Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Velaura @ 2007 01 03, 17:56)

O dar norim pasigirti naujais pasiekimais - vilkeli ismoko pasukti, deda kaladėles i dėžutę, uždarinėja ale durytes ant tokio žaidimų staliuko  thumbup.gif  smile.gif JAu kažką vadinasi sugebam  thumbup.gif

Labutis wub.gif Na, kokios šaunuolės mergaitės thumbup.gif Tikrai nemažai sugebat thumbup.gif
Galiu pasidžiaugt, jau kelios naktelės ramiai miegojom. O tai jau buvau pamiršus miegą. Kelies ir kelies, supi ir supi . Gal pamažu į ritmą grįšim. Iki naujų dantukų kalimosi. Dabar jau 4 turim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 01 03, 16:56)
Aš su tuo lauku tai  nzn, penktadienį paskutinį kartą buvom, bet lyg nesušalom...  Dabar kol išeisim tai neįsivaizduoju... Eit neit eit neit - dilema  doh.gif
Geriam aviečių arbatytę, tonsilgon, hedelix, vibrocil. Pilnas rinkinys... Dar padukus vakarais pasitepam šildančiu tepaliuku. Na gal kažkas padės  g.gif
O dar norim pasigirti naujais pasiekimais - vilkeli ismoko pasukti, deda kaladėles i dėžutę, uždarinėja ale durytes ant tokio žaidimų staliuko  thumbup.gif  smile.gif JAu kažką vadinasi sugebam  thumbup.gif

Sveikos,
na va, vėl teks zirzti... verysad.gif Mažylei išbėrė nugarą... Tai dabar sėdžiu ištisas dienas tėmelėse „Alergiški vaikučiai“, „Atopinis dermatitas“ ir pan. O ką daugiau daryt, jei pediatrė mums šiandien 2 min. laiko skyrė (dėl suprantamų priežasčių — daug vaikų ir pan. ...) ir pasakė tik tiek — alergija nuo kažko... unsure.gif Ai, dar kažkokio pagaminamo tepaliuko išrašė, jau pasitepėm, matysim, ar padės... Žodžiu, dabar esu baisioj panikoj... Jokio tyrimo ar siuntimo pas kokius nors alergologus, dermatologus nepasiūlė, tai dar eisiu kitą savaitę, mažum daugiau laiko turės, tai paprašysiu, kad ką nors darytų... doh.gif O dabar nieks neaišku — nė kas tai, nei nuo ko... Nebežinau, kuom maitint — gal nuo kokios ryžių košės išbėrė ar nuo bananų... Ai, tiek tos, nebezirsiu... Vienu žodžiu, turėsim bėdų... verysad.gif
Kaip Jums, Velaura, su slogytėm ir kosuliukais?
Vis pavartau jūsų albumėlį, tai Donatėlė jau tokia visa panelė!.. O Monika, manau, į tave panaši... mirksiukas.gif
Tiesa, nors tu turbūt jau matei, bet Donata ir „Mažylyje“ yra!.. mirksiukas.gif
Tai jau neblogai pažengusios su savo sugebėjimais! mirksiukas.gif ! Na va tai tau, o mes vilkelio neturim! Teks bėgt pirkt ir mokytis sukti... lotuliukas.gif Šiaip tai turim tokį taip vadinamą žaidimų centriuką, tai ten manoji sukinėja visas detales...
O mums jau 6 dantis prasikalęs!

