Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

Turiu džiugią naujieną - mūsų UNDINUKS vakar susilaukė sūnelio : 4,2 kg ir 58 cm thumbup.gif
SVEIKINIMAI ŠAUNIAI MAMYTEI 4u.gif
Atsakyti
Sveiki 4u.gif .
Na geros naujienos nuo ryto thumbup.gif .Linkėjimai mamytei ir jos sūneliui clap.gif soske.gif .
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 04 16, 08:18)
Turiu džiugią naujieną - mūsų UNDINUKS vakar susilaukė sūnelio : 4,2 kg ir 58 cm  thumbup.gif



SVEIKINAME wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mažulėlė: 16 balandžio 2007 - 19:01
Undinuk - sveikatos, dziaugsmo jusu seimynai!!!
Atsakyti
Nuosirdziausi sveikinimai ir geriausi linkejimai undinuks ir jos angeleliui!!![COLOR=blue] 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Visada taip smagu pasidaro kai tokias naujienas suzinai... smile.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denlen26: 17 balandžio 2007 - 16:38
kaip smagu svarbiausia laiku ir koks didelis smile.gif sveikinam
Atsakyti
Radau radau thumbup.gif vėl radau thumbup.gif

radau Velauros Donatą Mamos žurnale thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 04 16, 10:18)
Turiu džiugią naujieną - mūsų UNDINUKS vakar susilaukė sūnelio : 4,2 kg ir 58 cm  thumbup.gif
SVEIKINIMAI ŠAUNIAI MAMYTEI   4u.gif

Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū, mielosios už sveikinimus thumbup.gif Šįkart su kaupu gavosi thumbup.gif Kas liko nuo sesutės, viską broliukas susirinko thumbup.gif Akušerės net nepatikėjo, kad toks dručkis. Puolė permatuot, nu, bet faktas yra faktas 58cm thumbup.gif Super 4u.gif Iš pilvuko net nebūtum įtaręs, kad ten toks didčkis gyvena. Dar tris dieneles užsivėlinom, niekur neskubėjo vaikiukas šįkart. thumbup.gif O jau ramus .Pavalgo, pamiega. Šypsosi žaviai.
Tik va, su dukryte blogiau. Ligoninėj su tėtuku guli. Plaučių uždegimas... verysad.gif Na, mes jau senokai taip labai negražiai pakosedavom, bet gydytoja nieko negirdėjo, o man dar begulint GN sukilo temperatūra...Tai tėtukas, ačiū Dievui, greitąją sumąstė išsikviest. Šiandien buvau jų aplankyt. Vaizdelis liūdnas...Nieko nevalgo, negeria skysčių...Na, su manim užsižaidė, tai suvalgė neregėtai daug. Visi stebėjosi. Nu, mama yra mama wub.gif Bet toks jausmas atėjus buvo, kad manęs net nepažįsta. Tai širdis kraujavo...
Niu, mūsų Velauros Donačiukas tai žvaigždė žvaigždžiausia .Vėl žurnale puikuojasi. Dar nemačiau ... Bus proga įsigyt thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinuks: 21 balandžio 2007 - 17:35
QUOTE(Mažulėlė @ 2007 04 20, 13:38)
Radau radau  thumbup.gif  vėl radau  thumbup.gif

radau Velauros Donatą Mamos žurnale  thumbup.gif  wub.gif



QUOTE(undinuks @ 2007 04 21, 17:32)
Ačiūūūūūūūūūūūūūūūū, mielosios už sveikinimus  thumbup.gif Šįkart su kaupu gavosi  thumbup.gif  Kas liko nuo sesutės, viską broliukas susirinko  thumbup.gif Akušerės net nepatikėjo, kad toks dručkis. Puolė permatuot, nu, bet faktas yra faktas 58cm  thumbup.gif  Super  4u.gif  Iš pilvuko net nebūtum įtaręs, kad ten toks didčkis gyvena. Dar tris dieneles užsivėlinom, niekur neskubėjo vaikiukas šįkart.  thumbup.gif O jau ramus .Pavalgo, pamiega. Šypsosi žaviai.
Tik va, su dukryte blogiau. Ligoninėj su tėtuku guli. Plaučių uždegimas...  verysad.gif  Na, mes jau senokai taip labai negražiai pakosedavom, bet gydytoja nieko negirdėjo, o man dar begulint GN sukilo temperatūra...Tai tėtukas, ačiū Dievui, greitąją sumąstė išsikviest. Šiandien buvau jų aplankyt. Vaizdelis liūdnas...Nieko nevalgo, negeria skysčių...Na, su manim užsižaidė, tai suvalgė neregėtai daug. Visi stebėjosi. Nu, mama yra mama  wub.gif Bet toks jausmas atėjus buvo, kad manęs net nepažįsta. Tai širdis kraujavo...
Niu, mūsų Velauros Donačiukas tai žvaigždė žvaigždžiausia .Vėl žurnale puikuojasi. Dar nemačiau ... Bus proga įsigyt  thumbup.gif


