, o duodu su tuo pudeliu -rėkia pyksta ir nei pro kur, o iš buteliuko litrą atrodo išgertų...  Užtat mielai geria ir paprasto puodelio, ale pro šalį kiek nubėga  doh.gif  Na mokinsimės - ka daryyyyt  ax.gif
Sudominai su tuo homeopatijos centru.. O jis Vilniuje? Kartais norėčiau Moniką nuvesti, nes žandai būna parausta tik niekaip neisiaiškinu nuo ko g.gif BUvom ALergologijos centre su ja apie metukus tai tas pats kas nieko...
O aš jau svarstau galimybę duti kefyro paragaut - visgi metukai ant nosies biggrin.gif Žuvį valgom kartą į savaitę ir kartais įmaišau į daržovienę putpelės kiaušinuko trynį  ax.gif
NUsipirkau pagaliau "Mažylį" eisiu ieškot pažįstamų veidukų kai priguls manoji  smile.gif  Jeigu priguls biggrin.gif Buvom šiandien svečiuose tai pašokdino gerai.... Jaučiu pirmą kartą į rimtesnį balių ėjom su DOnata, ax.gif

Sveikos,
o mums NUK soskės netiko, per daug minkštos buvo — manoji springdavo, tai iki dabar naudojam AVENT thumbup.gif .
Taigi kad tai tik mano išvedžiojimai blush2.gif , o norėtųsi profesionalios pagalbos... Na o jeigu pratęsim išvedžiojimus, tai aš irgi taip manau, kad jeigu būtų alergija nuo skalbimo miltelių, tai būtų seniai išbėrę... g.gif O grūdų košes irgi jau senokai valgom... Bet gi kodėl tada gydytoja atsainiai tarstelėjo, kad alergija, kodėl ne prakaitinė (apie ją net neužsiminė...)? O ir be to, sunku sugaudyti, nuo ko sualergizavo, nes alergija gali pasireikšti tik po kurio laiko, o ne iš karto, todėl tik spėlioti lieka... Gi neduosi vaikui kelias savaites tos pačios, pvz., ryžių košės (nieko daugiau) ir nežiūrėsi, ar čia bers nuo jos, ar ne...
Vienu žodžiu, mano akimis žiūrint, jau praeina ta alergija, nebėra paraudimų, tik dar šiurkštoka nugarytė (jaučiasi tie buvę spuogeliai). Tai vėl valgysim košes, tik gal reiks nemaišyt tą pačią dieną kelių rūšių ir kviečių košių kol kas neduosiu (aš irgi skaičiau, kad kviečiai dažnai tampa alergenais)... Bananų neduosiu, tik jų tyreles. Apskritai tie atvežtiniai vaisiai nerekomenduojami, tai valgysim pirktines jų tyreles, nuo kurių anksčiau neberdavo. Ir jokių Actimel ar Gefilus kol kas... Reiks truputį atsargiau į maistą žiūrėt...
Va, norėjau paklaust, o jūs žuvų taukus geriat? Skaičiau, kad labai sveika imuninei sistemai...
Su tuo homeopatijos centru tai gal aš čia truputį pasikarščiavau 4u.gif , gal nebereiks mums ten važiuot... Ai, nežinau... Čia adresas:
http://www.homeopatijoscentras.lt/
Kiek skaičiau apie alergijas, tai dauguma mamų tvirtino, kad tik homeopatija jų vaikučiams padėjo...
Tai kad mes iš buteliuko ne tik geriam (nors moka gert ir iš puodelio), bet ir košes valgom... blush2.gif Pačiai juokinga, kai net tyrelę su vištiena atskiedžiu ir geria ji man ją iš buteliuko... Gi su šaukštu ji pas mane tų visų košių nevalgo, tik terlijasi pati. Pamatytum, kaip atrodo virtuvė po mūsų košių valgymų... Panelė savarankiškoji... Įtariu, kad kol ji pati neišmoks su šaukšteliu valgyt, tai teks iš buteliuko skystesnes duot... O vat, pvz., vaisių tyreles ji iš šaukštelio valgo! doh.gif
Ai, šiaip viskas ok.gif Valgo vaikas košes (nors ir iš buteliuko...). Be to, ir žuvies, ir mėsos, ir daržovių (nors ir skystų tyrelių pavidalo) gauna ir vaisius valgo noriai...
O dėl tos alergijos ar prakaitinės g.gif Dar žiūrėsim...
Sveikatos visoms ir visiems! 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Labas rytas, mamytės 4u.gif