Atsakyti
labas ZIRLIUKAS.kaip kieista bet pas mus pries dvi dienas isbere ir nugara ir pilvuka,ir biski veida schmoll.gif schmoll.gif .bet jau praejo,,irgi gyditoja pasake nuo maisto???????????na mes suvalgem pres tai vias banana...gal del to?bet mes seip nealergiski. schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif Na, va , Zirzliuk, kaip liūdna dėl dukrytės verysad.gif Na, tikiuos, greit būsit sveikutės ar bent jau išsiaiškinsint, kokia to išbėrimo priežastis. Taip ieškodamas atsakymų į klausimus dėl vaikučių , ir pats daktaru gali patapt lotuliukas.gif thumbup.gif Stiprybės, Jums, mergaitės thumbup.gif
Mano dukriukas dar miega, tai mama čia įsitaisė. Eisim tuoj avižinės košytės valgyt, labai ją pamėgom rytais su sviestuku. O jau buvau ir primiršus ją.
Gero savaitgalio visoms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 05, 23:38)
Sveikos,
na va, vėl teks zirzti...  verysad.gif Mažylei išbėrė nugarą... Tai dabar sėdžiu ištisas dienas tėmelėse „Alergiški vaikučiai“, „Atopinis dermatitas“ ir pan. O ką daugiau daryt, jei pediatrė mums šiandien 2 min. laiko skyrė (dėl suprantamų priežasčių — daug vaikų ir pan. ...) ir pasakė tik tiek — alergija nuo kažko...  unsure.gif  Ai, dar kažkokio pagaminamo tepaliuko išrašė, jau pasitepėm, matysim, ar padės... Žodžiu, dabar esu baisioj panikoj... Jokio tyrimo ar siuntimo pas kokius nors alergologus, dermatologus nepasiūlė, tai dar eisiu kitą savaitę, mažum daugiau laiko turės, tai paprašysiu, kad ką nors darytų...  doh.gif  O dabar  nieks neaišku — nė kas tai, nei nuo ko... Nebežinau, kuom maitint — gal nuo kokios ryžių košės išbėrė ar nuo bananų... Ai, tiek tos, nebezirsiu... Vienu žodžiu, turėsim bėdų...  verysad.gif
Kaip Jums, Velaura, su slogytėm ir kosuliukais?
Vis pavartau jūsų albumėlį, tai Donatėlė jau tokia visa panelė!.. O Monika, manau, į tave panaši...  mirksiukas.gif
Tiesa, nors tu turbūt jau matei, bet Donata ir „Mažylyje“ yra!..  mirksiukas.gif
Tai jau neblogai pažengusios su savo sugebėjimais!  mirksiukas.gif ! Na va tai tau, o mes vilkelio neturim! Teks bėgt pirkt ir mokytis sukti...  lotuliukas.gif Šiaip tai turim tokį taip vadinamą žaidimų centriuką, tai ten manoji sukinėja visas detales...
O mums jau 6 dantis prasikalęs!


Zirzliuk, o tai gal koki naują produktą pabandėt? Na jei alergija tai reikia išsiaiškinti nuo ko, bet tie alergologai ką jie gali pasakyt iš akies? O kraujo tyrimas tokiem mazgiam irgi kiek žinau ne ką teparodo... O tepaliukas toks gelsvas tas gaminamas?
Dar norėjau paklausti vis ką jūs gero naujo valgot? Ar kiaušinius, kefyrą jau vartojat? Žuvį?
APie "Mažylį" tai nežinojau blush2.gif Reikės skubiai pirkti, pažiūrėsiu ar taviškės nėra tongue.gif Vakar RIMI buvau, specialiai ieškojau "MAžylio" ale kaip tyčia nebuvo ...
Slogytės kosuliukai tęsiasi, jau nesuprantu baigsis kada nors ar ne... g.gif Vieną dieną lyg geriau, paskui vėl daugiau, vėl mažiau ir vėl daugiau..
Mano DOnata ir miegoti metė doh.gif Vakar užmigo 23:30, šiendien 7 val jau labas rytas doh.gif , tai dar pusvalandį kokį nusnūdo dabar ir vėl vsia v delax biggrin.gif Ir nepasakyčiau kad kokia pavargus būtų - pilna energijos blink.gif

