Įkraunama...
Įkraunama...

Neišnešiotukai

QUOTE(Keiti @ 2007 03 19, 21:46)
Maniškė pirmuosius savarankiškus žingsnelius už nieko nesilaikant pradėjo žengti 11 mėn., o jau labai tvirtai eiti metukų ir mėnesio.Beje, dukrytė nešliaužiojo.



Maniskis irgi nesliauzioja. Bet jei uz ranku laikai tai kulniuoja, kaip didelis.
Atsakyti
g.gif
Sveikos, mamos 4u.gif
Kaip laikotės, kur prapuolę? kaip ligoniukams sekasi? Pelyte, Mažulėle? g.gif Tikiuosi viskas pas jus gerai, tik matyt laiko neturit prisėsti ax.gif
Na mes irgi apsirgę buvom bet net nesupratau kas ten buvo... Temperatura auksta pasilaikė kelias dienas, sloga baisi... doh.gif Naktim labai blogai miegojo sad.gif Daktarė sakė kad dantenos išburkę labai, bet dantų tai taip ir nesulaukėm daugiau bigsmile.gif
O šiaip kai netingi tai ir kambarį jau pati pereina thumbup.gif Ir dar susimąstė mergina kaip bažnyčioj keliais vaikščioti lotuliukas.gif Greitai gaunasi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės 4u.gif .
Mes jau kaip ir pasveikę, nos dar pakosti taip nelabai gražiai , bet jau nieko lotuliukas.gif .
Na velaura nustebinot mane , jau tavo mažoji visą kambarį pereina g.gif .Kažkas nerealaus , na šaunuolė tavo mergička thumbup.gif .Maniškiai tai įsikibę visur apmauna , bet vieni tai dar neee tongue.gif .Nors bando Matukas stovėti pasileides , bet greitai ieško kur įsikibti thumbup.gif .O Arnas tai dar bailiukas , jeigu nepasiekia tai tupias ir ropoja iki tikslo lotuliukas.gif .Pas mus muštynės neralios šiuo momentu šakės doh.gif .Matas skriaudžia Arna nors tu ką doh.gif .Ir aplamai matukas mano išdykes labai , moką jau išsireiakalauti greitai reikiamo daikto .Bet taip įdomiai ir rėkia ir krenta ant žemės , man kartais net baisu darosi doh.gif , kaip bus vėliau.Tos beržinės košės dar taip nesinori imtis , dar toks man mažas atrodo , bet manau kad ateitį tai tikrai prireiks.O šiaip viskas gerai atrodo pas mus,prie kompo prilekiu tik paskaityti arba vėlai vakare , nes jau visą dieną beveik nebemiega tai ir laiko mažiau belieka.
Taip pat apie mažulėlę pafgalvoju dažnai . Kaži kaip jai ten tie reikialiukai klostosi g.gif .Tikėkimės , kad į gerą wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 03 24, 22:42)
g.gif
Sveikos, mamos  4u.gif
Kaip laikotės, kur prapuolę?  kaip ligoniukams sekasi? Mažulėleg.gif  Tikiuosi viskas pas jus gerai, tik matyt laiko neturit prisėsti  ax.gif



QUOTE(Pelytė76 @ 2007 03 24, 23:26)
Taip pat apie mažulėlę pafgalvoju dažnai . Kaži kaip jai ten tie reikialiukai klostosi  g.gif .Tikėkimės , kad į gerą  wub.gif .


Taip ir klostosi - Klinikose vis dar. Savaitgalį ėmė atpylinėt maistuką (trečiadienį jau 4 sav. Klinikose sueis), o antradienį pramatyta šuntavimo operacija. Vadinas - reiks kumštukų, maldelių, gerų minčių - kas ką mokat 4u.gif


Tiesa Mažulėlė rado Velaurą žurnale tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 25 kovo 2007 - 17:28
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 25, 17:00)
Taip ir klostosi - Klinikose vis dar. Savaitgalį ėmė atpylinėt maistuką (trečiadienį jau 4 sav. Klinikose sueis), o antradienį pramatyta šuntavimo operacija. Vadinas - reiks kumštukų, maldelių, gerų minčių - kas ką mokat  4u.gif
Tiesa Mažulėlė rado Velaurą žurnale tongue.gif


Nekokios naujienos verysad.gif verysad.gif Nu liūdna ne tas žodis.... Žinoma laikysim kumštukus antradienį - daugiau nelabai ką galime padėti kaip bebūtų gaila ....
Aš kažkaip tikėjau kad susitvarkys be operacijų...