norėtume ir mes prisijungti 4u.gif Gimėm 2006 10 29 (33 sav.) 4u.gif svoris 2492 g, ūgis 46 cm smile.gif kolei kas puikiai augam, tikimės, kad ir toliau viskas gerai klostysis smile.gif
Atsakyti
Parašų tvarkymosi akcija SuperMamoje!

Dalyvio parašas – vieta trumpam, neužimančiam daug vietos asmeniniam devizui, šūkiui, mėgiamai citatai; mažai, padoriai, estetiškai nuotraukai/paveiksliukui (maksimalus nuotraukos aukštis - 120 taškų/pikselių); arba 1-2 skaitliukams/liniuotėms, kurie padeda skaičiuoti laiką iki svarbaus jūsų gyvenime įvykio ir pan.
Parašai nėra skirti išvardinti visiems jūsų vaikučių vystymosi pasiekimams - tam turime dienoraščius forume, bendraamžių temas; neperkraukite parašo nuotraukomis – tam turime galerijas, „Štai mes kokie“ temas. Didžiulis perkrautas parašas apsunkina ir prailgina puslapio vartymo laiką forumo dalyviams, kurie turi lėtesnį interneto ryšį (tokie puslapiai kraunasi ypač ilgai).
Draudžiama asmeniniame paraše patalpinti bet kokio pobūdžio skelbimą. Tam skirtas atskiras skyrelis forume - "Skelbimų lenta".

Stenkitės pasirinkti trumpą subtilų įdomų skoningą parašą! Būkit malonios, pas ką netvarka, susitvarkykit! Parašai, neatitinkantys šių reikalavimų, trinami be perspėjimo.
Atsakyti

Siaubas blink.gif Kaip sudirbtas mūsų puslapis doh.gif

QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 08, 00:03)
Sveikos,
o mums NUK soskės netiko, per daug minkštos buvo — manoji springdavo, tai iki dabar naudojam AVENT  thumbup.gif .

Taigi kad tai tik mano išvedžiojimai  blush2.gif , o norėtųsi profesionalios pagalbos...

Va, norėjau paklaust, o jūs žuvų taukus geriat? Skaičiau, kad labai sveika imuninei sistemai...


O maniškė iš AVENT nei lašelio neištraukdavo doh.gif Aš irgi buvau nusipirkus AVENT, juk krūtim atseit maitinsiu tai kad paskui nepriprastų prie kitokių buteliukų tiek kad krūties nebeims..... . ALe nebuvo kas daryt, bandydavo vaikas ilgai ir kantriai bet kiek būdavo pieno tiek ir likdavo.. O valgyt tai reikia. Tai ir užmiršus buvau tą buteliuką, gal dabar pabandyt? g.gif Ale jau iš pudelio laikas biggrin.gif

Tai ką ZIrzliuk dėl alegijos nusprendei? Ar tam kartui užskaitei prakaitinę? g.gif

Žuvų taukus mums gydytoja sakė nuo metų pradėt tai jaučiu taip ir darysim, tik va ne visi vaikai juos mėgsta... Man tai labai neskanūs, o dičkė ašarodavo kad per mažai duodu biggrin.gif Irgi problema būdavo paslėpt kad nematytų doh.gif