Undinuk, sveikinu su nestuke.gif Linkiu kad vaikelis ateitų lengvai, laiku , būtų sveikas ir mamytei aišku sveikatėlės ir kantrybės, su dviem oj bus ką veikti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 06 sausio 2007 - 11:59
QUOTE(Velaura @ 2007 01 06, 13:55)
Undinuk, sveikinu su  nestuke.gif  Linkiu kad vaikelis ateitų lengvai, laiku , būtų sveikas ir mamytei aišku sveikatėlės ir kantrybės, su dviem oj bus ką veikti  smile.gif

Aciukas,[/b] Velaura [/b] wub.gif Kiekvieną vakarą tariuosi su mažiuku, kad pasibelstų į šį pasaulį laiku 4u.gif Neskubėtų, kaip sesytė wub.gif Na, Tu čia teisi liūdna su dviem tai jau tikrai nebus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(undinuks @ 2007 01 06, 14:41)
Aciukas,[/b] Velaura [/b]  wub.gif  Kiekvieną vakarą tariuosi su mažiuku, kad pasibelstų į šį pasaulį laiku  4u.gif  Neskubėtų, kaip sesytė  wub.gif  Na, Tu čia teisi liūdna su dviem tai jau tikrai nebus  thumbup.gif

Ech, kaip jums smagu thumbup.gif Aš irgi taip norėčiau vėl būti nestuke.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Jungiames ir mes prie jusu ax.gif
Mano kruopos gime 2006 12 22, terminas buvo 2007 01 21. Taigi, 35sav ir 4d.
Eva 2020g, 41cm, Leja 1980g, 41 cm.
Esam coliukes, vis dar gulim Klaipedos GN neisnesiotuku skyriuje. Prisiauginom kol kas tik po 100g. Maitinames misinukais, todel turiu problemyte - ieskom labai mazu ir minkstu soskyciu ant buteliuku. NUKo netiko, kazkaip nesigauno joms is ju valgyti unsure.gif Be to dar kamuoja pilvelio putimas bei kartais po nemazai atpilam unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 01 06, 18:30)
Sveikutes 4u.gif
Jungiames ir mes prie jusu ax.gif
Mano kruopos gime 2006 12 22, terminas buvo 2007 01 21. Taigi, 35sav ir 4d.
Eva 2020g, 41cm, Leja 1980g, 41 cm.
Esam coliukes, vis dar gulim Klaipedos GN neisnesiotuku skyriuje. Prisiauginom kol kas tik po 100g. Maitinames misinukais, todel turiu problemyte - ieskom labai mazu ir minkstu soskyciu ant buteliuku. NUKo netiko, kazkaip nesigauno joms is ju valgyti unsure.gif Be to dar kamuoja pilvelio putimas bei kartais po nemazai atpilam unsure.gif

Sveika prisijungus, hereja thumbup.gif Matysi, net nepastebėsi, kaip Tavo kruopelytės paaugs, bus išdykėlės, nespėsi gaudyt thumbup.gif O dabar stiprybės ir kantrybės thumbup.gif 4u.gif Šito visoms prireikė .Mes jau atšventėm pirmąjį gimtadienį, nors tada, Santariškėse, prieš metus tai atrodė kažkas neįmanomo. O laikas taip bėga, viskas pasimiršta, nauji džiaugsmai, nauji rūpestėliai. Bet ...kartais paskaitai panašią istoriją ,prisiminimai sukyla ir ašaros pačios byra, nenaudelės ... Bet tai greičiau iš džiaugsmo, kad mes viską nugalėjom , tiek visko praėjom ir štai kokios užaugom thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Julite @ 2007 01 06, 09:57)
labas ZIRLIUKAS.kaip kieista bet pas mus pries dvi dienas isbere ir nugara ir pilvuka,ir biski veida .bet jau praejo,,irgi  gyditoja pasake nuo maisto? na mes suvalgem pres tai vias banana...gal del to?bet mes seip nealergiski.

