Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Velaura @ 2006 12 29, 21:44)
Oi , kaip šaunu  thumbup.gif  Mes dar nematėm, pagaliau pirmą kartą sulaukėm savo nuotraukytės  smile.gif  Rytoj lėksime pirkti žurnalo  blush2.gif

SVEIKINAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!musu nuotrauka irgi pirma karta.....dovana ant svenciu biggrin.gif sekmes...tikiuosi ne paskutinta karta... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

QUOTE(Velaura @ 2006 12 28, 00:13)
Sveikos, mamytės  4u.gif
Kažkaip čia aptilę, aprimę pas mus  g.gif
Trepse, čia tave perkrikštijo ar kaip suprast  blink.gif  ax.gif
Denlen, o ką gydytojai sako? JUk būna vaikų kurie nešliaužia ir neropoja tik vaikščioti pradeda kai tam ateina laikas? Atsisėsti pats irgi dar nebūtinai turi 8 men amžiaus. Jei pats tvirtai sėdi pasodintas tai jau šaunuolis  thumbup.gif  Ar lankėt kokias mankšteles? GAl jos padėtų daugiau sustiprėti?
Dėl svorio tai maniškė jaučiu lengviausia šiame skyrelyje - 11 men 7 kg. Na bet valgo ji normaliai, linksma, patenkinta kažkaip nesureikšminu aš to svorio. Tuo labiau kad neišnešiotukams atskiros svorio lentelės yra ir jie kol pasiveja bendraamžius tai ne taip greitai. Užaugs ir pralenks kai ateis tam laikas  mirksiukas.gif Sėkmės  4u.gif


Velaura,
Aciu uz patarimus. Neurologai sako viskas gerai, pediatre taip pat. sako tokie vaikuciai paprasai viska pradeda daryti 2 menesiais veliau. Siandien lyg ir stengesi sliauziuoti! O siaip jis tinginiukas didziausias, labai megsta ant ranku pasedeti, tai kai ant ranku tai ir supasi, ir atsiseda pats, ir ropoja (vos ne ant galvos uzlipa biggrin.gif ) o kai paguldai, tai jau baisiai nepatenkintas buna... schmoll.gif Matyt islepinau... Bet kitaip ir neiseitu turbut, baisiai neramus buvo pirmus 4 menesius.
Manksteles lankem, praejom du kursus, sausi dar planuojame pas neurologa nueiti (ziuresime ka pasakys) ir i manksteles dar karta eisim.
Atsakyti
mielosios ,
Snaigės vis krenta ir krenta...
Rodos obelys žiedus išskleis...
O per žemę, baltai padabintą
Paskutinė sekundė išeis...
Smagios šventinės nakties, mielos mamytės ir jų pasakiški angeliukai . Pasitikit Naujuosius be lašelio liūdesio ar nerimo. Tegul veidai švyti nuo šypsenų wub.gif

user posted image
Atsakyti
Su Naujaisiais metais!

user posted image

Laimės, meilės, sėkmės, džiaugsmo ir viso ko geriausio!
Atsakyti
Taip keista- šventės ir be sniego...
Kaip senis rogėm pavažiuos ?
Bet tiek jau to,
Svarbu ne oras ,
O kad širdy pakaktų šilumos thumbup.gif wub.gif

Kaip atšventėt Naujuosius ? Kaip mažyliams šventinė naktis ?
Mes buvom svečiuose, tai mažoji buvo labai aktyvi. Jokių kaprizų-kaip visada stebino tuo visus . Čiauškėjo, davės, numigo truputuką ir iki 4valandos jau niekaip nepavyko užmigdyt. Nusprendė tokią naktį praleist aktyviai wub.gif Tik buvo išsigandus fejerverkų, kai lauke buvom. Tai teko grįžt anksčiau į kambarį. Pro langą jau viskas jai kitaip atrodė- šypsojos ir plojo thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos su Naujais as pamenu mano pirmus metus pro langus i fejerverkus ziuredama pilna pampersa prikrove smile.gif tada pagalvojau prasideda naujieji biggrin.gif sias metais miegot nuejo 2 30 svente su visais
Atsakyti
SU NAUJAISIAIS 4u.gif

Mano mažoji per šventes pasižymėjo ypatingu aktyvumu biggrin.gif Dar taip nėr buvę, sulaukė mergina 12 val, pažiūrėjo fejerverkus ir nulūžo man ant rankų ax.gif Negana to, vistiek atsikėlė kitą rytą kaip visada ir visą vakar dieną beveik nemiegojo doh.gif Sesei tai nepavyko sulaukti Naujųju - 10 val miegot nuėjo...
Na o šiandien tai sloga pas mus, kosulys - taip pradedam Naujuosius sad.gif
Atsakyti
ligoniukai, nesirkit:)
mums 4 menesiukai, sveriam 5.9kg:)
labai dziaugiames, kad tiek daug paauge smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sigitute: 02 sausio 2007 - 17:56
Sveikos,
QUOTE(Julite @ 2006 12 29, 19:00)
[COLOR=red]VELAURA!!!matem mamos zurnale jusu DONATA biggrin.gif o mes šale..NIKUTIS biggrin.gif