O žurnale tai iš tikrųjų galėjo mane rasti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 03 25, 22:53)
Nekokios naujienos  verysad.gif  verysad.gif  Nu liūdna ne tas žodis.... Žinoma laikysim kumštukus antradienį - daugiau nelabai ką galime padėti kaip bebūtų gaila ....
Aš kažkaip tikėjau kad susitvarkys be operacijų...

O žurnale tai iš tikrųjų  galėjo mane rasti ax.gif



Dėl mažulėlės , tai labai gaila man jos verysad.gif .Kiek pergyvenimų ir kančių reikia ištverti jai šiuo metu doh.gif .Aišku mergaitė užaugs ir pamirš , bet vat mamai tai viską reikia atlaikyti .bet tikiuoisi , kad viskas bus gerai , ir laikysism kumštukus antradienį wub.gif .

Na jau velaura , pasigirk kokiam čia tam žurnale randiesi , pasižiūrėsiu ir aš thumbup.gif .
Atsakyti
Sveikos mamytes! smile.gif
Rytoi laikysim kumstukus uz Mazuleles dukryte ir melsimes, kad viskas praeitu lengvai ir mergyte greitai pasveiktu, o Mazulele kuo greiciau pamirstu situs nemalonius isgyvenimus...
Velaura maciau ir as ("Mazylyje" jei neklystu) thumbup.gif Dziaugiuosiu, kad tavo Donata pagaliau pradejo vaiksciuoti! Smagus jausmas! thumbup.gif
Mes ne taip seniai atsventem pirmaji gimtadieni. Dabar jau 2 savaite lankomes Centro poliklinikoje Ankstyvos korekcijos centre, darom manksteles. Praeita savaite pagaliau ismokom ropoti, biskuti savarankiskai pastovet, o savaitgali padareme savo pirmus savarankiskus zingsnelius thumbup.gif Tik ju dar nedaug, ir siandien jau nenori ju pakartot... Na, bet pradzia padaryta! Taigi, viska is karto daryt pradejo biggrin.gif
Man idomu, ka Velauros, Pelytes (ir kitu mamyciu vaikuciai, kuriems jau sukako 1 metukai) moka pasakyt samoningai? Ar pasako samoningai "mama", "tete"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo denlen26: 26 kovo 2007 - 10:43
QUOTE(denlen26 @ 2007 03 26, 12:42)
Sveikos mamytes!  smile.gif
Rytoi laikysim kumstukus uz Mazuleles dukryte ir melsimes, kad viskas praeitu lengvai ir mergyte greitai pasveiktu, o Mazulele kuo greiciau pamirstu situs nemalonius isgyvenimus...
Velaura maciau ir as ("Mazylyje" jei neklystu)  thumbup.gif  Dziaugiuosiu, kad tavo Donata pagaliau pradejo vaiksciuoti! Smagus jausmas! thumbup.gif 
Mes ne taip seniai atsventem pirmaji gimtadieni. Dabar jau 2 savaite lankomes Centro poliklinikoje Ankstyvos korekcijos centre, darom manksteles. Praeita savaite pagaliau ismokom ropoti, biskuti savarankiskai pastovet, o savaitgali padareme savo pirmus savarankiskus zingsnelius  thumbup.gif Tik ju dar nedaug, ir siandien jau nenori ju pakartot... Na, bet pradzia padaryta! Taigi, viska is karto daryt pradejo  biggrin.gif
Man idomu, ka Velauros, Pelytes (ir kitu mamyciu vaikuciai, kuriems jau sukako 1 metukai) moka pasakyt samoningai? Ar pasako samoningai "mama", "tete"?