Labas,
tai va, aš irgi vyliausi, kad nebus alergiška... Aš pati tai irgi alergiška esu — visokiems antibiotikams (tuoj dilgeline išberia), o juokingiausia, kad alkoholio negaliu gerti lotuliukas.gif — jau nuo 20 g paprasto vyno paraudonuoja ir ima smarkiai degti paakiai, kaklas, ties alkūnėm ir keliais... Nors aš ir šiaip nemėgėja, beveik blaivinykė, bet va visiems juokinga ir sako, kad negeriu tik dėl to, kad alergiška... lotuliukas.gif Ai, aš čia biškį ne į temą... nail.gif
Žodžiu, labai daug šiais laikais alergiškų vaikų... Vien mano sesers vaiko alergija net į astmą buvo peraugus, vienos draugės mergytė jau 6 metai (nuo gimimo) serga alergija ir jos odytė labai šiurkšti...
Na, aš labai tikiuosi, kad gal čia kokia prakaitinė bus — gal vaikelį per šiltai tą dieną buvau aprengusi...
Na, o jei alergija, tai neįsivaizduoju nuo ko, nes nieko naujo nedaviau... Ai, mano mama davė rūkytos dešros paragauti, sakė, gi ji irgi žmogus... doh.gif Na, bet nemanau, kad nuo mažutėlaičio gabaliuko galėjo išbert... Gydytoja sakė, kad gal nuo skalbimo milt. (bet naudoju BOBAS) arba nuo maisto — gal kažkas sualergizavo...
Tai va, kad tikrai (išskyrus dešrą...) nieko naujo neduodu, kas, mano manymu, galėtų alergizuoti... Jokio kiaušinio, žuvies, kefyro, karvės pieno, kivių ar pan. Su tokiu racionu dar neskubu...
Valgo manoji daugiausia įvairių grūdų, ryžių košes su vandeniu ar su mišinėliu APTAMIL AR (vis dar iš buteliuko... blush2.gif ) Dar vis paragaujam įvairių tyrelių su mėsa, vaisių tyrelių (bet jau daug mažiau, nei anksčiau — nelabai nori valgyti...), verdu daržovių košių, bet praktiškai be reikalo, nes nevalgo, tik pati su šaukštu terliojasi, o burna kietai užčiaupta... Retokai būna, kad valgo iš šaukštelio beveik noriai... Pvz., bananų tyrelę. O iš vaisių mėgsta bananą, obuolį. Geriam (tiksliau gėrėm, nes dabar nebeduodu) Actimel, Gefilus. Tai vat, dabar pabandykim atspėti, nuo ko sualegizavo?.. Nes kiek skaičiau, tai beveik viskas gali alergizuoti... Tai dabar tik grūdų košes , dar obuolį palikau, o kitą savaitę jau rimtai konsultuosiuos su gydytoja, ką daryt ir eisiu pas kokį alergologą, gal tyrimus darysim, žodžiu, bandysim laimės ieškot...
QUOTE(undinuks @ 2007 01 06, 11:13)
Na, va , Zirzliuk, kaip liūdna dėl dukrytės. Na, tikiuos, greit būsit sveikutės ar bent jau išsiaiškinsint, kokia to išbėrimo priežastis. Taip ieškodamas atsakymų į klausimus dėl vaikučių , ir pats daktaru gali patapt.  Mano dukriukas dar miega, tai mama čia įsitaisė. Eisim tuoj avižinės košytės valgyt, labai ją pamėgom rytais su sviestuku. O jau buvau ir primiršus ją.