QUOTE(Mažulėlė @ 2007 01 10, 10:44)
4u.gif  Labas rytas, mamytės  4u.gif

norėtume ir mes prisijungti  4u.gif  Gimėm 2006 10 29 (33 sav.)  4u.gif  svoris 2492 g, ūgis 46 cm  smile.gif kolei kas puikiai augam, tikimės, kad ir toliau viskas gerai klostysis  smile.gif


Sveika 4u.gif Kuo vardu mažylė? AUkite ir toliau taip sėkmingai mirksiukas.gif
Atsakyti
labas mamytes.buvom siand.poliklinikoj.pasiskepijom,pasisverem...tai si men.priaugom 800gr thumbup.gif tai jau turim 7kg thumbup.gif o ugis67cm thumbup.gif jau gerai sedim,lakstom su vaikstukais,dantuku neturim schmoll.gif bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 01 10, 23:18)
Sveika  4u.gif  Kuo vardu mažylė? AUkite ir toliau taip sėkmingai  mirksiukas.gif


Amelija ax.gif Kaunas smile.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 08, 01:03)

o mums NUK soskės netiko, per daug minkštos buvo — manoji springdavo, tai iki dabar naudojam AVENT  thumbup.gif .



Mano mazylei, kol dar gere nutraukta piena, tai labiausiai tiko Chicco Primigiorni zindukai, ypac tas, kuri pasukus galima budavo srove reguliuoti.
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 01 11, 10:00)
Amelija  ax.gif  Kaunas smile.gif Ačiū  4u.gif


na ir atraportavau čia lotuliukas.gif

Ech, ryt važiuojam pas gydytoją svertis, matuotis (gal pamatuos g.gif mes juk freiko pagalvėlę nešiojam) ir skiepytis (šita dalis baisiausia verysad.gif ) smile.gif
Atsakyti
:
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 01 14, 21:51)
na ir atraportavau čia  lotuliukas.gif

Ech, ryt važiuojam pas gydytoją svertis, matuotis (gal pamatuos  g.gif  mes juk freiko pagalvėlę nešiojam) ir skiepytis (šita dalis baisiausia  verysad.gifsmile.gif


Gerai gerai, raportas priimtas lotuliukas.gif Sąrašas pakoreguotas smile.gif
Sėkmės pas daktarus rytoj, nebijokit skiepų - mes irgi bijom mirksiukas.gif

Labai pas mane vaikai vienas ant kito liniuotėje lipa, o atskirų kažkaip nesugebu pasidaryti iš šio tinklapio blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 14 sausio 2007 - 22:27
Taigis, grįžom smile.gif Sveriam jau 5400 g, ūgis mūsų tarp 58-60 cm lotuliukas.gif (nenorėjom labai ištiest kojytės, kol freiko pagalvėlę nešiojam) smile.gif

Gydytoja sakė, kad mūsų momenėlis mikštokas, tai dabar jau gersim po 2-3 viitamino D lašiukus, kažin bijot jau dėl to momenėlio, ar dar ne? unsure.gif

Pasiskiepijom nemokama valyta vakcina thumbup.gif bet vis tiek labai skausmingai verkiam verysad.gif dar ir nuo rota viruso skiepijomės - klinikoj buvom pirmas vaikas, kuriam skiepo skonis nepatiko lotuliukas.gif

O dabar dar prašom pagalbos - ieškom gero vaikų neurologo Kaune (aš pati Kaune ne taip jau seniai gyvenu, tad nieko apie gerus gydytojus nežinau), pas bet ką tikrai neisim, nes norisi, kad mūsų galvytę rimtai apžiūrėtų (smegenyse turim kraujosrūvas) cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Velaura @ 2007 01 14, 22:25)
Labai pas mane vaikai vienas ant kito liniuotėje lipa,  o atskirų kažkaip nesugebu pasidaryti iš šio tinklapio  blush2.gif


o atskiras daraisi čia?
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 01 15, 14:19)
Taigis, grįžom  smile.gif  Sveriam jau 5400 g, ūgis mūsų tarp 58-60 cm  lotuliukas.gif  (nenorėjom labai ištiest kojytės, kol freiko pagalvėlę nešiojam)  smile.gif