Nusipirkus „Mamos žurnalą“ puoliau Donatos ieškoti, iš karto pamačiau! Liuks mimika! thumbup.gif Tada šalia susiradau Nikutį... mirksiukas.gif O kad manoji kaimynystėj, tai tik vyras užmatė... Ir dar nusistebėjo — ko ji ten tokia didesnė ir per vidurį... lotuliukas.gif Žodžiu, prisijuokėm po to... Ir pataikyk tu man taip šalia sustatyt, ane, Velaura?.. mirksiukas.gif

QUOTE(undinuks @ 2007 01 02, 03:03)
Kaip atšventėt Naujuosius ? Kaip mažyliams šventinė naktis ?
Tik buvo išsigandus fejerverkų, kai lauke buvom. Tai teko grįžt anksčiau į kambarį. Pro langą jau viskas jai kitaip atrodė- šypsojos ir plojo  thumbup.gif

Na, dėl Naujųjų šiek tiek pakeitėm miegojimo ritmą, bet nieko (didelis tpfu...), kol kas nenusivažiavom, miegot eina tvarkingai apie 21-22 val. Fejerverkus pro langą stebėjom, Mijutei labai patiko.

QUOTE(Velaura @ 2007 01 02, 11:57)
Mano mažoji per šventes pasižymėjo ypatingu aktyvumu biggrin.gif Dar taip nėr buvę, sulaukė mergina 12 val, pažiūrėjo fejerverkus ir nulūžo man ant rankų  ax.gif Negana to, vistiek atsikėlė kitą rytą kaip visada ir visą vakar dieną beveik nemiegojo  doh.gif Sesei tai nepavyko sulaukti Naujųju - 10 val miegot nuėjo...
Na o šiandien tai sloga pas mus, kosulys - taip pradedam Naujuosius sad.gif

Tai katra sloguoja ir koso? unsure.gif Kaip raidos centre gyventi sekasi?
O mes jau dar vieną dantuką turim! Jau prasikalė priekinis virš. kandis (jeigu jis taip vadinasi... blush2.gif )... Tai dabar jau su penkiais lovytę graužiam...
Atsakyti
QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 03, 12:24)
Sveikos,

Nusipirkus „Mamos žurnalą“ puoliau Donatos ieškoti, iš karto pamačiau! Liuks mimika!  thumbup.gif  Tada šalia susiradau Nikutį...  mirksiukas.gif  O kad manoji kaimynystėj, tai tik vyras užmatė... Ir dar nusistebėjo — ko ji ten tokia didesnė ir per vidurį...  lotuliukas.gif Žodžiu, prisijuokėm po to... Ir pataikyk tu man taip šalia sustatyt, ane, Velaura?..  mirksiukas.gif
Na, dėl Naujųjų šiek tiek pakeitėm miegojimo ritmą, bet nieko (didelis tpfu...), kol kas nenusivažiavom, miegot eina tvarkingai apie 21-22 val. Fejerverkus pro langą stebėjom, Mijutei labai patiko.
Tai katra sloguoja ir koso?  unsure.gif  Kaip raidos centre gyventi sekasi?
O mes jau dar vieną dantuką turim! Jau prasikalė priekinis virš. kandis (jeigu jis taip vadinasi...  blush2.gif )... Tai dabar jau su penkiais lovytę graužiam...



Aš taip ir maniau kad ten taviškė thumbup.gif Ale gerai, pirmiausia kitus vaikus išžiūrinėji o paskui jau ir saviškę pastebi lotuliukas.gif Taigi laimėjo konkursą, todėl didesnė biggrin.gif
SVEIKINAM thumbup.gif
Apdraskė jau DOnata man tą žurnalą sad.gif TIk nusisukau doh.gif
Iš to džiaugsmo kad išspausdino tai dar nusiunčiau mimikų smile.gif Metams gavau prenumeratą šio žurnalo tai gal nepražioplinsiu jei ką thumbup.gif
Taigi DOnata sirguliuoja sad.gif Todėl raidos centrą atidėjom. Lauksim kol vėl pakvies ir būsim sveikos ... Ir sloga baisi neprakvėpuoja, ir kosti.... tiesa sekmadienį baisumai buvo dabar jau kiek geriau.
Šiandien auklė jau skambino, tikslinosi nuo kada aš išeinu į darbą. Nepersigalvojo, ot gerai thumbup.gif
nU matai kokia šaunuolė, o pas mus kaip du taip du dantukai, bet lovytę vistiek graužiam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 01 03, 13:46)
Ale gerai, pirmiausia kitus vaikus išžiūrinėji o paskui jau ir saviškę pastebi  lotuliukas.gif 
Apdraskė jau DOnata man tą žurnalą sad.gif TIk nusisukau  doh.gif
Iš to džiaugsmo kad išspausdino tai dar nusiunčiau mimikų smile.gif Metams gavau prenumeratą šio žurnalo tai gal nepražioplinsiu jei ką thumbup.gif
Taigi DOnata sirguliuoja sad.gif Todėl raidos centrą atidėjom.  Lauksim kol vėl pakvies ir būsim sveikos  ... Ir sloga baisi neprakvėpuoja, ir kosti.... tiesa sekmadienį baisumai buvo dabar jau kiek geriau.
Šiandien auklė jau skambino, tikslinosi nuo kada aš išeinu į darbą. Nepersigalvojo, ot gerai  thumbup.gif 