Sveika 4u.gif .
Su praėjusiu gimtadieniu sveikinu tavo vaikiuką happybday.gif .Per tas savo vaikų ligeles rečiau berpisėdu prie kompo , tai taip ir apsižioplinau doh.gif .Geriau vėliau , negu niekada wub.gif .
Mano samoningai kalba nemažai , aš turiu omeny , kad tokie maži.Sako "mama, tete, šaukia brolį Edviną savo kalba EDi, paskui ąčiū irgi kai duodi ką nors, gerti prašo atete , na čia savo kalba, ir šiaip miegėjai viską kartoti labai thumbup.gif .Opa sako kai prašo pakelti na ir šiaip visokių savo kalba žodelių , bet samoningai žino kur juos pritaikyti.Turim knygutę "antytė kvarksytė", tai jaigu nori kad skaityčiau tai pasiima rodo man ir sako "tytė".Na dar tik galūnė išeina , bet suprasti galima.Kas pamato , sako kad daug kaba , o man atrodo kad taip turį butį.
Atsakyti
QUOTE(Pelytė76 @ 2007 03 26, 13:13)
Sveika  4u.gif .
Su praėjusiu gimtadieniu sveikinu tavo vaikiuką  happybday.gif .Per tas savo vaikų ligeles rečiau berpisėdu prie kompo , tai taip ir apsižioplinau  doh.gif .Geriau vėliau , negu niekada  wub.gif .
Mano samoningai kalba nemažai , aš turiu omeny , kad tokie maži.Sako "mama, tete, šaukia brolį Edviną savo kalba EDi, paskui ąčiū irgi kai duodi ką nors, gerti prašo atete , na čia savo kalba, ir šiaip miegėjai viską kartoti labai  thumbup.gif .Opa sako kai prašo pakelti na ir šiaip visokių savo kalba žodelių , bet samoningai žino kur juos pritaikyti.Turim knygutę "antytė kvarksytė", tai jaigu nori kad skaityčiau tai pasiima rodo man ir sako "tytė".Na dar tik galūnė išeina , bet suprasti galima.Kas pamato , sako kad daug kaba , o man atrodo kad taip turį butį.


Aciu uz sveikinimus! smile.gif
Tai tavo vaikai tikrai daug kalba!!! thumbup.gif Mano tai samoningai sako tik "buh" kai ka nors numeta, o daugiau tai kazkaip negirdejau... Sneka daug savo kalba, bet kol kas nelabai as tos kalbos suprantu smile.gif
Atsakyti
sveikos prisijungsim mes gimem 8men. 3070g.50cm
stiprybes mazulelei
Atsakyti
Denlen, pirmiausia su praėjusiu gimtadieniu tavo mažiuką 4u.gif 4u.gif
Tikrai kažkaip vis mažiau laiko lieka užeiti čia, pasimiršta blush2.gif Darbe kažkaip stengiuosi nesėdėti SM smile.gif Nes žinau kad saiko nejaučiu, o namie nevisada ir beprileidžia panos ir nevisada laiko lieka ...

Eweliuk, sveika prisijungusi 4u.gif

Denlen, dėl kalbėjimo tai nelabai daug kuo galime pasigirti.... SUpranta tai jau gana daug, net nuo lovos įsikirto kaip nulipti, nebelekia stačia galva žemyn dažniausiai, tiesa stebėti kol kas reikia dar... Tai va, o pasako mama, tete, ate,alio, ba (batas), ir daugiausiai tai e- e- e ir rodo pirštu ko reikia jai biggrin.gif Nesuprasti neįmanoma ko ji nori bigsmile.gif
Bet kaip taviškis sparčiai mokytis visko pradėjo, Denlen thumbup.gif Tuoj bėgios tie mūsų vaikiukai , nespėsim gaudyti mirksiukas.gif O ankstyvosios korekcijos centre jūs pirmą kartą lankotės?

Pelyte, aga "Mažylyje" mūsų istorija rolleyes.gif O dėl to išsireikalavimo tai tikrai, labai jau moka ir išreikalauti ko norisi jai, ir aplamai labai jau manipuliuoja manimi ale ka daryyyyyt? doh.gif Kartais nebežinau kaip elgtis.... g.gif Ir matau kad rėkia grynai iš ožio, šokinėja, pilvą riečia tik doh.gif Na sakykim pirmųjų metų krizė biggrin.gif

Stiprybės rytoj Mažulėlei ir jos lėlytei ... Laikom kumštukus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Velaura @ 2007 03 25, 22:53)
Nekokios naujienos  verysad.gif  verysad.gif  Nu liūdna ne tas žodis.... Žinoma laikysim kumštukus antradienį - daugiau nelabai ką galime padėti kaip bebūtų gaila ....
Aš kažkaip tikėjau kad susitvarkys be operacijų...

O žurnale tai iš tikrųjų  galėjo mane rasti ax.gif

Na, kumštukus ir mes laikom už Mazulėlę wub.gif . Tikiu, kad viskas bus gerai. Tik teigiamų minčių daugiau wub.gif
O Velaurą ir mes matėm žurnale "Mažylis" thumbup.gif . Tiesą sakant, tik dėl savo draugių ir pirkom tą žurnaliuką thumbup.gif Smagu, kad Donačiukas jau vaikšto. Ne tas žodis , kaip džaiugiamės. Mes dar tinginiaujam tongue.gif mirksiukas.gif

Atsakyti