Na, tikrai liūdna... verysad.gif
Ir aš prisidedu prie sveikinimų! nestuke.gif Kaip tik šiandien prisiminiau, kaip buvo gera būt nėščiai... biggrin.gif
QUOTE(Velaura @ 2007 01 06, 11:55)
Zirzliuk, o tai gal koki naują produktą pabandėt? Na jei alergija tai reikia išsiaiškinti nuo ko, bet tie alergologai ką jie gali pasakyt iš akies?  O kraujo tyrimas tokiem mazgiam irgi kiek žinau ne ką teparodo... O  tepaliukas toks gelsvas tas gaminamas?
Dar norėjau paklausti vis ką jūs gero naujo valgot? Ar kiaušinius, kefyrą jau vartojat?  Žuvį?
APie "Mažylį" tai nežinojau  blush2.gif  Reikės skubiai  pirkti, pažiūrėsiu ar taviškės nėra   tongue.gif   Vakar RIMI buvau, specialiai ieškojau "MAžylio" ale kaip tyčia nebuvo ...
Slogytės kosuliukai tęsiasi, jau nesuprantu baigsis kada nors ar ne...  g.gif  Vieną dieną lyg geriau, paskui vėl daugiau, vėl mažiau ir vėl daugiau.. 
Mano DOnata ir miegoti metė  doh.gif  Vakar užmigo 23:30, šiendien 7 val jau labas rytas  doh.gif , tai dar pusvalandį kokį nusnūdo dabar ir vėl vsia v delax   biggrin.gif Ir nepasakyčiau kad kokia pavargus būtų - pilna energijos  blink.gif

Apie naujus produktus jau rašiau... Jokių naujų! Kas dėl alergologų ir kraujo tyrimų, tai iš tos nevilties (kiek skaičiau, tai ne ką jie ten padeda ar išsiaiškina...) jau rimtai svarstau kreiptis į Homeopatijos centrą... Sako, ten jie išsiaiškina, nuo ko alergija ir gydo nekenksmingais vaistais... g.gif
Tepaliukas baltas su smulkiais grūdeliais, iš „neblogo“ gyd. rašto perskaičiau, kad lyg Dimedrolis vadinasi... Na, kol kas negaliu sakyti, kad padeda, bet bent jau nedaugėja tų spuogelių...
„Mažylyje“ tik tavo Donatėlė puikuojasi, maniškės tikrai nėra! Nors dėl visa ko pažiūrėk... lotuliukas.gif
Kol kas nors su miegu pas mus viskas tvarkoj... doh.gif
Na, sveikit!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzliukas: 06 sausio 2007 - 22:59
Undinuk sveikinu su pilvuku nestuke.gif smile.gif linkiu lengvo nestumo ir sulaukti 40 sav. 4u.gif o cia planuotas ar kaip Dievas dave? 4u.gif

o man mamkos beda - susirgau ausu uzdegimu.. ryt bandysiu vel pas gydytoja pakliut... doh.gif zinokit, palinkejimas "kad tave ausu uzdegimas' pagautu, lygiai toks pats baisus kaip ir , ech nesugalvoju net doh.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2007 01 06, 16:30)
Sveikutes 4u.gif
Jungiames ir mes prie jusu ax.gif
Mano kruopos gime 2006 12 22, terminas buvo 2007 01 21. Taigi, 35sav ir 4d.
Eva 2020g, 41cm, Leja 1980g, 41 cm.
Esam coliukes, vis dar gulim Klaipedos GN neisnesiotuku skyriuje. Prisiauginom kol kas tik po 100g. Maitinames misinukais, todel turiu problemyte - ieskom labai mazu ir minkstu soskyciu ant buteliuku. NUKo netiko, kazkaip nesigauno joms is ju valgyti : Be to dar kamuoja pilvelio putimas bei kartais po nemazai atpilam :


Herėja, sveika įsiliejusi į mūsų būrelį 4u.gif LInkiu tavo mergytėm sveikatytės ir greičiau grįžkite į namučius smile.gif Pamatysi, nepastebėsi kaip užaugsit mirksiukas.gif Ne taip seniai ir aš naujokė šiam skyrelyje buvau, mažiausios buvom - o dabar ohohoho biggrin.gif
Su valgymu irgi problemėlių turėjom, daug soskyčių išbandėm ir apsistojom ties NUK visgi... Bet svėrėm jau 2,7 tada. O iki to tai ligoninės tokias miniatiūrines naudjom, pirkti tokių nemačiau...

QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 06, 22:53)
Na, o jei alergija, tai neįsivaizduoju nuo ko, nes nieko naujo nedaviau... Ai, mano mama davė rūkytos dešros paragauti, sakė, gi ji irgi žmogus...  : Na, bet nemanau, kad nuo mažutėlaičio gabaliuko galėjo išbert... Gydytoja sakė, kad gal nuo skalbimo milt. (bet naudoju BOBAS) arba nuo maisto — gal kažkas sualergizavo...
Tai va, kad tikrai (išskyrus dešrą...) nieko naujo neduodu, kas, mano manymu, galėtų alergizuoti... Jokio kiaušinio, žuvies, kefyro, karvės pieno, kivių ar pan. Su tokiu racionu dar neskubu...
Valgo manoji daugiausia įvairių grūdų, ryžių košes su vandeniu ar su mišinėliu APTAMIL AR (vis dar iš buteliuko...  )  Tai vat, dabar pabandykim atspėti, nuo ko sualegizavo?.. Nes kiek skaičiau, tai beveik viskas gali alergizuoti... Tai dabar tik grūdų košes , dar obuolį palikau, o kitą savaitę jau rimtai konsultuosiuos su gydytoja, ką daryt ir eisiu pas kokį alergologą, gal tyrimus darysim, žodžiu, bandysim laimės ieškot...
jau rimtai svarstau kreiptis į Homeopatijos centrą... Sako, ten jie išsiaiškina, nuo ko alergija ir gydo nekenksmingais vaistais... 
Tepaliukas baltas su smulkiais grūdeliais, iš „neblogo“ gyd. rašto perskaičiau, kad lyg Dimedrolis vadinasi... Na, kol kas negaliu sakyti, kad padeda, bet bent jau nedaugėja tų spuogelių...
„Mažylyje“ tik tavo Donatėlė puikuojasi, maniškės tikrai nėra! Nors dėl visa ko pažiūrėk...  s:


Na paskaičiau tavo išvedžiojimus tai kažkaip panašu gal tikrai prakaitinė? Skalbimo milteliai jeigu alergizuotų tai gal seniai jau būtų išbėrę? g.gif Naujo maisto irgi negavo g.gif o Gal kokie grūdai alergizuoja? Kviečiai lyg yra stiprus alergenas?
Na dėl buteliuko tai galit nesigėdyt, mes irgi ne ką gudresnės šitam reikale biggrin.gif Ir jinai sakyčiau piktybiškai nebando gerti iš jokių snapelių.... Kiek nebandžiau - gal trijų rūšių.. Gerti nori, o duodu su tuo pudeliu -rėkia pyksta ir nei pro kur, o iš buteliuko litrą atrodo išgertų... Užtat mielai geria ir paprasto puodelio, ale pro šalį kiek nubėga doh.gif Na mokinsimės - ka daryyyyt ax.gif
Sudominai su tuo homeopatijos centru.. O jis Vilniuje? Kartais norėčiau Moniką nuvesti, nes žandai būna parausta tik niekaip neisiaiškinu nuo ko g.gif BUvom ALergologijos centre su ja apie metukus tai tas pats kas nieko...
O aš jau svarstau galimybę duti kefyro paragaut - visgi metukai ant nosies biggrin.gif Žuvį valgom kartą į savaitę ir kartais įmaišau į daržovienę putpelės kiaušinuko trynį ax.gif
NUsipirkau pagaliau "Mažylį" eisiu ieškot pažįstamų veidukų kai priguls manoji smile.gif Jeigu priguls biggrin.gif Buvom šiandien svečiuose tai pašokdino gerai.... Jaučiu pirmą kartą į rimtesnį balių ėjom su DOnata, ax.gif

QUOTE(tindiriuska @ 2007 01 06, 22:53)
egimu.. ryt bandysiu vel pas gydytoja pakliut... doh.gif zinokit, palinkejimas "kad tave ausu uzdegimas' pagautu, lygiai toks pats baisus kaip ir , ech nesugalvoju net 


Tindiriuska, sveik 4u.gif O nuo ko čia tau perpūtė ar kokį virusiuką pasigavai? Tiek sergančių dabar aplinkui kad baisu blink.gif
Atsakyti