aciuks.gif Jooo.... lotuliukas.gif Rimtai, nors šalia išspausdinta, bet kad mano — nu niekaip nesitikėjau, nes tą nuotrauką gal prieš kokius 3 ar 4 mėn. siunčiau...
Tai man iš to džiaugsmo dabar jau reikia musiau visą jų e-paštą nuotraukom užverst... lotuliukas.gif Na, reiks dar kelias nusiųst... Sakė, kažkokią knygutę kaip prizą atsiųs... bigsmile.gif Ale tau ir nuskilo su prenumerata!.. Kalėdų seniui turbūt laišką rašei... mirksiukas.gif
Mano irgi visi žurnalai apdraskyti... Nors abi vartom, bet vis tiek gėda kitam žmogui jau tokius parodyt... Mat, kad vartyt nemokam...
Tai kada gi dabar sulauksit, kol vėl į raidos centrą pakvies?.. g.gif O nuo ko susirgot, neįtariat? Aš tai po mūsų visų tų sirgimų iš tos laimės, kad vėl į lauką galima, visas dienas su vežimu mažiausiai po 1 h per dieną stumdžiausi, o paskui bijojau, kad vėl nesusirgtų, bet kol kas lyg nieko... Vieną dieną įtartinai pakosčiojo, bet nieko, nesusirgom (didelis tpfu...). Tai vaistus kokius nors geriat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzliukas: 03 sausio 2007 - 13:53
QUOTE(Zirzliukas @ 2007 01 03, 13:48)
aciuks.gif Jooo.... lotuliukas.gif  Rimtai, nors šalia išspausdinta, bet kad mano — nu niekaip nesitikėjau, nes tą nuotrauką gal prieš kokius 3 ar 4 mėn. siunčiau... 
Tai man iš to džiaugsmo dabar jau reikia musiau visą jų e-paštą nuotraukom užverst...  lotuliukas.gif Na, reiks dar kelias nusiųst... Sakė, kažkokią knygutę kaip prizą atsiųs...  bigsmile.gif Ale tau ir nuskilo su prenumerata!.. Kalėdų seniui turbūt laišką rašei...  mirksiukas.gif
Mano irgi visi žurnalai apdraskyti... Nors abi vartom, bet vis tiek gėda kitam žmogui jau tokius parodyt... Mat, kad vartyt nemokam...
Tai kada gi dabar sulauksit, kol vėl į raidos centrą pakvies?..  g.gif O nuo ko susirgot, neįtariat? Aš tai po mūsų visų tų sirgimų iš tos laimės, kad vėl į lauką galima, visas dienas su vežimu mažiausiai po 1 h per dieną stumdžiausi, o paskui bijojau, kad vėl nesusirgtų, bet kol kas lyg nieko... Vieną dieną įtartinai pakosčiojo, bet nieko, nesusirgom (didelis tpfu...). Tai vaistus kokius nors geriat?


Aš irgi tą nuotrauką labai labai seniai siunčiau - rugsėjo mėnesį .... SIųsk greičiau dar, mažu vėl kartu publikuos biggrin.gif Aš tavo pastebėsiu - tu mano lotuliukas.gif
Kada dabar pakvies į raidos centrą ką aš žinau g.gif Na jei ką sakė biuletenį duos smile.gif
Aš su tuo lauku tai nzn, penktadienį paskutinį kartą buvom, bet lyg nesušalom... Dabar kol išeisim tai neįsivaizduoju... Eit neit eit neit - dilema doh.gif
Geriam aviečių arbatytę, tonsilgon, hedelix, vibrocil. Pilnas rinkinys... Dar padukus vakarais pasitepam šildančiu tepaliuku. Na gal kažkas padės g.gif
O dar norim pasigirti naujais pasiekimais - vilkeli ismoko pasukti, deda kaladėles i dėžutę, uždarinėja ale durytes ant tokio žaidimų staliuko thumbup.gif smile.gif JAu kažką vadinasi sugebam thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Velaura: 03 sausio 2007 - 16:07