UNdinuk, gaila labai dėl Rūtelės sad.gif Sveikatytės jai ir greičiau grįžti į namučius 4u.gif 4u.gif Brolis laukia wub.gif O kaip pienelio ar pakankamai turi? Matyt nemažai suvalgo toks milžinukas? ax.gif

Na jau šį kartą DOnata tik šiaip su pusbroliu kamputyje išspausdinta biggrin.gif Dar su sese nusiunčiau nuotrauką tai gal kažkada bus - užėjo man manija biggrin.gif
Atsakyti
Undinuks, dar kartą didžiausi sveikinimai jūsų šeimynai 4u.gif 4u.gif .Na o dėl mergytės tai tikrai gaila verysad.gif , bet viskas susitvarkys ir viskas vėl bu ok lotuliukas.gif .

Jo Velaura , tai ten tikrai Donatėlė nuotraukytėje g.gif .Aš tai nužiurėjau , galvoju kokia panaši ir vardas atitinka , bet juk turi sesę , o ne brolį g.gif .Tai taip susiparianau , o pasirodo su pusbroliu ten pozuoja.Dikrai įžymi tavo mergyna nail.gif , nuo mažens žurnaluose puikuojasi thumbup.gif .

Tai va , o pas mus viskas po senovei , nieko naujo .Tik pati ruošiuosi truputėlį pailsėti išvykti biggrin.gif į Turkiją .Net nežinau , važiuosiu pirmą kartą , be vyro , be vaikų su sese.Tikiuosi , kad viskas bus gerai drinks_cheers.gif .Kažkaip didelio noro neturiu, bet manau , kad pabandyti verta lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Pelytė76 @ 2007 04 22, 11:15)
Undinuks, dar kartą didžiausi sveikinimai jūsų šeimynai  4u.gif  Tik pati ruošiuosi truputėlį pailsėti išvykti  biggrin.gif į Turkiją .Net nežinau , važiuosiu pirmą kartą , be vyro , be vaikų su sese.Tikiuosi , kad viskas bus gerai  drinks_cheers.gif .Kažkaip didelio noro neturiu, bet manau , kad pabandyti verta  lotuliukas.gif .

Ačiū už palaikymą, mergaitės 4u.gif Tikiuos, kad greit namučiuose stalčius kraustysim ir visokias išdaigas krėsim. Kaip aš jau to pasiilgau... wub.gif O dar vakar kažkokį virusą rado...Nieko negali pasakyt jie patys...Na, liūdna tikrai...Beje, Velaura, Tu gal atsimeni , ten , Santariškėse tokia rezidentė mūsų vaikučius žiūrėdavo ? Tokia smulkutė, su akinukais. Kai gimė Rokas, ji buvo atėjus į gimdyklą jo apžiūrėt. Galvojau, kur ji man matyta...Laužiau ilgai galvą... lotuliukas.gif g.gif Vakar, nuvažiavus pas Rūčiuką, žiūriu, ji vėl ateina...Ir prisiminiau. Tai vyras po to jos klausė, ar nedirbo Sanraiškėse, jo, dirbo. Ta pati thumbup.gif Ot, būna, nežinai, kur ką susitiksi mirksiukas.gif
Pelyte76, kaip smagu, kad kelione kvepia thumbup.gif Super thumbup.gif Pailsėsi, viskas bus gerai, susitvarkys šeimyna ir be Tavęs. O Tu grįši atsigavus. Oi, reikia poilsio toms mamytėms. Nusipelnei tokios fantastiškos, šiltos kelionės. Lauksim įspūdžių mirksiukas.gif
Rokas miega, na, jau ramumas mano kleckiuko wub.gif Vakar jau savaitėlė mums buvo. Bėga laikas.... O pienelio tai tikrai užtenka. Net žadinu jį kartais, kad pieno barą aptuštintų lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo undinuks: 23 balandžio 2007 - 08:59
sveikutes mamytes, noriu i jusu bureli isirasyti, mano mazyle irgi neisnesiotuke, gime kovo 30d, 31sav, 2088g, 46cm
Atsakyti