Gydytoja sakė, kad mūsų momenėlis mikštokas, tai dabar jau gersim po 2-3 viitamino D lašiukus, kažin bijot jau dėl to momenėlio, ar dar ne?  unsure.gif

Pasiskiepijom nemokama valyta vakcina  thumbup.gif  bet vis tiek labai skausmingai verkiam  verysad.gif  dar ir nuo rota viruso skiepijomės - klinikoj buvom pirmas vaikas, kuriam skiepo skonis nepatiko  lotuliukas.gif

O dabar dar prašom pagalbos - ieškom gero vaikų neurologo Kaune (aš pati Kaune ne taip jau seniai gyvenu, tad nieko apie gerus gydytojus nežinau), pas bet ką tikrai neisim, nes norisi, kad mūsų galvytę rimtai apžiūrėtų (smegenyse turim kraujosrūvas)  cool.gif
Papildyta:
o atskiras daraisi čia?


Oho kokia dičkė jau thumbup.gif
Dėl momenėlio tai nepergyvenk, pagersit daugiau vit. D ir susitvarkys. Mes tai po 4 ilgą laiką gėrėm, va neseniai tik prie 3 liepė pereiti, nes mes plikę neblogą turėjom ... Irgi rachito požymis...

Klausyk, įdomu kiek kainuoja rotaviruso vakcina? g.gif Girdėjau pletkų kad labai brangi, kaži tiesa čia ar tik šnekos? g.gif Mes tai pavėlavom į šitą traukinį sad.gif

O kraujosrūvos pas jus didelės? Mes turejom 3-4 laipsnio, paskui susidarė cista, kuri taip ir liko sad.gif Na bet džiaugiamės, kad ji adaptavosi kaip medikai sako ir nekenkia mažylei. Tikimės taip ir liks.

Ačiū už nuorodą, liniuotes pasitaisiau, aš kažkaip neradau kaip nueiti iki to kur po vieną leidžia daryti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 15 sausio 2007 - 17:06
QUOTE(Velaura @ 2007 01 15, 16:43)
Klausyk, įdomu kiek kainuoja rotaviruso vakcina?  g.gif  Girdėjau pletkų kad labai brangi, kaži tiesa čia ar tik šnekos?  g.gif  Mes tai pavėlavom į šitą traukinį sad.gif

O kraujosrūvos pas jus didelės? Mes turejom 3-4 laipsnio, paskui susidarė cista, kuri taip ir liko sad.gif Na bet džiaugiamės, kad  ji  adaptavosi kaip medikai sako ir nekenkia mažylei. Tikimės taip ir liks.


Už vieną dozę mokėjom 240 Lt, o dar vienos reiks, vadinasi gausis 480 Lt unsure.gif Mažiausia vienos dozės kaina, kiek žinau, būna 220 Lt.

Kaip suprantu, nedidelės kraujosrūvos - 2 laipsnio besirezorbuojančios kraujosrūvos (tik va nelabai suprantu, nuo kurio galo tas didumas skaičiuojasi), įtarinėjo tai baisesnes kraujosrūvas arba meningitą unsure.gif bet įtarimai nepasitvirtino thumbup.gif

Beje, mamytės, norėjau dar paklausti... Kažkaip įsivaizdavau, kad kai vaikutis kaišioja liežuviuką, reiškia, kad jis valgyt nori. O šiandien pediatrė paklausė, ar mergytei smakriukas nedreba, ar liežuviuko nekaišioja, tai supratau kad tas liežuviuko kaišiojimas pagal ją kažką negero reiškia. unsure.gif Ar jinai nusišneka čia? (o tą ji tai sugeba...)
Atsakyti